Súvislosť medzi nevoľnosťami a priebehom pôrodu

katkanova
22. jún 2013

tak dnes som pocula teoriu s ktorou som sa fakt nikdy nestretla - ze nevolnosti na zaciatku tehotenstva a tazky a komplikovany porod spolu mozu nejako suvisiet - teda podla tejto teorie kto nevolnostami netrpi ma dobre sance na rychly a lahky porod - na mna osobne to sadlo, aj na znamu ktora s tym na mna vyrukovala, ale inak neviem posudit ... ake su vase skusenosti ?

kokorunecka
22. jún 2013

@katkanova 😀 Väčšiu hlúposť som ešte nepočula.. Ja som aktívne zvracala takmer do konca šiesteho mesiaca a pôrod som mala maximálne rýchly, jednoduchý a odsmiala som si ho 😉

janie80
22. jún 2013

@katkanova mala som nevolnosti do 24tt a rychly bezproblemovy porod, na ktory mam len krasne spomienky, aj ked bol az taky rychly, ze nestohol dojst ani manzel, ani dohodnuty doktor a ani nestihli pichnut EPI...

strasska
22. jún 2013

ahoj, tak na mna to neplati, nevolnosti pri vsetkych tehu az do 7 mesiaca a porody velmi lahke 😉

lubina
22. jún 2013

druhe tehotenstvo som mala nevolnosti pocas celeho dna, do 6 mesiaca...........no a porod bol super rychly a lahky, ani doktor, ktory ma mal rodit nestihlol dojst, za dve a pol hodky bola dcerka na svete 🙂 , takze je to podla mna blbost, nesadlo to na mna.........

aadulik2110
22. jún 2013

@katkanova to bude asi nejaká "sprostosť" ja som netrpela nevoľnosťami.... a pôrod otras - 9 hodín na sále

katkanova
autor
22. jún 2013

hah tak presne ako som si myslela baby :D

cerez
22. jún 2013

Tiež si myslím, že je to blbosť. Mňa nadrapovalo ako žabu dosť dlho a nemôžem povedať, že by som mala zlý pôrod.

lucianka222
22. jún 2013

No na mňa to neplatilo, nevoľnosti do 5 mesiaca po všetkom čo som zjedla a pôrod za 3 hodinky... Prvorodička... 🙂

katkaseiner
22. jún 2013

ja som ziadne nevolnosti nemala... ani len jednu, ziadne problemy v tehotenstve, dokonca ani len nohy mi nepuchli a porod.... bola som v takych bolestiach, ze by som cisarsky podpisala aj zubarovi.... takze cisarak to istil...

aristka
22. jún 2013

úplná hlúposť,nevoľnosť je podmienená hormonálnymi zmenami a nie budúcim pôrodom....tot by som absolútne neriešila a sa nestresovala 😉

sjuzan77
22. jún 2013

@katkanova podla mna to absolutne nesuvisi, ale so mnou si priroda pohrala - najskor silne celodenne nevolnosti a potom 36hodinovy porod 😒

graceful9
22. jún 2013

@katkanova mne nebolo zle vôbec a trpela som jak kôň 17 hodín 😅

katika55
22. jún 2013

... ja som pri prvom tehotenstve zvracala kazdy den aj 4-5x denne az do konca a este aj na porodnej sale... porod som mala tazky - musel byt ukonceny kliestami. ☹ Dcerka je v poriadku, to je hlavne. Koncom augusta cakam druhe babatko, nevolnosti mam stale, ale o nieco mensie. Vobec vsak nerozmyslam nad tym, ze aj nasledujuci porod dopadne tak, ako prvy. Verim, ze tentokrat to pojde rychlo. 🙂

sense
23. jún 2013

u mna zrejme plat, nevolnosti do 20tt a rodila som vyvolavyckou od 18.4 cca 10.00 kedy zacali vyvolavat a mala sa narodila 20.04 o 8.26 a bol ukonceny vakuom, napr tomu to nebolo take hrozne i ked s EPI ....

cawes
23. jún 2013

@katkanova blbost. Ja som vracala do 6.mesiaca a porod lahky

janaspa
23. jún 2013

tak toto je blbost teda riadna, ja som prve teho prevracala do konca a druhe do 4mes a porody? kedykolvek:D bez epiduralky, konrakcievpohode,pridruhom mi nestihli dat ani klystir....a druhy mal skoro 4kg....takzetak......baby nestudovat na nete a pod ale riadit sa vlastnymi pocitmi a telom

linda20111
23. jún 2013

@katkanova ja som nemala ziadne nevolnosti a porod trval 2hod aj s cestou (1.porod).