Snacky do pôrodnice

antonia15
3. sep 2022

Ahojte.
Lekárka mi poradila zbaliť si do pôrodnice aj nejaké snacky, na nete som čítala, že kokosová voda je dobrá na energiu.
Viete poradiť čo Vám najviac dodalo energiu a negrcali ste z toho?
Ďakujem

xena0
3. sep 2022

Ak niekto niečo poradí tiež by ma to zaujimalo🙂

jazula
3. sep 2022

Ja som mala k pôrodu zbalený hroznovy cukor (nestihla som ho vytiahnuť). A po pôrode ma priateľ zasobil cottage cheesom a tvarohom kvôli opuchom (poradili tam sestričky, že veľa bielkovín pomôže odbúrať skôr tie strašné opuchy nôh) a jablkovým džúsom 🙂

marcellka32
3. sep 2022

Z domu doneseny vývar a rascova polievka s vajcom 🙂

basska_b
3. sep 2022

Mne dula dokonca radila, ze vyvar do mrazaku a ako pojdem do porodnice, vybrat to. A akurat mi to rozmrzne 😃 ja som brala jablka proti zapche, susene ovocie, hroznovy cukor

stastnamamana4
3. sep 2022

Ja som mala hroznový cukor a musli tyčinky, počas pôrodu som mala iba vodu ale potom na izbe sladké pomohlo🤭

antonia15
autor
3. sep 2022

Ďakujem pekne za rady ;)

diewcatqoo
3. sep 2022

Ja som mala so sebou nejake musli tycinky, aby som mala po porode. Pocas porodu som ich so sebou nemala, tak mi manzel rychlo bezal nakupit do bufetu cokoladu. Spraskala som celu tabulku cokolady pomedzi kontrakcie. Po porode som sa nevedela dojest mliecnej ryze.

masinka
3. sep 2022

ja som brala so sebou Vineu

evkamotka
3. sep 2022

Obycajna oblubena sladkost?
Viac ti pomoze nieco, z coho ta preháňa. Ver tomu, ze roztrhana, zasita po porode - to posledne, co budes chciet robit, je tlacit na zachode. Mne pomahal jablkovy dzus

antonia15
autor
3. sep 2022

@evkamotka skôr som myslela pred samotným pôrodom, ak by trval dlhšie - niečo na energiu, môj prvý pôrod bol veľmi dlhý ...na kurze mi pôrodná asistentka radila sladký džús ale z toho som sa akurát povracala na pôrodnej sále

jaskolka
3. sep 2022

@antonia15 hroznový cukor je dobrý. Po pôrode ja som mala zbalené Bebe keksy s vlákninou, ovocné kapsičky, musli tyčinky, Vineu. Večera je na oddeleni obvykle okolo pol piatej, takže môžeš byť večer aj dosť hladná, ja som si zalievala tie ovsené kaše v prášku prášku, a ponúkali nám aj polievku vždy okolo 19.30 ešte, kto chcel.

pondelok01
3. sep 2022

@jaskolka jejda, teraz si mi pripomenula ten vecerny hlad. Svokra mi poslala pecene kura s ryzou, ja som vobec nemala cez den cas ani chut, a potom som bola celu noc zasa hore, kedze dieta som chodila pod lampu kazde 3 hodiny kojit, a pomedzi to som tam tlacila holymi rukami to kura a hrste ryze, lebo som nemala pribor. Najlepsie kura na svete.

selena_luna
3. sep 2022

Na porod vodu a hroznovy cukor. Nabal si ale jedlo napotom - aby si necakala ma ranajky , respektive dalsie jedlo hladna ako ja. A vobec. Nemocnicna strava je hnusna grcka. Zober si co mas rada a prezije to bez chladnicky ( napr. ovocie, vyzivy, kroasanty, keksiky,...) vyborne su ovocne dzusy ( vela cukru= energia plus tekutiny na kojenie)

domiklik
3. sep 2022

@antonia15 mušlí tyčinka, kapsicka

antonia15
autor
3. sep 2022

@domiklik ďakujem

macikovaiveta
4. sep 2022

@antonia15 hrozno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre