Ako vyvolať pôrod?

14. jún 2023

dobrý večer.. chcem sa opýtať ako vyvolať pôrod..viem je tu veľa takých tém ale to všetko som už skúšala tak či náhodou neporadite niečo nové..v pondelok mám termín a už by som to rada chcela mať za sebou..ďakujem

barus26
14. jún 2023

niekedy naozaj nepomôže nič 🤷‍♀️ takú tu klasiku ako sex, horucu vaňu, niečo štipľavé, dlhá prechádzka, umývanie okien, tonic si už asi skúšala

karollka21
14. jún 2023

Za mňa nijak bohužiaľ 😟 tri pôrody za sebou, 3x prenášanie, naposledy 12 dní. Nepomohlo NIČ, fakt nič, len vyvolávačka. Len ako sumár uvediem: škoricový čaj, malinový čaj, sex, chôdza, chôdza po schodoch, sprcha, kúpeľ, pikantné jedlá, prechádzky, aniball, ….. skrátka nič 🙂 držím palce, nech sa bábo rozhodne prísť čím skôr, viem si predstaviť ten pocit “nech uz je po tom”. Ps. Zas na druhej strane, uz nikdy sa nevyspíš, minimálne pekných pár rokov, uzi si to ešte 😉

terry658
14. jún 2023

Bylinna náparka, afirmacie z hypnopôrodu.

vkatush
15. jún 2023

Naplánovať si niečo super na daný deň 😂
Ja som chcela urobiť tehotenské fotky pre manžela v spodnom prádle, napiecť koláčik, na ktorý som sa chystala asi 3 roky a furt niečo do toho prišlo a ešte jednu vec, už si nepamätám.
Prádlo som mala nachystané, suroviny kúpené, chcela som vstať veľmi skoro, kým bude vychádzať slnko. Voda mi odtiekla pred 4 ráno 😑

Alebo vyššie spomenuté veci. Ja som sa mamke narodila o pár týždňov skôr pri umývaní okien 😁

jaskolka
15. jún 2023

Môžeš skúsiť všetky možné uvedené "babské" rady a možno to pomôže. Alebo aj nie. Pôrod spustaju hormóny. Bez toho sa môžeš obrazne "na hlavu postaviť" a nepomôže to.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre