Odíde hlienová zátka naraz alebo postupne?

depenipisapa
3. júl 2013

Mamičky potrebujem poradiť. Dnes som bola u svojho Dr. na kontrole povedal, že je všetko v poriadku. Krčok mám ešte 1 cm a otvorená som na prst a pol. Ale ako som od neho odišla cca po troch hodinách "myslím", že mi odišla hlienová zátka. Na vložke som našla svetlo červenej farby krv. Ibaže som myslela, že to jednorazovo odíde. Ale mám takéto špinenie od 14 poobede. Tak neviem či je to v poriadku. Neni to moc ale každú chvíľu tam je "výtok s trochou krvi". Je možné, že to odchádza tak dlho ??? tajne dúfam, že mám placentu v poriadku. Neviem či sa báť teraz alebo čo, keď som bola u doktora a povedal, že to je ok. Ďakujem za každé jedno vyjadrenie. PS: termín mám za 5 dní.

baryana
3. júl 2013

@depenipisapa nemusis sa bat. mne takto tiez postupne odchadzala zatka, hlavne po vysetreni lekarom a rodila som o tri dni. drzim palec.

depenipisapa
autor
3. júl 2013

Ďakujem 🙂)

denisafono
3. júl 2013

@depenipisapa mne odchadzala kazde rano 2 tyzdne.

elenka6
3. júl 2013

@depenipisapa maš len špinenie?lebo to som mala aj ja po vyšetreni lekarom,ked ma rozbabral.zatka je husty hlien.

ladyka8
3. júl 2013

@baryana ach detto to isté aj v mojom prípade... koľko sĺz som vyronila že som musela byť v nemocnici :(

janie80
3. júl 2013

@depenipisapa Mne odchadzala sice postupne, ale odkedy to zacalo, maly bol do 20 hodin na svete 🙂 ale takisto moze odchadzat par dni alebo tyzdnov, alebo to spinenie je dosledok vysetrenia... Pri porode sleduj kontrakcie a plodovu vodu, zatka nie je az tak dolezita, aby si rozoznala, ci uz rodis alebo nie...

lucka011
3. júl 2013

Pred pôrodom som aj ja odchádzala po každej kontrole od doktora so špinením, až krvácaním, lebo je to tam už všetko citlivé a prekrvené. Mne zátka odišla presne v tú chvíľu ako mi začala tiecť aj plodova voda. To zistíš, to je fakt niečo také ako hlien, preto je hlienová. Ak ti špinenie neprejde, ukáž sa u doktora, ja som tak tiež išla, lebo sa mi to nepáčilo a už si ma v nemocnici nechali, však že som už v termíne (bolo to 2 dni pred termínom). Ale malá sa aj tak narodila presne na termín. Veľa šťastia

nelka341
4. júl 2013

@depenipisapa mne zacala odchadzat rano v den porodu. isla som normalne na planovanu kontrolu a lekar ani nenaznacil ze by som mala porodit.a za 12h uz som zacala mat bolesti...

sakura77
4. júl 2013

@depenipisapa mna upozornil doki ze pri vysetreni na konci tehu moze byt slabucke krvacanie...mne zatka odisla az tesne pred porodom,v porodke.

wudz
4. júl 2013

@depenipisapa Mne zátka neodišla vôbec, takže k pôrodu to isto netreba 😉

silvikaaa
4. júl 2013

Ahoj ,,, Ja som uz rodila 2krat 🙂 a 2krat som to mala skoro podobne 😉 pri prvom mi odisla hlienova zatka a asi po 3 hodinach mi zacali postupne kontrakcie a do 16 hodin som mala synceka na svete ,,, a pri druhom mi zacali postupne kontrakcie a az tak mi odisla hlienova zatka a za 1hod som mala dcerku na svete 😀 hlienova zatka je husty hnedy krvavy hlien aspon ja som to takto mala 🙂 drzim palce

svetlusska
4. júl 2013

mne odisla naraz, bol to taky hlien s troskou krvy..zatka mi odisla v sobotu poobede, v nedelu som cez den mala mierne kontrakcie, v noci boli silnejsie a v pondelok vecer som porodila.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre