Tehotná pár týždňov po pôrode. Stalo sa vám to?

funilieta
24. apr 2008

Ahojte,
zaujimalo by ma, ci sa najde niekto kto do roka porodil dva krat. Mam taky pocit, aj ked este som si nie ista, ze to bude aj moj pripad. Neviem si to predstavit. Je vobec mozne otehotniet, ked kojim a ked mam strasne nepravidelny cyklus?Pretoze si nejak nedavam pozor, a teraz mi lepi. Stalo sa to niektorej z vas? a ako to zvladate? 😅

sophie1981
19. jún 2009

nanda...tak to ste mali doma vzruso co???... 😀 😀 😀 😀 😀

jarunka1
19. jún 2009

Ahoj děvčata, hledám paní s mailem surikata@centrum.cz, která mi psala na va-pr@post.cz. Psala jsem jí, alepořád se to vrací, nejde to doručit. Děkuji.

sasiki
19. jún 2009

sophie, veľmi sa tým nezaoberaj, lebo vtedy sa zvykne nedariť 😉

sophie1981
20. jún 2009

sasiki.....ja to nejako nesurim....lensom si uz myslela ze nieco s toho bude....po troch tyzdnoch bez menzesu.....zatial to s manzelom berieme tak lezerne...bude, super, nebude aj tak dobre.....extra pozor si nedavame a zaroven ani sa nejak extra nesnazime.......uvidime...kedze kojim.....

ako inac baby??......vonku leto a kon mrtvy co??? 😀

sasiki
20. jún 2009

tak u nás je škaredo ☹ , ale v soboty býva viac kôň mŕtvy, či??? Však sa upratujeeeeeee...... 😀

hipuska
26. jún 2009

Ahojte dievcata. Pridavam sa k vam. Maly ma 5 mesiacov. Prva mestrualcia v pohode, druha meska uz tyzden 🙂
povedzte, meskala aj vam druha alebo daktora po porode???

Neviem si to predstavit. BYvame u svokrovcov, staviame dom...prve teh. som znasala psychicky dost zle. Bojim sa reakcii okolia, lebo uz my svokrovci diktovali, ze maly pojde dvojrocny do skolky a ja do prace. Manzel mierne v soku ale zvlada.

Boli ma v podrbrusku (tuna som si precitala, ze to moze byt aj stahovanie maternice) lenze prsia ma tiez bolia, mam ich plne a nafuknute. A ten pocit...

V nedelu ideme na test...

sophie1981
26. jún 2009

hipuska...ja som mala mrsku 2 mesiace po porode a doteraz nic......aj som testovala a nic...tiez ma poboilieva podbrusko....a ceky...kedze kojim tak neresi pocity...nemusis byt hne tehu..... 😉

sasiki
26. jún 2009

hipuska nemusíš byť tehotná, veď uvidíš 😉 no a šup do dostavby domu. Ja som druhý krát otehotnela a tiež sme ešte bývali u svokrovcov, teraz sme už v našom domčeku a je to supeeeeeeeeeeer. Zatni zuby, vydrž 😉

hipuska
26. jún 2009

Jaj dievcata, lenze tie moje mens. pred porodom klapali ako hodinky. Ja som aj hned na prvy krat otehotnela s malym, aj sme keksovali ked som mala plodne dni.....A ten pocit! Vsak uvdime v nedelu, lebo dovtedy je manzel na stavbe od rana do vecera tak chceme mat klud keby nahodou....

Sasiki ako si to zvladala?

sophie1981
26. jún 2009

no baby, ta svokra...ufff...my byvame u rodicov...tiez staviame domcek....ale asi je to lpsie u mamy a u vokry...aj ked ani toto nieje to prave orechove......

hipuska...ja som tiez frcala presne, otehotneli sme na 2x.....tak neboj a ked aj tk budes mat dvoch mrnusov...ja sa uz zacinam vo velkom snazit o druhe mimco...... 😀

hipuska
26. jún 2009

sophie, chcete hned druhe babetko? Uvidime v nedelu dam vediet...

svokra je kapitola sama o sebe...

gwineth
26. jún 2009

Jééééééj.....no čaute baby!!! 😀
Čítam,že sa to tu trošku rozbehlo a zároveň rozrástlo 😀 Takže hipuska vitaj medzi nami!!! 😀 Bola som natom rovnako ako ty...čiže asi rovno na prášky a hodiť sa pod vlak ale teraz to beriem už inak a veľmi sa teším 😀
Dlho som tu nebola lebo malý je chorí a som z toho vyčerpaná, smutná a veľmi unavená.Mal dlho vysoké horúčky nad 39,5 a zistili mu chudokrvnosť.Tak teraz sa mojkáme a maródikujeme......

sasiki
26. jún 2009

gwineth držíme palce, nech ste už v poriadku 😉
hipuska, zvládla, zvládam, nie je to vždy ľahké, to nie, ale je to super......vážne, moji sa už teraz spolu zahrajú a sú takí zlatí pri tom 😀 😀 😀
No o čo sa toho bývania týka, musíš myslieť pozitívne - veď vieš, že u svokry nebudeš na veky 😉

zuzik_p
26. jún 2009

Hipuska, ja jsem take zacala krvacet nejak po 6 nedeli a myslela jsem si, ze je to menstruace. Dalsi az doted neprisla. Ty chces otehotnet?
Sophie, vzdyt ten tvuj dorbecek je jeste tak malicky a navic kojis, to se tehotenstvi vubec nedoporucuje, je to nesmirna zatez pro telo.

sophie1981
26. jún 2009

zuzik...ja som stale chcela deticky s velmi malinkym rozdielom...viem, ze ked kojim, je to tazsie, ale co uz...mozno sa nam ani nepodari "zamiesit"....ale moj sen bol mat dve deti do roka....to uz nestiham.... 😀 😀 😀 ...ako som uz pisala, medzi mnou a sestrou je 5 rokov a to bolo strasne, prestrasne...my sme sa dlho trapili, kym sme sa dopracovali ku Katke, tak asi to chcem dobehnut..... 😅

gwineth....uz sa tesiiiiiis?? 😵 😵 😵 ...nech sa maly cim skor vyzdravie.....my sme mali v stredu ockovanie...zatial v pohode, akurat nam pneumokoky zacervenali...ale inac je cula ako vzdy...az prilis.... 🙄

bec
27. jún 2009

Ahojte kocky, ktore mate deti rychlo za sebou. My cakame druhe babo, pricom rozdiel bude 13 mesiacov. Riesieme co s kocikom. Mame este po malej aj hlboky a teraz sa vozi sportaku. Neviem, ci sa oplati kupit surodenencky kocik. Neviem ako budem sama vozit dve deti. Ja dost casto (aspon teraz s malou) jazdim autom. Tak rozmyslam, ci budem zvladat nalozit taky velky kocik do auta potom. Osobne nechcem investovat vela do noveho kocika (a nepytajte sa preco, ale proste som odporca second hand kocikov). Prosim poradite mi vase skusenosti?

sasiki
27. jún 2009

bec, myslím, že so súrodeneckým, resp. kočíkom pre dvojčatá sa ti rozhodne bude žiť ľahšie 😉 Sama na to prídeš, uvidíš. Lebo keď budeš tlačiť kočík s mimi, budeš musieť dohliadať na staršie dieťatko........no a popri hlavnej ceste je to fakt obrovský stres........ 😖 teda aspoň pre mňa bol......inak dajú sa kúpiť aj nové do 5tis, neviem síce, akej kvality.........ale dajú 😉

hipuska
29. jún 2009

Ahojte, len som vam chcela napisat, ze som si robila vcera ten tehotenstky test a necakame druhe babenko tak vas opustam.....

musim povedat, ze aj ja aj manzel sme velmi sklamani. Uz sme sa zacali tesit....

Ale pre istotu idem este k lekarke, lebo test mi sice vysiel neg. ale mam take divne stahy maternice....a bolia ma prsia ako ked som bola tehotna s prvym ...tak sa vsetky drzte a vsetkym vela sily

sasiki
29. jún 2009

hipuska, ja som si robila test, bol negatívny, ďalší pozitívny..........no a keďže ma lekárka objednala až o ďalší mesiac, robila som si od nedočkavosti ďalšie dva, no a zase jeden pozitívny, druhý negatívny 😖 😀

sophie1981
30. jún 2009

hipuska....nooo, ved mozte zacat snazilkovat..... 😀 😀 .....

hipuska
1. júl 2009

tak ja som sa k lekarke ani nedostala, lebo v pondelok vecer som uz aj dostala menzes, takze naisto nie som tehotna.... hej hej, asi by sme chceli druhe hned len sa musime prestahovat, lebo mame velke stresy u svokrovcov a ja by som chcela byt v pohode ked budem cakat babetko. tak snad na vianoce sa nam to podari a ptooom veselo dotoho...vsetkym vam drzim palce

sophie1981
1. júl 2009

😉 hipus, tak do vianoc nieje daleko..... 😉 ...my sa stahujeme az na dalsie Vianoce.... 😝 ....tak prajem vela stastia, skore odstahovanie sa od svokry a nech sa vam coskoro podari dalsi mrno....

sasiki
1. júl 2009

hipuska aj ja prajem skoré odstahovanie 😉 a dúfam, že keď raz budeš čakať druhé, ,,prídeš" sem k nám 😀

hipuska
1. júl 2009

caute kocky, tak dakujem, urcite pridem...vcera nas svokra vyhodila z domu a dnes je uz ako med .... uff mam toho plne zuby

sophie1981
2. júl 2009

hipusaka, tak to mate inu svokru...... 😠 ....s 5 mesacnym babom???....tak uz len vazne co najrychlejsie dokoncit dom.....

kde ste baby??? 😕

qwineth, ako fazulka???

sasiki
2. júl 2009

ahojte, tak u mňa dnes bola švagriná so synmi (jeden 2,5roka, druhý 8 mesiacov), takže u nás bolo veseloooooo, dve deti sú oproti tomu fakt nič 😉 😀 😀 😀 no a potom šup do varenia, teraz sa ideme uspávať, veď sa aj búrka risuje (ako vždy) 😒

korcula
3. júl 2009

Ahojky, tak mezi našimi momisky bude 13 měsíců, zatím moc nemám představu jak to budu zvládat... uvažuju o koupi sourozeneckýho kočárku... ale najít nějakej fajn, nemáte nějaký tip? radši bych vedle sebe

sasiki
3. júl 2009

ahoj korčula, tých kočíkov je habadej 🙂 neviem, aká je tvoja cenová predstava, ja som kúpila používaný pp aria, sedia vedľa seba, fakt mi to uľahčilo život (presuny s deťmi 😀 ), je super, ľahučký, samozrejme, keď tam posadíš dve deti, tak už je čo tlačiť, ale má malé koliečka (čo nám nevadí, lebo bývame v dedine, kde sú hladučké cesty, ale na kockaté chodníky by som si zaobstarala nejaký s veľkými koliečkami) 😉

korcula
3. júl 2009

Sasiky a nemáš někde foto, prosím?

sasiki
3. júl 2009

práve som hodila
🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre