Aké máte skúsenosti s pôrodnicou Bojnice?

minina16
28. apr 2008

ahojte rodila som v Bojnickej porodnici aj som sa trochu bala ,,lebo vela ludi ma od tejto nemocnice odhovaralo ale predsa som isla rodit tam a nestazujem si lekari boli vyborny sestricky tiez,nemala som ani najmensiu zlu skusenost ,aj ked som mala trosku zdrav.problemy po porode ale pri tom uzasnom pristupe som to zvladla. 🙂 chcem sa opytat ake mate vy skusenosti s porodnicou v Bojniciach?

lenadka
10. nov 2010

@mataharyy a v nemocnici sa da ist na take prednasky o porode, pred porodnou salou je cislo na sestricku co ich robi, v ramci nich sa da pozriet aj porodnica, sala vsetko, bola som v juli 😉 😉 😉 a pockaj kuknem do mobilu ci som to cislo aj neulozila ak ano napisem ti ho 😉

lenadka
10. nov 2010

@mataharyy aj sa mi zdalo ze som tvojho muzicka videla nastupovat tam do autobusu a trosku som sa cudovala 😉 😀

mataharyy
10. nov 2010

@lenadka tak zatím ještě máme čas, šla bych tam juknout tak po novém roce. Ak máš to číslo budu ti vděčna 😵 A byl fofr když jsi tam byla? Prý je tam celkem veselo po tom co zavřeli Handlovou...

mataharyy
10. nov 2010

@lenadka není auto, hromadná to jistí 😀 A jak se máte?

lenadka
10. nov 2010

@mataharyy neulozila som si ho 😒 ...no mame sa vselijako malinku bolieva brusko, mala nejaku crevnu virozu a koliky jej este ostali aj taka cudna kakanicka, no lepsi sa to-hadam som to neporiekla 😅 😉

mataharyy
10. nov 2010

@lenadka chudáci děti mají to trápení hned od mala 😅 Adrián měl taky koliky byl to děs, tak doufám že u druhého to bude lepší 😅

21
12. nov 2010

@lenadka Lenka, cau!!! 😉

slniecko_z
15. nov 2010

inak min tyzden som lezala na rizikovom a musim priznat ze sa to ozaj v tej nasej nemocnici zmenilo k lepsiemu co som rada bolo mi tam fajn 🙂

martina671
16. nov 2010

@slniecko_z A čo ako bude cisarsky alebo normal???Držim palce nech všetko dobre dopadne🙂

slniecko_z
16. nov 2010

@martina671 normal a mozno uz tento tyzden mala je uz velmi nizko a som otvorena na cm ale ze musim vydrzat teda tento tyzden dako a potom uz mozem rodit 😀

martina671
16. nov 2010

@slniecko_z Moja tak ti držim palce 🙂)A mala sa otočila či?

slniecko_z
16. nov 2010

@martina671 no otocila hlavickou je dole no akurat ze zas az moc no nic ani tak ani tak 😒 ale uz dako vydrzime 😀

martina671
16. nov 2010

😀

ingrid77
3. dec 2010

ahojte 🙂 ja som rodila v bojnickej nemocnici 2x, pred 12 a 5 rokmi, ale naozaj nemam ziadne negativne skusenosti, aj ked pred 12 rokmi sa aj moja gynekologicka cudovala preco nejdem do handlovej/teraz je uz zrusena/, no ja mam bojnicku nemocnicu od domu 5 minut autom a nemala som chut sa niekam trepat, je sice pravda, ze aj ked som mala dost velke deti/3,88 a 4,45/ som odrodila velmi rychlo, ale myslim, ze personal bol uplne v pohode 🙂 🙂

majamat
5. dec 2010

@vlastadula ahoj, ja som tiez sestricka, ale robim v DD. v Bojnickej nemocnici som nikdy nerobila, ale ked vidim, co davaju v Ordinacii..., tak ma to rozculuje. v skutocnosti to uplne inak funguje a rozhodne ani vztahy medzi presonalom sa neriesia cely den, ako to tam ukazuju. v tom seriali su vacsinou vsetky sestricky vygumovane a cely den nemaju co robit. cely system prace je uplne iny.

slniecko_z
16. dec 2010

@vlastadula ano a ja sa musim priklonit k tomu, ze naozaj je to sto a jedno co to bolo a ako je to teraz ja mozem len podakovat ze mali sestricky taku trpezlivost so mnou a neodpadli im usli na porodnici 😀 😀 😀 na pana primara mam stale svoj nazor 😉 ale to nie som sama 😉 a este raz dakujem

lenadka
20. dec 2010

@slniecko_z gratulujem k dcerke, nech ste tdrave a vela mliecka 😵

slniecko_z
20. dec 2010

@lenadka dakujeme 🙂

fifinka80
11. jan 2011

Ahojte,ja by som sa chcela opytat,ak mala niektora z vas nadstardantnu izbu ci sa zajednava popredu 😅

slniecko_z
12. jan 2011

@fifinka80 ja som nemala ale tusim ze aj tak bola obsadena teraz celkovo je tam plno, to sa dopredu neda zahlasit mozno az budes na vzdycharni povedz sestricke ze by si chcela nadstandard ci je volna a uvidis

fifinka80
12. jan 2011

@slniecko_z velmi pekne ti dakujem za info 🙂

bezaz
12. jan 2011

@fifinka80 tiez si myslim, ze staci nahlasit sestram na prijme, zalezi, ci bude volna, ja som bola na nadstandarde, ale az od druheho dna, lebo v den porodu bola este obsadena 😉

fifinka80
12. jan 2011

@bezaz Dakujem tak potom poviem pri prijme 😉

mataharyy
17. jan 2011

Ahojte,

tak se mi to nějak kvapem blíží a mám ještě dotaz, sice vím že se do porodnic můžu jít juknout, ale je to bez šance, pač bych sebou musela brát mládě a to by se jemu určitě nelíbilo, já bych se nic nedověděla a personál by zcela jistě kleplo... Takže to vidím tak že v den porodu budeme hledat kudy se leze do porodnice 😀 Ale chtěla jsem se zeptat co všechno si vzít sebou, hledám na netu a nenecházím nic kloudného... Když jsem rodila v čechách tak jsem vše nafasovala, od vložek, přes pleny pro malého, až po erární oděv... Ale prý tady je to nějak jináč, tak abych tam nepřijela s kartáčkem na zuby a nezůstala celkem překvapená 😀

Díkes za rady 🙂

monulik0209
17. jan 2011

@mataharyy No takze pre seba asi toto :
2velke osusky do sprchy
1-2male uteraky (na ruky a ked sa pojdes do sprchy len tak oplachnut)
poporodne vlozky aj zo 5balikov
mast na bradavky
Papuce aj zabky do sprchy)
3nocne kosele
jednorazove nohavicky z lekarne-aspon 3ks
podlozky pod pacienta cca 4ks
Hyg.potreby (mydlo,sprchac a pod.)
Sobasny list- niekde treba zevraj v bojniciach netreba
Obciansky preukaz a preukaz poistenca
Neviem ci mas kupenu odsavacku-ale ja si beriem svoju,aj ked v nemockach poziciavaju
zupan
nejake casopisy,krizovky..
caj pre kojace matky
podprsenka na kojenie

Pre babo- plienky jednorazove new born,vlhcene utierky a oblecko davaju erarane,alebo si mozez zobrat svoje.
Ja som si este zobrala pre malu ciapocku a rukavicky, ostatne oblecko pre malu donesie manzel do porodnice,ked pojdeme domov

Ked pridem z nemocky,mozem to presnejsie upresnit,ci mi nieco chybalo alebo nie

mataharyy
17. jan 2011

@monulik0209 Takže více méně vše z vlastních zdrojů... Jsi zlatá, právě jsem nevěděla co a jak 🙂 Když tě při pobytu tam ještě něco napadne dej vědět, budu vděčná a snad do té doby neporodím 😀

Ještě dotaz k vložkám, nevíte kde se dají sehnat ty klasika nemocniční buničinový... ty Samu mi nějak nesedli po posledním porodu a tyhl tu nikde na netu a ani v lékárně nemohu sehnat a bojím se že i když je objednám z čech tak už nestihnou dorazit... 😒

monulik0209
17. jan 2011

@mataharyy jasne dam vediet keby este nieco 🙂

mataharyy
17. jan 2011

@monulik0209 jo děkuji, ještě mě tak napadlo tampóny do podprsenky 😉

fnukkacikk
18. jan 2011

Ja idem tiez rodit do bojnickej nemocnice a zacinam mat z toho strach:(((

mataharyy
19. jan 2011

@fnukkacikk proč strach? Neděs mě... 😅 Nedávno jsem měla co dočinění s Bojnickou pohotovostí a tiše se modlím aby v porodnici byl lepší přístup 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre