Je u mňa možnosť otehotnenia?

6. jan 2023

Viem, že to bude blbá otázka ale teraz som začala rozmýšľať nad jednou vecou. Mala som druhý sex v živote. Použili sme kondóm a na moje požiadanie sme aj prerušili. Priatela som robila ústne, čiže so všetkým čo k tomu patrí. Ale čo ma začalo trápiť či sa mi mohli spermie dostať nejak na ruky (aj keď som ejakulat prehltla). Asi 2 hodiny po sexe (skôr to asi nebolo aj keď si to presne nepamätám )som si musela dať čípok a keďže som úplne zabudla si umyť ruky tak sa obávam či som nemohla otehotnieť tým že som si tam nejak zaviedla spermie. Menzes by mal prísť v pondelok. Áno kľudne sa môžte v komentároch smiať.

snehulak77
6. jan 2023

Nie, z tohoto tehotná nebudeš

anjelicek26
6. jan 2023

Spermie na vzduchu (teda rukach, uteraku) zaschnu po par minutach. Potom si treba uvedomit, ze by sa museli dostat taketo chudatka polo - zabite do posvy, preplavat az ku krcku maternice, cez maternicu a cely vajcovod a trafit presne to 12h oplodnitelne vajicko... no ja ti neviem, to je menej pravdepodobne ako jackpot v spanielskej loterii...

autor
6. jan 2023

Áno viem, že na rukách vedie rýchlo zaschnúť, len som teraz čosi čítala a ma to zneistilo. Ani ovuláciu by som vtedy mať nemala.

any_soj
6. jan 2023

Neboj, určite nie, po pár minútach už sú spermie nepoužiteľné.
Ženy, teraz sa budete smiať mne, ale mám otázku - ejakulat sa fakt je?

matus7030
6. jan 2023

Je to úplne nepravdepodobné. Nestresuj sa, lebo ti bude tá menštruacia meškať zo stresu. A to, že si mala 2. sex v živote, ale neznamená, že by si otehotnieť nemohla - takže chválim za zodpovednosť a použitie kondómu 🙂

matus7030
6. jan 2023

@any_soj tak vieš ako sa hovorí....proti gustu....
Ja to ale nedávam, neviem si to predstaviť. Nech si každý robí, ako mu vyhovuje.

autor
6. jan 2023

@matus7030 samozrejme že otehotnieť môžem, preto sa chránim najviac ako viem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre