Pôrod cisárskym rezom po odtečení plodovej vody

latarina
8. nov 2018

Ahojte. Ma niekto podobny pribeh. Odtiekla my lplodova voda v pondelok a robili somnou az v utorok. Je to v pihode?? A robilinakoniec cisarsky.

luciannka83
8. nov 2018

@latarina za mna ano. Plodova voda sa stale doraba a ked si v nemocnici pod kontrolou je to ok. Mne tiez odtiekla voda jeden den a robila som az na dalsi.

simi252
8. nov 2018

@latarina ano u mna tiez rovnako voda zacala odtekat v noci a robili cisarsky az dalsi den pred obedom

markaterka
8. nov 2018

Mne odtiekla voda vo štvrtok ráno o pol šiestej, šla som do nemocnice, ale celý deň som nemala kontrakcie, tak v piatok ráno o 7:00 som dostala tabletku a porodila som o 12:20.

dskjhfdlkdjhl
8. nov 2018

Mne odtiekla voda v nedelu, sekciu mi robili v pondelok na obed. Nie je na tom nic divne, takych pripadov je dost.

tanuuulka
8. nov 2018

mne začala odtekať piatok, v noci som šla do pôrodnice, 24 h sa čakalo, v nedeľu ráno začali dávať vyvolávačky. po tretej, ktorá nezabrala som mala sekciu až v nedeľu podvečer.

lejka01
8. nov 2018

Mne odtiekla v piatok okolo 22.30 a bola som na vzdycharni do nedele pod kontrolou ked dali oxytocin a porodila som o 22.40 v nedelu! Je to ok, bola som pod stalym dohladom, cakali kedy sa to rozbehne same...az vyvolavackou sa mi rozbehol porod a vsetko ok

latarina
autor
8. nov 2018

@lejka01 a bsbo je zdravucke.

lejka01
8. nov 2018

@latarina ano krpec mal teraz 2 roky a vsetko ok...oni mi to tiez tak vysvetlovali ze plodova voda sa obmiena...a stale mi brali krv a kontrolovali zapaly, podavali ATB, dokonca sa mi aj zastavil odtok vody ale nakolko zase zacala odtekat tak uz dali vyvolavacku

pininka
8. nov 2018

So mnou rodila jedna pani tretie dieťa, prvé dve prirodzene a tretie na tretí deň po odteceni vody na cisársky. Nič sa nestalo.

latarina
autor
9. nov 2018

@tanuuulka ahpj. To dost dlho nerobili s teboy.

erikavesela
15. nov 2018

Mne tiez odtiekla plodova voda a az po 12 hodinach som isla na sekcou....syn ma dnes 12 rokov..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre