• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké máte skúsenosti s pôrodnicou Bojnice?

3. marca 2017 
@bezaz ja som sa vratila z porodnice pred tyzdnom a nepotrebovali sme to. bola som tam dokonca 7 dni po porode. kedysi sa balili na siroko vsetky deti, ale uz sa to nerobi. ja som mala zo sebou par veci pre babo a mm mi aj nieco doniesol, lebo maju malo pradla a plienok ti daju 9ks a ked zaspinis, pojdes si vymenit - ks za ks. my sme dost casto uspinili aj kosielku, lebo mala je dost aktivna a stale si vyhadzovala plienku spod brady a potom sa ogrckala. tak som si dala priniest aj kosielky. ozaj a je tam strasne teplo. ale fak strasne. mozno aj 28°C. dost sa kuri a este ked cez okno svieti slnko, tak sa tam mozes uvarit.
30. jan 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majamat dik za tip.. ninku som rodila v novembri a tiez si pamatam, ze som tam poletovala len v kratkych rukavoch a bolo mi strasne teplo :wink:
30. jan 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. ja som tiez rodila v Bojniciach a bola som spokojna .ja mam rada teplo ,ale tam bolo naozaj az horuco...

)
31. jan 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Můžu ještě jeden dotaz mimo porodnice, jak je to tu s rodným listem, kdy a kde si ho mám vyzvednout?? :confused:
14. feb 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mataharyy vyzdvihnes si ho na bojnickej matrike, moze aj muz, myslim, ze ho maju nejake 3dni po porode :wink: treba sa opytat sestier, kedy posielaju podklady :slight_smile:
14. feb 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz Díky jsi zlatá :dizzy_face:
14. feb 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mataharyy nie je zac :grinning: hadam sa to za tie dva roky nezmenilo :wink:
14. feb 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz Tak to snad ne... No uvidíme snad najdeme :slight_smile:
14. feb 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mataharyy - ano ano, v Bojniciach na matrike ... pri odchode z porodnice sme ho uz boli vyzdvihovat :slight_smile:
14. feb 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mataharyy dnes som videla tvojho synatora starsieho juj zlaty je, bol s tm u babky asi nie?
26. feb 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka Ahoj, jo byl navštívit starku... Zlatej je, ale někdy je ho taky dost :grinning: zvlášť teď, sotva se kulím funím jak nákladní vlak a on ze mě má srandu :grinning:
27. feb 2011 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte devuchy, tak my sme uz doma od pondelka.. bojnicka porodnica opat nesklamala, tak ako pani Vlasta :wink: vsetko prebehlo v poriadku, dr.Vanova a PA Zuzka sa velmi snazili, nakoniec nemuseli ani strihat a nenatrhla som sa, hned v ten den som sedela :slight_smile:
@mataharyy drzim palce :wink:
2. mar 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz - super. Vela zdravicka vsetkym :slight_smile:
2. mar 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz gratulujem!!!! nech ste zdravucky a maly nech pekne papa a spinka :slight_smile: uz si doma ci este u maminy?
2. mar 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz gratulujem !
8. mar 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja musím zase pochváliť Bojnickú pôrodnicu, rodila som tam druhýkrát a všetci boli zlatí. Dr. Matušková, dr. Gaman, pôr. asistentka Deniska L., ako aj sestričky na novorodeneckom a na šestonedelí. :dizzy_face:
20. mar 2011 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tina78 ahoj.... Matušková je tá čiernovlasá, či tá blondínka? ja som ležala na rizikovom a tiež sa nesťažujem, aj sestričky aj doktori boli zlatí.
21. mar 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@myreason Matušková má krátke tmavé vlasy, prišla z Handlovskej pôrodnice, ale kamarátka, čo robí na gynde mi vravela, že dala k 1.4. výpoveď, tak ak je to pravda, bojnická pôrodnica stratí ďaľšieho výborného lekára :frowning2:
21. mar 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tina78 jááj, tak to je škoda :frowning2: bola zlatá,takže pri pôrode ju mať isto nebudem :frowning2: :sweat_smile: Dúfam, že namiesto nej príde tiež niekto milý a šikovný.
21. mar 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tina78 to fakt. ja som ju mala tiez pri porode. fakt je zlata. dobre sa na nu pozera. posobi tak upokojujuco a prijemne.
21. mar 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majamat presne, je strašne milá a usmievavá....bude to strata pre Bojnice :unamused:
21. mar 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@myreason neboj, aj ostatní sú milí, napr. Dr. Baková, Lomenová, Vaňová....sú to všetko mladé doktorky :wink:
21. mar 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tina78 presne tak. je tam vela prijemnych Dr. nemaju chybu a aj na novorodeneckom su vsetci fajn.
21. mar 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Za všetky moje kolegyne na novorodeneckom oddelení sa chcem poďakovať za Vaše pochvaly a samé pozitívne slová na našu adresu :slight_smile: Človeku to veľmi dobre padne, ak Vás niekto pochválí a spomína na Vašu "robotičku " pri miminkách len v dobrom. :wink: Ešte raz vďaka...
P.S.Zdravím osobne Martinku.. :wink: Ako sa má náš oborček Miško? Dúfam, že už je zdravučký a poslúcha?
21. mar 2011 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlastadula zasluzite si pochvalu. s mojou Veronikou ste si v januari uzili. teraz si uzivam ja. je to poriadna cerica. mam problem od nej ist na wc. spinka velmi malo, niekedy len 2 hod. za den a vela vrieska. trapi ju reflux a pravdepodobne aj kolika. vzdy ste boli mile a ochotne. dakujem.
21. mar 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlastadula Aj ja vás zdravím!!!! Veru Miško je už riadny chlap, včera mal 8 týždňov a mal 6 170g a 62,5cm, veď nečudo, keď mu mamine mliečko tak chutí, že jej nedá stále poriadne spať :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....Od pobytu v nemocnici sa zatiaľ drží, akurát má zvýšenú reakciu po TBC očkovaní, tak chodievame na pľúcne, dúfam, že sa to dá skoro do poriadku. Ale inak je to náš smejko a tešíme sa z neho :dizzy_face:
Inak, ja ozaj na Bojnickú pôrodnicu nemôžem povedať zlé slovo, zatiaľ som mala šťastie a stretla som tam príjemné osôbky, a ak môžte, pozdravte dr. Matuškovú a pôr. asistentku Denisku L., tie boli fakt úžasné, veľmi príjemný prístup mali! A proste všetky sestričky ste tam na jednotku :dizzy_face: :dizzy_face: Ešte raz ĎAKUJEM!
23. mar 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, ano, dr. Matuskova je super :wink: , mne robila 3D sono, este v handlovej...fakt skoda tej porodnice :confounded:
23. mar 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, tiež sa chystám rodiť v Bojnickej nemocnici, som prvorodička tak som zo všetkého taká zmätená :sweat_smile: ale stále si hovorím len nech je maličký v poriadku že pôrod už potom nejak zvládnem :slight_smile: neviete náhodou či sú v Bojnickej nemocnici nejaké prípravné kurzy alebo niečo také??? možno by som bola potom spokojnejšia...
23. mar 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula987 - ahoj. Vsetko dobre dopadne ... hlavne to neriesit vela dopredu :wink: . Myslim, ze maju pripravne kurzy. Ja osobne som tam nechodila, ale je tam aj cvicenie. Ale neviem poradit, kde to zistit presne ... mozno niekto tu poradi viac :slight_smile:
23. mar 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula987 neboj, vsetko bude v poriadku :wink: pripravne kurzy robia, cislo a info je na dverach porodnej casti na 3. poschodi, ale myslim, ze to maju aj na webe http://www.hospital-bojnice.sk/index.php?str=oddelenia&nazov_odd=Gynekologicko – pôrodnícke oddelenie&obsah=8
23. mar 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok