Vyradenie infuzii magnezia .. kedy prišiel pôrod?

2399r
15. júl 2018

Ahojte som v 36tt ležím v nemocnici dnes mi povedali že mi vysadzaju infúzie .. chcem sa spýtať či máte aj vy skúsenosti s takým niečim a kedy ste po vysadení dostali bolesti a porodili ? Možno blba otázka ale zaujíma má to :/

benit
15. júl 2018

No mne davali nieco silnejsie. Take 24 hodinove infuzky. O polnoci mi ju vytahovali s tym, ze posledna o tyzden idem cisarskym. Do rana kontrakcie ako svina. Mala sa cisarskym narodila o 8.00 hod. Tak nevydrzala ani ten tyzden. Tiez som bola 36 tt.

montemotherone
15. júl 2018

@2399r mne dávali aj tesne pred pôrodom, a pôrod sa nakoniec vyvolával

2399r
autor
15. júl 2018

@benit čiže keď mi vysadia infúzie môže to prísť každú chvíľku ? Lebo prišla som sem s riadnymi bolesťami a otvorila som sa na prst potom to ukľudnili dávali infúzie lebo by bolo ešte skoro na porod .. dnes mi povedali že už zajtra vysadia infúzie lebo už môžu ... tak neviem čo mám čakať

benit
15. júl 2018

Neviem. Mne sa sestricky rehotali ze po 8 tyzdnoch infuzii to nebude ani v 42tt. A hned do rana. Mna pred tym zastavovali uz 2x. Ale asi to treba radsej cakat.

2399r
autor
15. júl 2018

@benit aj mne zastavovali 3x predtým ... tak budem radšej čakať že to príde už teda .. keď vy hneď do rana ste išli .. 🙂

kristinka64
15. júl 2018

Mne vysadili infuzie ktore som mala kazde 3 hodiny nepretrzite tyzden, ale presli sme na tabletkovu formu a zatial nic 🙂

benit
15. júl 2018

@2399r drzim palce aby vsetko dobre dopadlo.

2399r
autor
16. júl 2018

@benit ďakujem

tanyac
16. júl 2018

@2399r Ahoj. Ja ešte ležím v nemocnici so situáciou ako ty. Prijali ma v 33 TT s tým, ze som sa začala otvárať, tvrdnutie bruška a tak. Teraz som 35 tt. Tiež som mala infúzie magnézia, ale keď ma z nich odstavovali, tak postupne (najskôr len 1 infuzka, o 2 dní druhá,...) a hlavne mi každú infuziu nahradili tabletkami magnézia.

nika898
20. júl 2018

@2399r pri prvom som to tiez tak mala. Vysoke horucky zapricinili ze som sa zacala otvarat. 2 dni na infuziciach bola som na prelome 35/36 tusim. Maly sa narodil 10 dni pred terminom ☺. Takze moze prist kedykolvek a mozes este aj prenasat. Drzim palce nech to dobre dopadne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre