Popôrodné vložky

denulienkad
26. dec 2013

Ahoj chcem sa opytat kolko kusov vloziek mi bude stacit po porode.Zadovazila som si 70ks.A ake silne je krvacanie po porode?Dakujem

luba28
26. dec 2013

@denulienkad ked budes mat viac nic sa nedeje,donesies domov,ked menej tak ti pojde niekto dokupit,....ja som nemala original poporodne,mala som tie always na noc a stacili mi 3-4 baliky v nemocnici 🙂

evelinq
26. dec 2013

Ahoj, krvácanie po pôrode je individuálne niekto krváca viac niekto menej myslím, že na začiatok ti 70 postačí a uvidíš ako sa ti budú míňať

cottoncandy
26. dec 2013

Ja som si kúpila originál z lekárne, tuším sa volajú Samu. Mám štyri balenia po dvadsať kusov, takže ich mám spolu nakúpených ešte viac ako ty 🙂 Po prvom pôrode som používala nejaké z Mothercare, ale neboli dobré, vadil mi lepiaci pásik a boli dosť tvrdé, napokon som si vtedy kúpila tieto Samu a neporovnateľný rozdiel, inak mne vyhovovali aj tie obyčajné buničinové, čo som nafasovala v nemocnici 😉

stardust
26. dec 2013

z mojich skusenosti 70 ks je viac nez dost. Po styroch dnoch som si uz vystacila s obycajnymi vlozkami.

jesi25
26. dec 2013

@denulienkad je lepsie,ked ich mas viac a krvacanie je individualne,ja som si menila casto,lepsie byt stale v suchom a cistom,always neodporucam maju moc umely povrch,tie mi aj v nemocnici hned zatrhli.

cucana23
26. dec 2013

krvacanie je individ.ale 70ks.je myslim tak akurat ja som pouzivala tie zo zdrav.potrieb tie bunicinove boli super potom som presla na take hartman len neviem ako sa volali to boli uz ako vlozky co dostat v droherke akurat nemali lepiaci pruzok ale boli tiez dobre odporucaju sa hlavne tie klasicke bunic. co su aj v porodnici ak ta budu nastrihavat tak tie su super sitie dycha a nepari sa ti to tam pod volakym igelitom🙂co mavaju bezne menst.vlozky.a samozrejme caste umyvanie rychl.zahoji ranu drzim palce nech vsetko dobre dopadne

youvanka
26. dec 2013

presne tak, ak budu nastrihovat, tak treba co najprirodnejsie. Ak zozenies tie bunicinove (vatove) tak tie su v prvych dnoch po porode najvhodnejsie.

denulienkad
autor
26. dec 2013

Tak kupila som si v lekarni samu vlozky a jedno balenie mamma.Neviem ci su tieto dobre.

igiana
26. dec 2013

@denulienkad samu vlozky su najlepsie, nemaju v sebe igelit a su makkucke a super saju. Mala som predtym aj bella aj tie z tesca, ale hroza. Ja som mala tu vacsiu velkost Samu MIDI hned po porode, su velke aj dost dlhe, su super, nemusela som sa bat ze prekrvacam, ani som neumazala podlozku pod sebou - mala som toto velke balenie http://www.docsimon.sk/tovar/samu-classic-midi-... (objednala som si cez internet) a mensiu velkost mini som mala na neskorsie dni. K tomu sietkovane nohavicky.

denulienkad
autor
26. dec 2013

No aj ja mam tie ale len 20 ks je v baleni

havana_frost
26. dec 2013

wau to su cisla! ja som po sekcii neminula ani jeden cely balik a doma som si vystacila potom s obyc, ani nie night, uplne normal velkost.

wyerka
27. dec 2013

V porodnici som minula 3 balenia takze 60ks 😀 ale je fakt ze proste som ich menila casto, aby som sa citila pohodlne . Mala som Samu mini (uplne sedeli) a potom doma este dalsie 2 baliky a potom som uz presla na always ultra sensitive. Krvacala som 5 tyzdnov.

silvapokorna
12. jan 2014

Ahoj. Ja som tiez minula viac baleni aj v porodnici a este dlho doma. Mala som Molimed a take tie nohvicky k tomu. Tu sa daju pozrieť, aj vzorky ziskat. www.moliklub.sk. Mne stacili tieto, nevymyslala som s klasickymi na MS. Som dlho krvacala a potom este aj slabsi unik mocu som mala, tak kvoli pohodliu a hygiene som si nechala poradit v lekarni a bola som spokojna.

laskonka862
14. jan 2014

najnajnajlepsie su BELLA MAMMA vložky z lekárne.

mariia108
27. júl 2015

Myslite ze mi postacia poporodne vlozky Samu mini? Ci mam si kupit cllasic? Nevsimla som si ze su rozne velkosti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre