Prvé tehotenstvo prenášanie a čo druhé?

catrin1
5. nov 2010

ahojte...cakam druhe babo..prveho syna som prenašala 2 tyzdne...chcela by som vedet aka je pravdepodobnost ze budem prenášat aj druhe babo... 🙂

zivika
5. nov 2010

vlastne skusenosti este nemam, ale moja mama prenasala brata 2 tyzdne a ja som sa narodila o tyzden skor 🙂 asi sa to neda predpovedat 🙂

susik77
5. nov 2010

Ahoj, ja som prvu dceru prenasala tyzden a druhu skoro 2 😎
sestra mala zase obidva porody vyvolavane...

katecameron
5. nov 2010

ja som ani jedno neprenasala vsetky skor o 3tyzdne 10dni 9dni ale moja svagrina prenasala viac ako 2tyzdne no druhe decko sa jej narodilo myslim ze o 7dni skor presne nepamatam takze to sa neda predpovedat mozes aj nemusis prenasat

kitchima
5. nov 2010

to ze si "prenasala" v 1.-vom tehu nema ziadny vplyv na terajsie tehotenstvo. len by si mala mat rychlejsi druhy porod, ale ani to nemusi byt. ja som v 1. tehu rodila 6 dni pred terminom, bolesti 5 hodin, 2. tehu porod bol 4 dni po termine, bolesti takmer 2 dni 😖

newyorkgirl
5. nov 2010

ja si myslim, ze je vacsia pravdepodobnost aj pri druhom, hlavne ak je menstruacny cyklus zeny dlhsi ako 28 dni, ja som mavala 31-33 dni a prenasala som obidvoch...

alexandrah
6. nov 2010

catrin, to s tym vobec nesuvisi, ti lekar nepovedal??

annie13
6. nov 2010

ja som prve prenasala viac ako 2 T porodila som az s vyvolavackou aj to za 24 hodin a druhe v pohode 4 dni pred terminom, dostala som bolesti, na chodbe v nemocke mi odtiekla voda

zuzkap2
6. nov 2010

catrin1, ja som prveho prenasala 11 dni, druheho 9 dni a teraz uz prenasam 2 dni. Ale myslim ze s MS to nic nema spolocne lebo som ju mala pravidelnu ako hodinky

ena
6. nov 2010

prvy syn - 8 dni po termine, druhy syn - 1 den pred terminom.

mircalla
6. nov 2010

podla mna to nema ziadnu suvislost

imarikai
6. nov 2010

ja som prenášala obe deti jedno dva týždne a druhé jeden týždeň a tretie uvidím 😉

traktor
6. nov 2010

neries to...to , ze prve bolo prenasene hned neznamena, ze musi byt aj dalsie... 😉 to je presne ako ked sa opytas ci je prve tehu horsie ako druhe...kazda tehotnost je ina, takze sa neda z urcitostou povedat ako dopadne ta dalsia..uz to vydrz, mas to za par 🙂 ..tak krasne tehulkovanie a nech mas svoje dievcatko cim skôr pri sebe 😉

monica25
6. nov 2010

ja som prenasala pri obi2 tehotenstvach.prve tehu 2 tyz..,vyvolavali porod rodila som 22 hod.,2 tehu po tyz.prenasania tiez vyvolavali po 10 hod. to skoncilo sekciou....

anjelicek26
6. nov 2010

Prve 4 dni po termine, druhe 19 dni pred terminom...

tehula
1. jún 2011

prve som neprenasala, narodilo sa 2dni pred terminom, druhe vyzera, ze von ani na termin nepojde a bohvie, kolko mu to este potrva ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre