Vyvolám si pôrod?

tinaslukaskom
24. feb 2022

Ahojte som v 39tt cítim sa ešte celkom fit, len ma tak napadlo, že ak by som začala upratovať pripadne umyť okná... môže sa stať, že si tak vyvolám pôrod?

tosomja
24. feb 2022

@tinaslukaskom tak ja som zmyvala celý byt po prerabke na štyroch a ešte som aj prenasala 😄 nie je to zaručene

elizabet173
24. feb 2022

@tinaslukaskom môžeš aj nemusíš, ťažko povedať. Niektorej sa pôrod nezačal, ani keď ho chcela privolať poumývaním všetkých okien a vyramovaním skríň

karelova
24. feb 2022

Ja som citala, ze takýmito 'hrdinstvami' si žena môže spôsobiť a je väčšie riziko, ze dieťa moze mat obmotanu snuru okolo krku. Ja takymto hrdinstvam, ze mam termín pôrodu, ale ja superhrdinka zvládnem vyupratovať domy aj vsetkym príbuzným, skutočne nerozumiem...

ankare
24. feb 2022

Keď raz telo nie je pripravene na pôrod, týmto ho nevyvolas. Držím palce!

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miadi
24. feb 2022

Nie ale aspon budes mat ciste okna to je iste 😂

tinaslukaskom
autor
24. feb 2022

@karelova určite sa neberiem ako,,hrdinka,, že sa idem chváliť co ja všetko dokážem, je rozdiel keď sa žena cíti zle ale SILOVO chce všetko zrobiť len aby ju všetci chválili aká je šikovná, čo všetko dokáže aj keď už je v takom štádiu ale ja sa cítim dobre, tak som chcela ešte niečo postihať nie preto aby som bola zaujímavá ale pre seba.

tinaslukaskom
autor
24. feb 2022

Ďakujem za odpovede 🙂

miadi
24. feb 2022

Nepomaha nic telo musi byt ready alebo ti daju vyvolavacku . Hlavne klud a neunav sa zbytocne take it easy

tinka_1807
24. feb 2022

@tinaslukaskom Ja som skúšala všetko možné, keď som prenášala, ale nepomohlo nič :D ... Proste keď bábätko nechce a nienej pripravené, tak upratovanie nepomôže.

sima1415
24. feb 2022

Ja som tiež skúšala čerta diabla , úplne všetko čo sa len dalo a aj tak sa narodila po 2 týždňoch prenášania po niekoľkých dňoch vyvolávania :D

laurita285
24. feb 2022

Moja mama si takto zabila dieťa že hrdinsky upratovala a následne sa dieťa udusilo...

lienka.7
24. feb 2022

@tinaslukaskom závisí od toho, aký tuhy mas krcok. Najlepšie je sexovať 👌🙈
Urcite ale neodporúčam ti sa nejako prepínať, lebo si môžeš len ublížiť, skončíš v nemocnici a budu ti ho aj tak vyvolavat

nikasmile
24. feb 2022

@tinaslukaskom kľudne umy. Aspoň budú čisté okná. Niekomu pomôže niekomu nie. Ja by som oddychovala keďže bábätko dá prvé mesiace zabrať a ono najlepšie vie kedy má prísť. Ja viem že už by si chcela mať po. Mne nič nepomohlo obaja prišli po termíne 😄

miadi
24. feb 2022

@lienka.7 Ani sexovat nepomaha vyvolat porod ale aspon si sprijemni cakanie 😀

sudocek
24. feb 2022

@tinaslukaskom moja sesternica to tak mala. A do večera boli dve 🥰

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre