Kedy ste začali mať nevoľnosti v tehotenstve?

13. feb 2023

Zdravím, je možné, že by mi bolo nevoľno už cca týždeň po možnom oplodnení? Včera a dnes mi behom dňa prišlo nevoľno iba tak z ničoho nič, pri prvom tehotenstve som mávala tiež takéto nevoľnosti (žalúdok ako na vode) ale nemyslím, že to bolo už takto skoro a preto neviem či tomu mam začať venovať väčšiu pozornosť a hľadať príčinu alebo to fakt môže byť iba tehotenstvom. Podotýkam, že sa o dieťa nesnažíme nejak aktívne, takže nie nesledujem sa a nenamyšľam si tehotenské príznaky

floki1994
13. feb 2023

Tyzden po oolodneni urcite nie..max tak nevolno z inych veci...mne byvalo az od 8tt..dovtedy som ani len nevedela ze som tehotna..pri druhom mi nebyvalo sle absolutne vobec..

autor
13. feb 2023

@floki1994 máte pravdu, je to dosť uletená otázka keď sa nad tým tak zamyslím 🤣 len mi nikdy takto zle nebývalo, skutočne si takýto zvláštny pocit pamätám iba z prvého tehotenstva tak som tomu automaticky dala nejaký súvis

ivka21
13. feb 2023

Zle mi začalo byť od 7 tyzdna

ildiko36
13. feb 2023

Ca od 4tyzdna, mňa naplo od surového mäsa a este test bol negatívny, uz som vedela že som tehotna, bolo to plánovane dieťa, o par dni bol pozit test v 3prípadoch😀z 5 tehotensva..Bohu zial len mam 3deti..Pri dcére z prveho teh.som mala 3mes. ms..aj bolestami na čas..som nevedela hneď že som tehotna

janulka155
13. feb 2023

Od konca 7tt

janulka155
13. feb 2023

@janulka155 Ale mäso ked som dala piecť mi smrdelo ešte pred pozit testom

lucia851
13. feb 2023

Mne začalo v 4 týždni bývať nevoľno

gabu_lienka
13. feb 2023

Zacalo mi byt zle v den, kedy som mala dostat menzes a preslo to, ked som porodila 😵‍💫

andreatytler
14. feb 2023

Mne prve nevolnosti prisli az v 8 tyzdni, ale znamu necakane naplo z jedla ktore predtym bezne jedla este pred zaciatkom planovanej mentruacie. Preto si isla kupit test.

kiki68
14. feb 2023

7-8tt, to bolo nieco hrozne. Sedis a zrazu bum a bez prestavky ides dalsie dva mesiace s kyblom okolo krku 😂

autor
20. feb 2023

Tak nakoniec som skutočne tehotná, aj keď neviem či tie nevoľnosti pripisovať tomu alebo to bola proste iba náhoda 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre