O koľkej vám robili akútny cisársky rez?

zuzi118
25. jún 2010

Zaujima ma, o kolkej hodine vam spravili akutny cisarsky rez. Teda nie planovany, ale taky, kedy sa porod zacal spontanne avsak pocas porodu lekar rozhodol, ze je nutne spravit cisarsky rez. Prosim udavajte cas tak, aby bolo jasne ci sa jedna o dennu alebo nocnu hodinu (priklad: 22:30 alebo pol jedenastej vecer). Dakujem.

andrea0903
30. jún 2010

takze spontanne zacalo o 11:30hod. akutnu sekciu zacali robit o 16:25hod v celkovej anestezii z dovodu velkeho krvacania a odumretia plodu pocas spontanneho porodu v 24tt

markytkaaa
30. jún 2010

Poprvé šlo o akutní sekci a to bylo ve 14:23
Podruhé planovaná sekce a to se rodilo v 11:03

obojí v celkové anastezii 😉

aronek
30. jún 2010

14.25 hod v celkové anestezii, mizely ozvy

rybca
30. jún 2010

19.00 - 19.12 bol Matko vonku, vyvolavany porod presiel do akutneho CS (prestala som sa otvarat), najprv EPI, potom umrtvenie od pol pasa a pri zasivani celkova anesteza

limete
30. jún 2010

19.2. v 7 ráno začali porod vyvolávat, malá narozena 20.2. ve 21:04 akutním CS kvůli nepostupujícímu porodu, špatným ozvám a zkažené plodovce

michaela2410
30. jún 2010

do nemocky som prisla s kontrakciami o 6,30, maly KP a pre cisarak sa rozhodli o 14,30, v celkovej anesteze

bambusko
1. júl 2010

@zuzi118 tak vidis, akutna sekcia sa robi v pripade potreby v kazdu dennu i nocnu hodinu 😉 verim, ze to nebudes potrebovat

fender
1. júl 2010

Voda praskla v půl 6 ráno, někdy kolem druhé jsem byla na sále, malý se narodil 14:15.

macanet
1. júl 2010

tak mě si paní Dr. vychutnávala, přijela jsem 5.7 ve 22h , bolesti cca po 6minutách, zavřená na zámek, čili počkáme, čekala až do 7.7 do 3h ranní, kdy se mi udělalo zle, měla jsem teploty a zánět , malé začlo blbnout srdíčko a vyšetření primářem v 7h ráno rozhodlo o císaři- císař 7.32 na sále-porod malé 7.42
Přeju hodně štěstí na personál, je to o lidech,buď za každou cenu rodit přirozeně a zkoušet co vydrží oba, nebo nastoupí stará garda a rozhodne během minuty ve prospěch obou 😒
Přeju aby jsi měla pohodový porod a vše bylo v pořádku 😵

evina0
1. júl 2010

6.15 som sla na salu s pravidelnymi kontrakciami. sekciu mi urobili akutne o 16.58 . najskor ma nechacli rodit spontanne ale kedze maly bol vecsi nez cakali a vecsi nez som bola ja otvorena( na 10cm) a tep jeho srdiecka klesal. stupla klesal a nepostupoval do porodnych cest.
vsetci lekari sa zhodli ze maly nemal sancu prist na svet normalnu cestou a boli radi ze nakoniec vsetko dobre dopadlo a ze vsetky tie komplikacie prezil 😵
bola som v celkovej anesteze

mama.wolfka
1. júl 2010

na večeru tabletka (vyvolávačka?), od 22. h. brutál kontrakcie ... do cca. 2. h. na chodbe na odd. šestonedelia 😝 (bola som v nemocnici už deň predtým, vyzeralo to, že pôrod začína, ale nič, tak som čakala) ... pokračovanie na sále a ráno sa rozhodli pre sekciu pre nepostupujúci pôrod (zle narotovaná hlavička) ... o 9.05 sa narodil Sam 🙂

kaktusik007
2. júl 2010

18:35

zoeno.1
2. júl 2010

akutna sekcia o 5:00 rano,nebola som v celkovej anesteze,len som mala umrtvenie od pasa dolu 😉

mila01
2. júl 2010

celková anestezie - 10.00 na sál,10.12 byla malá venku. 😉

klara.t
4. júl 2010

v cca 4:30 mi praskla voda a v 16:34 se malá narodila kvůli obličejové poloze císařem

gilmorka
4. júl 2010

17:05

skajana
4. júl 2010

6:43 byla malá venku ;)

miriam11
6. júl 2010

o 4:15 hod. prichod do porodnice.... otvarenie + kontrakcie, o 8:50 hod akutny CR v celkovej narkoze pre diagnostikovanie predcasne odlucenej placenty. Nastastie vsetko vyborne dopadlo 🙂

adellaide03
6. júl 2010

kontrakce mi začaly po půlnoci a malý byl na světě 13:33 akutním CŘ - byl vysoko, neotevírala jsem, začala jsem mít vyšší tlak a taky jsem měla zlomenou nohu.

marsenkaaa
6. júl 2010

9:15 🙂

bibione
6. júl 2010

vyvolavanim o 8rano a cisar o 22:30

iwuskaaa
7. júl 2010

Kontrakcie začali presne o 00.00 hod., príchod do nemocnice o 3.05 hod., sekcia kvôli slabým ozvám o 4.45 hod., narodenie synčeka o 4.55 hod. 🙂

spimira
8. júl 2010

2.10. v 16,00 mi praskla plodovka - odjezd do porodnice, v 19h. začaly první kontrakce, které se stupňavaly do 5h. rána, pak přestaly. V 7h. nasazena kapačka, pak mi nasazovali postupně další, celkem byly 4. Od 7h. do 16h. bolesti, porod nepostupoval, malý se nefixoval v pánvi, navíc jí mám úzkou. Pak přišel primář a vzali mě konečně na sál, malého vtáhli v 18,20.

smoulinka.ciko
18. júl 2010

zavedení tabletky kolem osmé ráno, bez bolestí do prasknutí plodovky cca 13:45 mala se narodila v 15:00 😉

brusinka.pusinka
19. júl 2010

Při prvním před 15 lety 16 hod v bolestech bez otevření a bez jakých koliv vyšetření, Syn byl koncem pánevním a bylo to v noci. neotevřela jsem se a přes uzkou pánev bych ho ani neporodila . Po vyšetření ráno lékařem vyspaným do růžova okamžitý akutní císařtak se mladý narodil v 9.25 hod
U dcery před rokem plánováný císař a vše šlo parádně ráno jsme přijeli a nebyli jsme akutní tak jsme počkali a v 11.24 byla malá v lokální anestezii nasvětě 😉 Je to tolikrát jiné jak jsou jiní lékaři a jiné nastavající maminky 😉

weri1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkabez
2. apr 2011

Já jsem přenášela o 9 dní, za dva dny jsem měla jít na vyvolání, ale v sobotu okolo sedmé ráno jsem musela na záchod tam mi odešla zátka a potom jsem začala špinit, nic mi nebylo, jen sem tam nějaká slabá kontrakce, tak jsem to nechtěla hrotit, měli jsme jít na narozeninový oběd tak jsme šli, s tím že pokud se něco zhorší pojedeme do porodnice hned, nic se nezměnilo, jen sem tam nějaká slabá kontrakce, tak jsme se najedli a po dortu jsme s manželem jeli do porodnice, tam mě vyšetřili a poslali na procházku, aby zjistili jak rychle se otvírám, jak jsme se vrátili to bylo okolo 16.té hodiny tak mě přijali, sepsali se všechny formality a šla jsem na sál, okolo 18.té hodiny po klystýru, mi přišly porodní asistentka (strašně příjemná) trhnout vodu s tím že se to rozjede, nerozjelo, ve sprše se mi kontrakce zastavily, tak jsem dostala kapačku, začaly strašné kontrakce do kříže, tak mi přišly píchnout epidural, ale ten působil pouze 15 min, a bylo vše zpátky, tak jsem dostala druhou dávku ta vydržela asi půl hodiny a zase bolesti zpět, ve 3 ráno jsme šli tlačit, jenže malá na mě byla velká a v šest ráno co přišel pan primář tak jsme letěli na sál na akutní SC, za dva dny za mnou přišla velmi příjemná porodní asistentka která u všeho byla, a přišla se mi omluvit, že to tak dlouho trvalo, že už o půlnoci věděla, že ji neporodím, ale paní doktorka si myslela, že ji ze mě dostane. Malá byla ne světě 6.45.

ivka707
3. apr 2011

náš malý sa narodil ráno 5:55 (abrupcia placenty) v 36+5tt

elviie
4. apr 2011

v 02:17 - po 14 hodinách

annie13
4. apr 2011

kontrakcie 19,30 voda mi odtiekla 20,30 akutna sekcia 23,15

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre