Súvisia "hlasové prejavy" pri pôrode od tých pri sexe?

26. mar 2020

mam dotaz.... videla som uz rozne porodne videa. a zaujimalo by ma ci je nejaka suvislost medzi tym ako byva zena hlasna pri sexe a ako hlasna byva pri porode. niektore zeny pri porode hlasno stonaju kricia vydavaju hrdelne zvuky a niektore porodia v tichu... da sa predpokladat ze ak zena byva ticha pocas orgazmov/sexu bude ticha aj pri porode a naopak? alebo nie???

janinah
26. mar 2020

už vam ozaj poniektorym hrabe z tej nudy....

veronika65
26. mar 2020

Pochybujem, že to nejak súvisí 😀 ja som pri sexe skôr tichšia, ale pri pôrode som sa riadne odviazala a bolo mi jedno kto ma počuje 😂😂😂

gabrielapatrik
26. mar 2020

Pri synovi som bola ticho, pri dcére som tlačila o dušu, mala som zimnice nevládala som už ani žiť, ani dýchať keď som tlačila naposledy som proste tak kricala až ma hlasivky boleki a bolo ma počuť az na chodbu pri výťahy, kde bol akurát manžel. Nevedela som to ovládať.
Pri synovi som si ochkala potichu, predycha ala pri dcére som bola veľmi vysilena neskôr tak som skôr stále zundrala 🙂 a bolo mi úplne jedno ci a kto ma počuje.... Potom ten pocit trapnosti 🙂

denden77
26. mar 2020

niekedy mam pocit, ze uz ma nic neprekvapi... a potom ajhla, staci si precitat novu temu... 🤦‍♀️🤣

veronikaszabova
26. mar 2020

Uz aby skoncili prazdniny 🤷‍♀️🙈

miamiu
26. mar 2020

😀

nefertiti5843
26. mar 2020

@veronikaszabova Tak skoro to veru nebude, takže takých primitívnych tém si tu ešte užijeme neúrekom 😢

michu_
26. mar 2020

🙄

mmoni89
26. mar 2020

Omg 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🍷🤣

10zabka
26. mar 2020

jasné, že súvisia! Taký orgazmus, ako pri pôrode som v život nezažila!... To je čo za dementnú otázku? Keď porodíš, veľmi ľahko spoznáš rozdiel.Debilnejšiu otázku som dávno nečítala.

sara07
26. mar 2020

pri pôrode máš iné starosti nie to riešit ako stonáš, ako rozum mi stojí, máč chut isti niekam po tichu zomriet nie to riešit hlasovy prejav

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikaszabova
26. mar 2020

@10zabka tak ja som anesteziologovi povedala, ked mi pichol spinal, ze lepsi pocit ako ten najlepsi orgazmus na svete 🙈🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 - kontrakcie som mala 10 hodin. Posledne 3h skoro kazdu minutu. A ta ulava po napichnuti 😁😁😁😁😁

10zabka
26. mar 2020

@veronikaszabova nuž... nie je orgazmus ako orgazmus 😂

23121974
26. mar 2020

@denden77 Vždy je čím prekvapiť a podaktoré/í si dávajú vyššie a vyššie ciele 😂

lenvam
26. mar 2020

@ahoj0 👏

amelia000
27. mar 2020

No vyskusaj si a daj nam vediet...

evkakozickova
27. mar 2020

😂🤦

lucyluv
27. mar 2020

U mna sa suvislost nepotvrdila :D

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elenatomasova
27. mar 2020

No mať vaše starosti,pôrod sa dá zvládnuť potichu a nie vrestat a to ostatné???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre