Sex po pôrode

mirka1611
2. jan 2013

ahojte, chcem sa spytat aku mate skusenost so sexom po porode, islo to v pohode alebo s bolestami? boli ste dostatocne voľné alebo to nešlo? vdaka 😖

ebsian
13. jan 2013

@blahova_andrea To každopádně, jen už na to začínám myslet, jak se blíží měsíc od porodu a než se naději je konec šestinedělí..

blahova_andrea
13. jan 2013

@ebsian tak to máš fajn, že je partner ochoten čekat aspoň to šestinedělí, u nás to byl docela boj

ebsian
14. jan 2013

@blahova_andrea No jo, ale když už čeká 9 měsíců, tak 2 navíc? To je fuk 😀 Já měla zákaz sexu pro hrozící předč. porod ..a předtím měl strach on mít sex, aby k něčemu nedošlo..Takže u nás to je jedno 🙂

blahova_andrea
14. jan 2013

@ebsian aha, tak ve vašem případě už to asi fakt nehraje roli, to už vydržíte všechno 😀 já měla pokoj jen měsíc před porodem a měsíc po porodu 😀

meryka
24. jan 2013

@dved Naša dcéra mala 3 roky,a túžba po sexe sa mi ešte stále nevrátila :( Je to pre mňa tiež len otrava, a robím to len pre to,aby mal on dobre...vôbec ma to nevzrušuje :(((

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre