Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Aká je pôrodnica na Kramároch v Bratislave?

claudia821
12. mar 2012

Budem slobodná mamina,partnera namam...a mam vela otazok...Budem musiet vybavovat všetko sama či možu aj rodičia či známy?mám na mysli rodný list dietata,doktora,toto všetko čo by mal vybavovat jeho otecpo jeho narodení,kým ja som v porodnici...A čo je výhodnejšie pre mna,aké priezvisko,moje či priatelove dat dietatu,aby mi platil alimenty na malé?..Nevyznám sa v takýchto veciach,nikto mi nevie poradit ani rodina.a preto Dakujem každej milej maminke ktorá mi odpovie na moje otázky...dakujem moc krát...

strihalka
12. mar 2012

Kukni presne forum Porodnice Kramare, najdes tam vela informaci....
https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porodnica-kramare-vase-skusenosti-a-nazory/

lucia20
12. mar 2012

Ahoj, no vacsinu si musis ako matka ozaj vybavit sama. peniaze nepotrebujes ak ide na standart a bez zacvakaneho lekara a epiduralu. v nemocnici das svoje udaje, do rodneho listu prcka, a ak si neni vydata myslim, ze nejake potvrdenie z matriky, kde otec priznava otcovstvo, potom rodny list vyzdvihnes cca 7-10dni po porode na matrike v novom meste. otec nevybavuje nic, akurat ho pojde vyzdvihnut na matriku, kde to podpise. kedze bude udany v rodnom liste, ak ho neudas tak potom len ty. bez jeho vedomia ho tam nemozes zapisat. asi. a ak si slobodna, tka dieta by malo mat tvoje priezvisko a to je uplne jedno pri tahaniciach o alimenty. to nehra rolu. rolu hra, ci dokazes ze je to jeho dieta, alebo ci prizna otcovstvo.

danu
13. mar 2012

@claudia821 opytaj sa v teme na ktoru ti dala link strihalka

Tu začni písať odpoveď...

Odošli