Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Videli ste pôrod na youTube?

natasa_1990
29. dec 2015

Aký ste mali z toho pocit?

moni244
29. dec 2015

Boze, to su dnes temy

ukulela
29. dec 2015

a na co? ked rodim, aj tak si medzi nohy nevidim, tak mi to netreba ani na yotube 🙂 moj chlap si daco napozeral, ale nic nekomentoval a ja som sa na jeho nazory na videa velmi nepytala 🙂 pri porode bol tak ho to zjavne nezlozilo.

jana_eyre
29. dec 2015

Videla, v ramci zvedavosti.. A co som citila? Co ja viem, obavu ako to zvladnem ja.. Ale na tie obavy som nepotrebovala video tie mavam aj bez toho.. Predstavivost mam dobru a porody som prezila..

maca_p
29. dec 2015

hííí, no najstrasnejsia vec co sa na svete deje 😝 😲 😲
damy urcite rodia inak, nez na ju tjub

nanulik
29. dec 2015

Videla a bolo mi to naprd lebo nakoniec som mala planovanu sekciu.

horana
29. dec 2015

Nikdy ma nic take nezaujimalo, su to veci ktore som rada vnimala zvnutra ked sa diali a bolo to skvele a silne. Po zazitkoch inych, navyse cudzich zien videnych zvonku v tychto intomnych chvilach netuzim, nema ma to co naucit, a skor by to mne pokazilo vlastny dojem, ked by sa mi to tam podvedomo projektovalo.
To skor nech zaujima medika, porodnika, ktory to bude vzdy vnimat zvonka a tak sa to tak aj uci.

8291
29. dec 2015

A k čomu je to dobré?

bonaqa2013
29. dec 2015

nevidela. A kde to je? mali mi to ukázať pred 20 rokmi, nebola by som ani len nohy roztiahla tomu truľovi čo mi decko spravil.... skoro som umrela od bolesti.....aúúúú

janinah
29. dec 2015

videla som pôrod prvýkrát naživo na praxi v nemocnici,mala som 15r.,bolo to rýchle a zaujímavé 😉

matuskova003
29. dec 2015

Videla. A je to strašne mylné, pretože to na prvý pohľad vypadá desivo. Pritom to bola už tá " príjemnejšia " časť , samotný pôrod , po tých úmorných kontrakciách. čiže pozrieť si to pozrite ak po tom niektorá túži, ale s nadhľadom a hlavne neprežívať. lebo každá ho máme celkom iný 🙂

l3yla
29. dec 2015

😀 😀 😀 haha,this made my day

prasiatko30
29. dec 2015

Verim ze v puberte moze taky pohlad vyvolat traumu 😂😂😂

miriam11
30. dec 2015

Videla, samozrejme a bola som z toho... na nervy. V skutočnosti to bolo o niecom inom🙂

vierocka888
30. dec 2015

Tak ja nie som v puberta a aj tak mam z toho "traumu" 😀 akze baby, fakt klobuk dolu ze ste to zvladli... ja som v stadiu "vyroby" deobceka 😀 ale poviem vam, mam panicky strach z nastrihu a sitia...ani kontrakcii sa tak nebojim ale nastriha sitie je pre mna nepredstavitelne a som z toho v strese.... svagrina rodila minuly tyzden apo jej zazitkoch som v este vacsom strese 😀 asi si bloknem youtube 😂

libka28
18. jan 2016

Vo mne vyvolalo traumu video (urobilo sa mi fyzicky zle az na odpadnutie), ktore bolo zjavne z Ciny, nie snad kvoli rodicke a jej bolestiam, ale kvoli tomu, ze som doposledka nevedela, co spravia s novorodencom :((( Kedze viem, co sa tam bezne robi s nechcenymi detmi a tehotenstvami.... Nepozerajte videa, nazivo je to uplne inak (u mna na prvykrat brnkacka- aj s nastrihmi, kludne by som si to bola po tyzdni zopakovala).

Tu začni písať odpoveď...

Odošli