Som 2 týždne po pôrode a je mi ľúto za tehotenstvom

selena2
7. máj 2016

Ahoj žienky,pred dvomi týždňami som rodila a strašne mi chýba tehotenstvo a veci čo k tomu patria.Mám dve deti a je mi ľúto,že už asi nebudem tehu,s manželom sme sa tak dohodli hlavne kvôli ekonomickej situácii.V dnešnej dome je dosť mať tri deti.Neviem či je to aj aj hormonmi alebo čo?!

inull5
8. máj 2016

@sama83 ok,ďakujem pekne.no my by sme chceli trošku neskôr,možno o tri štyri roky.

stardust
8. máj 2016

@selena2 zjavne by si chcela mat viac deti, ale z ekonomickych dovodov ti nie je dopriate...treba sa s tym vyrovnat a tesit sa z dvoch kuskov 😉

selena2
autor
9. máj 2016

Som rada,za každý príspevok od Vás.Asi mi to tehu chýba,nakoľko som mala bezproblémové a aj pôrod potom bol úplne v pohode.Dopriala by som to každej úprimne zo srdca.

laura1804
20. máj 2016

Tak toto ja nikdy nepochopim...🙂 cele tehotenstvo som zila v tme, depky, plac, bolesti, strach...ked som porodila, bol to najstastnejsi den mojho zivota a odvtedy dakujem kazdy den, ze to mam za sebou... a hoci velmi tuzim po dalsom babätku, tehotenstva sa bojim tak, ze mi je do placu...

makimakimaki
20. máj 2016

Mna tieto pocity uplne presli, az ked sa mi narodilo tretie dietko 😉 Teraz mi uz vôbec nie je smutno za tehotenstvom, ani luto, ze uz viac krat tehotna nebudem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre