Sex v šestonedelí

lenska136
13. mar 2015

Dobry vecer zienky potrebujem poradit som zufala. Som tri tyzdne po porode vcera vecer sommanzela uspokojovala rukou ale nie uplne v tom sme zaspali a zobudili sme sapo hodine. Muz prisiel na mna a penis vlozil medzi moje vonkajsie pysky a pohyboval sa po nich. Moze sa stat ze by som mohla otehotniet ked spermie na penise uz museli za tu hodinu zahyneu. Dakujem za kazdu jednu radu.

natas4
13. mar 2015

@petra7777 a myslis, ze prehlta ci pluje vedla? 😅

stellamaris
13. mar 2015

@natas4 poradime jej Bepanthen a snad navrat ku klasickemu sexu 😀 😀 😀

hugsi
13. mar 2015

Dúfam že je to recesistka jak prase lebo v jej profile ta úplne prvá krátka sprava ale vlastne všetky :D

evil15
13. mar 2015

Tak toto nieeeeeeeeeeeeeeeeee baby na piatok vecer a to som mala blby den ale toto ma nabudilo pozitivnou energy na minimalne rok :D dakujem @svetllana x x x

evil15
13. mar 2015

@natas4 ja by som povedala ze dava ako omaldzujucu masku teraz to leti :D

dejnas
13. mar 2015

@evil15 aj Ty? ja na prd celý týždeň... ešteže som zapla koňa 😀 😀

petra7777
13. mar 2015

@natas4 Možno ani jedno 😀 Rovno jej to kydol na viečka a nemôže teraz oči rozlepiť..... Nevidí na monitor a preto neodpovedá ☹

natas4
13. mar 2015

@evil15 no moze byt...v casopise Bravo to volakedy pisali, ze je to paradna maska 😀

natas4
13. mar 2015

@petra7777 aspon nejaky uzitok z tohto nepodareneho vecerneho zatahu...bude mat plet bez vrasok 😀

evil15
13. mar 2015

@natas4 sak to a chudera stalo sa znej batola :D

lenska136
autor
14. mar 2015

Tak na toto ste vsetky pohom reagovali a rychlo a ked clovek potreuje poradit z choroami u dietata tak vtedy ste vsetky lenive. A potom ake ste vsetky slusne ked sa chodite pozerat na taketo fora. V skutku ste vsetky zvedave vsimli ste si ze ta otazka nema ani hlavu ani petu. Odkial mate istotu ze tu oazku som pridavala ja.

lvka
14. mar 2015

@svetllana 😀 honcuvala... 🙂))))) ty ni si povodom tuto od trnavy? Lebo vsetky super slova z mojho (nechcem napisat ze detstva nech sa niekto nepohorsi tak dajme ze teenagerstva) pouzivas 🙂))))
Tak pri trojtyzdnovom babatku adi zalomia aj pri honcuvani 🙂))))) aj ked, neviem, nas ma tri tt a toto sa mi nestava 🙂))

ella2014
14. mar 2015

@lenska136 No ale ženská ty by si mala rozmýšľať, čo pridávaš. A keď nie ty, tak kto pridal túto otázku? A nikto z nás netvrdí, že sme slušné. 😲

nice202
14. mar 2015

@svetllana 😀 😀 😀 😀 na ten prispevok z prvej strany. Fragolinom som oprskala monitor, ako sa tu rehocem 😀

prego81
14. mar 2015

@lenska136
S chorobami sa chodi k lekarovi...a bielu tvrdu stolicu nepovazujem za chorobu.
Test si si uz robila?

zita19
14. mar 2015

@lenska136 tak ked nie ty, potom kto? Deti mas male na to by to napisali. Tvoj chlap, ktory trpi akútnou sexuálnou podvyzivou? Zakerna suseda, ktora nasla tvoje PC zapnute a teba lognutu na MK? Nejaky uchyl co hackol tvoje logovacie udaje na MK len kvôli tejto otazke?
Len dve rady, naozaj uprimne myslene, na zaver:
1. Zmaz ten svoj satus, kde si uviedla cele meno a priezvisko.
2. nastuduj si nieco o internetovej bezpecnosti a ochrane sukromia. Je mnoho stranok kde sa da pocitat, ale najpolopatistickejsie je to vysvetlene va www.ovce.sk. Sice urcene pre deti ale mnohi dospelaci by sa z toho mohli tiez poucit

ella2014
14. mar 2015

@zita19 A ešte my sme zlé..

svetllana
14. mar 2015

@lvka Nene, ja som zo Záhoria, a tie slová sa mi akurát hodili k takejto skvelej téme 😅 😀 😀 😀
@nice202 Ja som sa tiež včera strašne dobre zabavila 😀 😀 😎

jahodka8
14. mar 2015

@lenska136 3 týždne po pôrode je dosť skoro, to asi by bolo lepšie to dokončiť iba rukou. Ale tehotná asi nebudeš pokiaľ je to tak ako píšeš.

edita56
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
huginko
27. feb 2023

@ellca123 no určite, nulová... Preto zostalo toľko mamiciek tehotných už v sestonedeli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre