Aké máte skúsenosti s pôrodnicou Bojnice?

minina16
28. apr 2008

ahojte rodila som v Bojnickej porodnici aj som sa trochu bala ,,lebo vela ludi ma od tejto nemocnice odhovaralo ale predsa som isla rodit tam a nestazujem si lekari boli vyborny sestricky tiez,nemala som ani najmensiu zlu skusenost ,aj ked som mala trosku zdrav.problemy po porode ale pri tom uzasnom pristupe som to zvladla. 🙂 chcem sa opytat ake mate vy skusenosti s porodnicou v Bojniciach?

mica11
10. jún 2010

@zzz dakujem za odpoved ohladom nastrihu, moja švagrina zajtra ide na vyvolavanie, ma 2 a 1/2 ročnu dceru je po cisarskom, tak mi to teba pripomenulo... 🙂 strašne sa bojí porodu a nesmierne sa teší na primára... 😉 a ja mam strach za ňu, hoci mam 3 porody za sebou...a rodila som v PE....

21
10. jún 2010

@zzz , aha, dakujem za osvetlenie situacie v Bojniciach...

monikapd1
10. jún 2010

no napr ja som rodila pri vollmanovi a lomenovej a este je tam gaman a bakova, aj ta bakova je velmi fajn

cimerka
10. jún 2010

ahoj 21,ako sa pozeram mame isty termin porodu,mozno sa stretneme. 🙂

21
11. jún 2010

@cimerka , to asi ano. Ides rodit do Bojnic?

cimerka
11. jún 2010

ano,21,pojdem do bojnic.od buduceho mesiaca sa stahujeme do prievidze.teras som v ba,este 28.6.mam ist svojej doktorke a potom vraj uz kazdy tyzden na kontrolu do nemocnice.ale ako som sa tu docitala,v bojniciach to tak nefunguje.neporadis mi co mam teda robit a ako postupovat?dakujem 🙂

21
11. jún 2010

@cimerka , s Bojnicami ti neporadim, ja som doteraz rodila v Handlovej... Tam chodim aj do poradne a idem tam aj na prietoky. Takze vobec neviem, ci sa tam pojdem najprv pozriet alebo rovno na prijem... 😅

21
11. jún 2010

@cimerka , ale skus napisat na mail na ich stranku, mozno odpovedia, napr. z Partizanskeho mi odpisali.http://www.hospital-bojnice.sk/odd/gyn...

cimerka
13. jún 2010

dakujem,21,skusim to tak

21
14. júl 2010

@monikapd1
@cimerka , zevraj v bojniciach maju straaaasneeee veeeelaaaa porodov a zeny su po oddeleniach a na moju otazku, kedy prikladaju babo, odpovedali, ze podla toho, kedy maju cas, lebo mavaju aj 3 porody NARAZ...

monikapd1
14. júl 2010

@21 ale ked si pojdes dieta vypytat, ze si ho chces prilozittak ti ho daju bez vsetkeho, vzdy je nejaka sestra pri babatkach

teodorka
14. júl 2010

cize babatka nie su na izbach? 😕 😕

monikapd1
14. júl 2010

@teodorka no prvy den po porode ti honosia len prilozit, mne nosili aj druhy, na treti mi ho dali na cely den a na stvrty aj na noc a potom nas pustili domov. no ale ja som bola po SC a tie co boli po normalnom uz ich mali na druhy den aj na noc, ale nie vsetky, bolo to indi vindi

tibinka22
14. júl 2010

ale babatka su na izbach... prvu noc ich beru na novorodenecke, ale potom su na izbe... jedine ked mate navstevu a nechcete tam babatko nechat same, tak vtedy ho tam date...
@21 nemyslela si to tak, ze kedy prikladaju dieta prvy krat?
alebo zeby sa to zmenilo teraz a deti by neboli na izbach s maminami, ked teraz je tam toho vela, ked Handlovu zrusili?

21
15. júl 2010

@tibinka22 ,asi sami nevedia, kedy sa im podari prilozit alebo doniest, jedna bola na predporodnej priprave a ze rodicky su po roznych oddeleniach... Tipnete si so mnou, kde budem ja? 😉

21
15. júl 2010

@monikapd1 , musis si dieta vypytat len na prilozenie? Ze keby som chcela mat babo len tak pri sebe, to nejde?

21
15. júl 2010

@tibinka22 , no, v handlovej bola ta vyhoda, ze navstevy boli na izbach a babatka cely cas s nami...

sykorkapd
15. júl 2010

@21...dieta ti daju kedy len budes chciet..zalezi len na tom, ako sa maminka po porode citi...mozes ho mat pri sebe od prveho momentu, ako ta prevezu z porodnej saly..samozrejme, ak to zdravotny stav dietatka dovoli.
A z vlastnych skusenosti viem, ze maminy su cca prve dva dni po porode vdacne, ze aspom v noci sa mozu este vyspat bez babatka..
A neda sa porovnavat Handlova, kde mali max.430porodov rocne...aj to bol rekord...

teodorka
15. júl 2010

tak som si jemne vydychla 🙂 ale ja aj tak rozmyslam ci predsa len nepojdem do BS 🙂

21
16. júl 2010

@sykorkapd , dakujem, ak sa budem citit ako po prvych dvoch porodoch, budem chciet babo hned, ale vsak uvidime, v tychto horucavach... ako to vsetko bude.

monikapd1
16. júl 2010

@21 tak ako pise sykorka, babo ti daju kedy budes chciet

imarikai
17. júl 2010

@21 ja som dceru porodila doobeda a doniesli mi ju až na druhý den a syn som porodila o 00:45 a doniesli mi ho ranio okolo 6 tiež ma sestrička prehovarala že ho možem dať na dve noci k nim nech si odychnem ale bol iba jednu noc a cez den som ho dávala sestrička len ked plakal od hladu dva dni som nemala mlieko oni mu dali jesť a potom mi ho spokojného doniesli ked som mala mlieko už som im ho nedávala sa ti to kráti potom nám napíš ako bolo

21
17. júl 2010

@imarikai , samozrejme, napisem.

lenadka
18. júl 2010

@21 uz si 39 tt!!! 😀

21
18. júl 2010

@lenadka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

21
25. júl 2010

@lenadka , tak co, dotiahnes za nami 40tt..? 😀 😀 😀

lenadka
25. júl 2010

@21 len ci nie aj dlhsie 😝

21
25. júl 2010

@lenadka , musi to byt v tychto chladnejsich dnoch a basta, punktum. 😎

lenadka
25. júl 2010

@21 dnes by to bolo idealne 😀 este aj doma maju navarene, 2 dni by nemuseli ked by som ja ako stravnik odbudla...este mala keby si to tak uvazila, ze uz je cas 😀

21
25. júl 2010

@lenadka , moj mm vie aj varit, nemusim sa o nic starat... 😀 😀 😀 😎 Krpate sa uz len tak hemzi, asi caka, to co aj my...tie stahy... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre