• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Som prvorodička. Čo mám od pôrodu očakávať?

21. apríla 2014 
super:slight_smile:)))
24. jan 2009 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no babuľky ... uvidím aké fotečky prihodím ... moje brušino asi nie :slight_smile: bo som jak kanón xixi ... ale niečo z fotiek vyňúrim a prihodím

fodorka si ma potešila, že to netrpím a nesťažujem sa len ja drahému ... ja si pripadám už hrozne nemotorná a to vstávanie z postele ... niekedy sa na tom bavíme obaja :slight_smile:
24. jan 2009 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
MONIKA TAK TO VSTAVANIE JE AJ UMNA SUPER TEDA FAKT :grinning:
24. jan 2009 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monika aj mi sa zvykneme na tom smiat potom ma len pobozka a povie ze ty moja velryba :grinning: ale aj tak ma hneva ze mame ten isty termin a ja tu mam stale 37tt....
24. jan 2009 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
FODORKA ALE TO AJ MNE ZVYKNE DAKO CUDNE UKAZOVAT :confounded:
24. jan 2009 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej luci ved tebe som to uz spominala,ze ti to ide blbo...ja len som si vsimla ze s monikou mame rovnaky termin a ona ma 38....asi mi to zamrzlo :grinning:
24. jan 2009 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
HE HE ASI :grinning:
24. jan 2009 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nič si z toho nerobte .. vieme aký máme termín aj v ktorom týždni sme a to je dôležité ... hold systém niekedy zblbne :slight_smile:
24. jan 2009 o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
MONIKA TAK VERU :slight_smile: NEDAJME SA :grinning:
24. jan 2009 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak počula som jednu vec, a to prvý krát, neviem čo je na tom pravdy ... vraj keď mamičke nenabehne v prvých dňoch mliečko, je lepšie dávať bábätku glukózovu vodu ako mlieko ... počuli ste o niečom takom?
24. jan 2009 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
NO TAK TO POCUJEM PRVYKRAT A MNE UZ MLIECKO SEMTAM AJ TERAZ TECIE TAK BY SOM PROBLEM HADAM NEMALA MAT.DUFAM
24. jan 2009 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som na sebe ešte nespozorovala mliečko .. len dúfam že bude
24. jan 2009 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ONO VLASTNE ANI NEVIEM CI JE TO MLIECKO ALE JE TO TAKE PRIESVITNE A KED TO TROSKU USCHNE TAK VTEDY JE BIELE
24. jan 2009 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no holky, mne dnes krásne spuchli nohy ... take medvedie labky :slight_smile: ... ale poležala som si a je to už OK

ozaj a chcete rodiť s epidurálkou?
24. jan 2009 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monika rozmyslala som nad tym a aj som chcela rodit s epid. ale asi nie nebudem si prosit :wink: ja si to pretrpim mozno ani na epid. nebude cas ak to pojde rychlo
24. jan 2009 o 17:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som už tiež rozhodnutá že nie ... uvažovala som síce nad ňou, ale keďže som mávala problémy s chrbticou a krížami, vraj by to nebolo pre mňa moc vhodné ... tak teda dúfam, že tie bolesti znesieme nejak, čo ty na to lucia? :slight_smile:
24. jan 2009 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie ja urcite nechcem epi....podla mna je to nebezpecne....ved ked sa to zle zavedie tak ze mozes aj ochrnut z toho..no ja si mylsim ze ta bolest sa da vydrzat,tak to vydrzime :wink: to priesvitne je mledzivo-tzv predchodca mliecka...mne tecie uz asi 2mesiace,takze nosim tampony do podprsenky lebo sami stalo ze mi presiaklo tricko :confounded: a uz teraz mi vyteka ale aj s bielym-mlieckom...a o tej glukoze aspom u nas v poroodnici je to tak,ze babetkam davaju v striekacke papkat glukozu-aspom zo zaciatku ked je menej mliecka..
24. jan 2009 o 18:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monika presne tak ved zvladli ostatne zvladneme aj my :wink:
24. jan 2009 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fodorka takze sa bat nemusim ze neudem mat mliecko?a to stym trickom sa uz aj mne stalo :confounded:
24. jan 2009 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no babuľky som prekvapená ... hádam to len neznamená, že nebudem mať mliečko, keď mi ešte nič nevyteká :slight_smile:

takže sme všetky tri bez epi :slight_smile: zvládneme to!!!
24. jan 2009 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby čítam tu Vaše príspevky - ani ja neechcem epi

a to mledzivo ani mne nevyteká
24. jan 2009 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a vlastne prečo ste sa babuľky vy rozhodli že nechcete rodiť s epi?
25. jan 2009 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja neviem proste som sa rozhodla ze si to vytrpim je to prirodzenejsie nechcem ziadne take zasahy. :slight_smile: tak som sa rozhodla a tak to ma byt :wink:
25. jan 2009 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja len preto som sa rozhodla,ze ked sa t ozle zavedie tak mozes aj ochrnut..ale mam zname ktore maju pones den problemy s chrbticou,ich zvykne dost boliet a predtym nemali take problemy....
vitaj chuchu....
25. jan 2009 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
budete rodiť vo svojich mestách? ja som síce z topoľčian ale chcem rodiť v nitre ... už tam chodím aj na poradne
25. jan 2009 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja budem rodit v NZ,som z toho okresu,najskor som rozmyslala ze pojdem inde ale tak nebudem vymyslat....ktovie ake budu cesty a tak...a manzel bude pri mne tak a mame tu dobrych doktorov...
25. jan 2009 o 11:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja budem rodit v mestecku kde byvam mam to tu naskok :wink:
25. jan 2009 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babuľky nepuchnú vám nohy? mne od včera stále puchnú ... aj si poležím hore nožkami, prejde to, ale keď začnem chodiť znovu puchnú
25. jan 2009 o 12:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som zo zaciatku mala ale teraz musim poklopat uz nie
25. jan 2009 o 12:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,tak mne puchli asi od 34 tt,
a poriadne.
vyzerala som ako fiona zo shreka :grinning: :grinning: :grinning:
ked som sa po zime presla(na donovaloch) tak mi odpuchli,asi zabrala ta zima,
ale inak mi odpuchli az tesne pred porodom.
25. jan 2009 o 12:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok