Zázvorový čaj na pôrod

nati41
23. aug 2021

Ahojte chcem sa opýtať či nemá niekto skúsenosti zo zazvorovym čajom na spustenie pôrodu. Ďakujem

petamich
23. aug 2021

ja som pila "drink" zazvor, skorica, klincek - babsky recept ale nepomohol 🙂

mima1
23. aug 2021

@petamich fuj toto som skusala aj ja este teraz mi je zle. Ja som to dva dni skusala a potom som to vzdala

petamich
23. aug 2021

@mima1 tiez 🙂 ja nemozem klincek ani citit ale liala som to do seba dva dni a bleh 😂😂

karhu
23. aug 2021

skor pomozu 2litre alchemilky

simca06022011
23. aug 2021

pochybujem ze pomoze, cele tehu som bola zazvorova, lebo na zaludok mi len to pomahalo...

ibrunova
23. aug 2021

Ja som počula o čaji z malinových listoch

nati41
autor
23. aug 2021

@karhu alchemilku pijem už 5 dní a nepomaha :( sice pijem iba pol litra denne ale pijem ale nic

ibrunova
23. aug 2021

@nati41 tak potom pomôže už len sex 😋

vanda323
23. aug 2021

@nati41 Jaaaj a prečo chces tak rýchlo rodiť, ja chcem práveže pôrod oddialiť....😃

nati41
autor
23. aug 2021

@ibrunova nezaberá vôbec

nati41
autor
23. aug 2021

@vanda323 už prenasam pár dni a o týždeň ak neporodim musia umelo vyvolať a to nechcem. Radšej prirodzene. Nevidím dôvod pôrod oddialovat ja sa na porod teším

ibrunova
23. aug 2021

@nati41 tak ešte 😂 spermie obsahujú oxytocín, kamoška takto zavolala muža z roboty, tak nachytro, ešte potom prezliekla periny a už leteli 😂

nati41
autor
23. aug 2021

@ibrunova o tom viem ale nepomáha ani každodenný stik takže asi tak boli ma síce po tom podbrusko ako na menstruaciu ale nič viac.

surama
24. aug 2021

@nati41 Jedna porodna asistentka odporuca 2dc ricinoveho oleja, 2dc marhuloveho dzusu a 15 ml tvrdeho alkoholu. Vraj to tak bezne robia v Nemecku na spustenie porodu...

vanda323
24. aug 2021

@nati41 Tak to chápem, nech ti to rýchlo zbehne

karhu
24. aug 2021

@nati41 minimalne 2litre a silnej a trosku pohybu-dlhsia prechadzka, ci kratsia a na kopcek🙂

kiki68
24. aug 2021

Kdeze , to asi malo komu pomoze. Mne teda nie , jedine co by palil zaludok

nati41
autor
24. aug 2021

@karhu dnes som dala už tie dve že reku skúsim ale zatiaľ nič :D prechádzku si dávam každý deň dlhu, aj tancujem, aj hore schodmi v paneláku chodím... zatiaľ bohužiaľ nič nepomohlo. Zajtra idem na poslednu poradnu a už ma chce vypísať na pondelok na vyvolanie, čo vôbec nechcem tak som zvedavá či sa aspoň niečo zmenilo.

petamich
24. aug 2021

@nati41 mne ani svatena voda nepomohla a to mi zacali kontrakcie v piatok, sobotu rano ma hospotalizovali, povodne som na dalsiu stredu mala prijem a ze vyvolame 🙂 cely vikend som bola v nemocnici, nic sa nedialo, kontrakcie zmizli, CTG ukazkove az mi v pondelok o tretej rano praskla voda, tak nakoniec ziadne vyvolavanie nebolo potrebne 😃😃

nati41
autor
24. aug 2021

@petamich No tiež to tak vidím, že mi nic nepomôže, najviac sa bojím aby nebola ak to nepôjde sekcia. Teda snažím sa skúšať všetko čo sa dá. Tak snáď to dopadne aj u mňa tesne pred tým takto ako u Vás, to by som bola rada.

ibrunova
24. aug 2021

@nati41 Neboj, možno to pár chvíľ príde, ani sa nenazdáš, hlavne zachovaj pokoj, o pár dní bude po všetkom. Držím palce

petamich
24. aug 2021

@nati41 velmi drzim paste!!! 🤞🏻🤞🏻

nati41
autor
24. aug 2021

@ibrunova
@petamich

Ďakujem vám krásne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre