• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké máte skúsenosti s pôrodnicou Bojnice?

2. novembra 2016 
@zzz dakujem za odpoved ohladom nastrihu, moja švagrina zajtra ide na vyvolavanie, ma 2 a 1/2 ročnu dceru je po cisarskom, tak mi to teba pripomenulo... :slight_smile: strašne sa bojí porodu a nesmierne sa teší na primára... :wink: a ja mam strach za ňu, hoci mam 3 porody za sebou...a rodila som v PE....
10. jún 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzz , aha, dakujem za osvetlenie situacie v Bojniciach...
10. jún 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no napr ja som rodila pri vollmanovi a lomenovej a este je tam gaman a bakova, aj ta bakova je velmi fajn
10. jún 2010 o 16:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj 21,ako sa pozeram mame isty termin porodu,mozno sa stretneme. :slight_smile:
10. jún 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cimerka , to asi ano. Ides rodit do Bojnic?
11. jún 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano,21,pojdem do bojnic.od buduceho mesiaca sa stahujeme do prievidze.teras som v ba,este 28.6.mam ist svojej doktorke a potom vraj uz kazdy tyzden na kontrolu do nemocnice.ale ako som sa tu docitala,v bojniciach to tak nefunguje.neporadis mi co mam teda robit a ako postupovat?dakujem :slight_smile:
11. jún 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cimerka , s Bojnicami ti neporadim, ja som doteraz rodila v Handlovej... Tam chodim aj do poradne a idem tam aj na prietoky. Takze vobec neviem, ci sa tam pojdem najprv pozriet alebo rovno na prijem... :sweat_smile:
11. jún 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cimerka , ale skus napisat na mail na ich stranku, mozno odpovedia, napr. z Partizanskeho mi odpisali.http://www.hospital-bojnice.sk/odd/gyn/index.html
11. jún 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem,21,skusim to tak
13. jún 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikapd1
@cimerka , zevraj v bojniciach maju straaaasneeee veeeelaaaa porodov a zeny su po oddeleniach a na moju otazku, kedy prikladaju babo, odpovedali, ze podla toho, kedy maju cas, lebo mavaju aj 3 porody NARAZ...
14. júl 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 ale ked si pojdes dieta vypytat, ze si ho chces prilozittak ti ho daju bez vsetkeho, vzdy je nejaka sestra pri babatkach
14. júl 2010 o 22:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cize babatka nie su na izbach? :confused: :confused:
14. júl 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teodorka no prvy den po porode ti honosia len prilozit, mne nosili aj druhy, na treti mi ho dali na cely den a na stvrty aj na noc a potom nas pustili domov. no ale ja som bola po SC a tie co boli po normalnom uz ich mali na druhy den aj na noc, ale nie vsetky, bolo to indi vindi
14. júl 2010 o 23:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale babatka su na izbach... prvu noc ich beru na novorodenecke, ale potom su na izbe... jedine ked mate navstevu a nechcete tam babatko nechat same, tak vtedy ho tam date...
@21 nemyslela si to tak, ze kedy prikladaju dieta prvy krat?
alebo zeby sa to zmenilo teraz a deti by neboli na izbach s maminami, ked teraz je tam toho vela, ked Handlovu zrusili?
14. júl 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tibinka22 ,asi sami nevedia, kedy sa im podari prilozit alebo doniest, jedna bola na predporodnej priprave a ze rodicky su po roznych oddeleniach... Tipnete si so mnou, kde budem ja? :wink:
15. júl 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikapd1 , musis si dieta vypytat len na prilozenie? Ze keby som chcela mat babo len tak pri sebe, to nejde?
15. júl 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tibinka22 , no, v handlovej bola ta vyhoda, ze navstevy boli na izbach a babatka cely cas s nami...
15. júl 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21...dieta ti daju kedy len budes chciet..zalezi len na tom, ako sa maminka po porode citi...mozes ho mat pri sebe od prveho momentu, ako ta prevezu z porodnej saly..samozrejme, ak to zdravotny stav dietatka dovoli.
A z vlastnych skusenosti viem, ze maminy su cca prve dva dni po porode vdacne, ze aspom v noci sa mozu este vyspat bez babatka..
A neda sa porovnavat Handlova, kde mali max.430porodov rocne...aj to bol rekord...
15. júl 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som si jemne vydychla :slight_smile: ale ja aj tak rozmyslam ci predsa len nepojdem do BS :slight_smile:
15. júl 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sykorkapd , dakujem, ak sa budem citit ako po prvych dvoch porodoch, budem chciet babo hned, ale vsak uvidime, v tychto horucavach... ako to vsetko bude.
16. júl 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 tak ako pise sykorka, babo ti daju kedy budes chciet
16. júl 2010 o 23:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 ja som dceru porodila doobeda a doniesli mi ju až na druhý den a syn som porodila o 00:45 a doniesli mi ho ranio okolo 6 tiež ma sestrička prehovarala že ho možem dať na dve noci k nim nech si odychnem ale bol iba jednu noc a cez den som ho dávala sestrička len ked plakal od hladu dva dni som nemala mlieko oni mu dali jesť a potom mi ho spokojného doniesli ked som mala mlieko už som im ho nedávala sa ti to kráti potom nám napíš ako bolo
17. júl 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@imarikai , samozrejme, napisem.
17. júl 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 uz si 39 tt!!! :grinning:
18. júl 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. júl 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka , tak co, dotiahnes za nami 40tt..? :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 len ci nie aj dlhsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka , musi to byt v tychto chladnejsich dnoch a basta, punktum. :sunglasses:
25. júl 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 dnes by to bolo idealne :grinning: este aj doma maju navarene, 2 dni by nemuseli ked by som ja ako stravnik odbudla...este mala keby si to tak uvazila, ze uz je cas :grinning:
25. júl 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka , moj mm vie aj varit, nemusim sa o nic starat... :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: Krpate sa uz len tak hemzi, asi caka, to co aj my...tie stahy... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok