Aké máte skúsenosti s pôrodnicou Bojnice?

minina16
28. apr 2008

ahojte rodila som v Bojnickej porodnici aj som sa trochu bala ,,lebo vela ludi ma od tejto nemocnice odhovaralo ale predsa som isla rodit tam a nestazujem si lekari boli vyborny sestricky tiez,nemala som ani najmensiu zlu skusenost ,aj ked som mala trosku zdrav.problemy po porode ale pri tom uzasnom pristupe som to zvladla. 🙂 chcem sa opytat ake mate vy skusenosti s porodnicou v Bojniciach?

popilka
22. mar 2018

@tatinka predošlá odpoveď mala byť tebe...😉

lenaxi
22. mar 2018

@tatinka ano bol plati sa 15e.Mne malu neprilozili az ked ju umyli doniesli mi ju len v plienocke ale urcite ked o to poziadas mali by vyhoviet

tatinka
22. mar 2018

@popilka
@lenaxi
Tak som zvedava co mi poradi gyndos ,kam ma odporuci do porodnice,ale celkom sa mi vase pozit.reakcie pozdavaju,velmi vam dakujem za info....dufam ze aj moj poeod bude ok😀

lenaxi
23. mar 2018

@tatinka ku komu chodite ak sa smiem spytat?

tatinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenaxi
23. mar 2018

@tatinka oki 😁😁 aj ja som k nemu chodievala odisla som potom od neho

lenaxi
23. mar 2018

@lenaxi len tak

fiffinkaa
23. mar 2018

Ahojte, normalne ste ma potesili pozit.reakciami..pretoze v maji rodim a teda zvazovala som partizanske aj ziar..nie je to daleko..ale naposledy sme ledva dobehli do handlovej, tak sa aj bojim ci stihnem dobehnut, je to takych 35-40km, preto zvazujem aj Bojnice. Prosim Vas ako to chodi, mozem sa tam ist pozriet, ako su vybaveni? Kolko je nadstandardnych izieb? Pouzivaju rajsky plyn? Moznost rodenia stale v polosede s vyviazanymi nohami? Dakujem kazdemu za info!

veva87
23. mar 2018

@fiffinkaa viem ze byvaju prehliadky saly skus kontaktovať Priprava na porod Bojnice na FB. Pouziva sa plyn (eutanox ci tak nejak ) plati sa zan 40€ co si pamätám. Rodi sa klasicky ale nie každý dr. ti nohy priviaze. Ja som mala nohy dolu a sama som si ich drzala...

veva87
23. mar 2018

@fiffinkaa Entonox je ten plyn 😊

tatinka
23. mar 2018

@lenaxi preco si od neho odisla?

bahnova
1. máj 2018

Prosim o skusenost zajtra idem na hospit kvoli opuchnutym noham.termin mam 12.5 ale je otocena sikmo tak bude planovany cisarsky myslite ze uz mi ho urobia al.si ma tam nechaju 4dni skrz poistovne a potom zas?dakujem

tatinka
2. máj 2018

@bahnova drzim prsteky nech mas vsetko v poriadku,napis potom aj ty svoju skusenost prosim a tiez kto ta odrodil,mna caka porod o cca dva mesiace

bahnova
2. máj 2018

Takxe otocila sa pekne len samozrejme tu musim byt 3noci vrrr

tatinka
2. jún 2018

Ahojte maminy.prosim poradte.coskoro nas caka porod🙂)
Kolko balikov poporod.vloziek a igelit.podloziek na postel treba?ake veci ste balili pre miminko?mozem maleho obliekat do veci,ktore mu prinesiem alebo trvaju v porodnici na ich obleceni?pritomnost manzela pri porode treba hlasit vo pred ci staci v den prichodu do porodnice?epidural a spinal treba zajednat vo pred?ak ano tak kolko vo pred a kolko sa plati?dufam,ze ma!eho mi budu chciet prilozit hned po porode ked ich poziadam....nohy vyviazu ci nie?nechcela by som....klistir davaju automaticky alebo sa pytaju ci suhlasite s jeho podanim?
Vopred dakujem za info,zalam krasny dnik😀

sasha82
2. jún 2018

Ja som si brala 2 baliky vloziek a este mi ostalo.podloziek 5.co sa mi nepacilo ze plachtu som mala krvavu a za celu dobu mi ju nevymenili lebo nemaju.veci pre babatko vam daju ale ako nahle si date svoje tak tie ich si zoberu.treba aj odsavacku na mlieko a obycajne plienky aspon 5.otca netreba nahlasovat dopredu a ostatne netusim kedze ja som to stihla len tak tak a za 10 minut bol maly na svete 🙂 takze klistyr ani epidural nehrozil.ale tusim ze klistyr davaju automaticky.Jaj a nohy mne uviazali.

tatinka
2. jún 2018

@sasha82 ahoj,mozem tikat?dakujem za info....este sa spytam obyc.plienky myslis latkove?jednorazove beriem 1 balik a este necham doma v zalohe ,ze by muz lriniesol keby bolo treba....aky bol porod a odbornost,ludskost lekarov,sestier....je to moj prvy porod.....
Mne sa nepozdava uvazovanie noh,je to neprirodzena poloha pre mna,aj ked chodim na poradne,idem na kozu a dr mi musi to upravit tak aby som bola v poosede lebo ked lezim na chrbte a nohy hore mam velke bolesti a nevydrzim to ani 5 min,radsej by som rodit takmzevpodoorety chrbat a nohy si sama drzat ako treba,ale uvidim ci pojde maly prirodzene ci cisar,zatial je dany hlava dolu ale telo a nozicky priecne....tak uvidime...

tatinka
2. jún 2018

@sasha82 kto ta rodil?

katulienkamoja
2. jún 2018

@tatinka ahoj. skúsim ti tiež zodpovedať otazky na základe mojej skúseností;) otca pri pôrode sa ťa pýtajú pri prijme. čo sa týka epidural neviem ani sa ma nikto nepýtal či chcem. taktiež sa tá nepýtaju či chceš klystir alebo nie. proste ťa poučia prečo ti ho dávajú a dajú🙂 nohy som uviazane nemala (pri 1.porode pred 6 rokmi - áno. asi záleží od lekara) podloziek som minula viacej často som si ju menila aj 2x za deň. a si tam 4dni. lebo ako sa spomína vyššie plachtu ani povlecenie ti nevymenia. vloziek min.2 baliky. a aj treba aj látkove plienky 4ks. oblečenie dávajú ale môžeš si dať aj svoje. stačí len taká kosielka na vrch. zavinovacia. nozicky ma zabalené v plienke. a je tam teplo strašne aj v januári;) ak ešte niečo kľudne sa pýtaj;)

sasha82
2. jún 2018

Jasne ze mozes 🙂 mna rodila doktorka Mifkova a celkovo spokojnost velka a sestricky na novorodeneckom neskutocne mile a ochotne.A veru teplo hrozne ja som si musela aj kosele menit kazdy den co som bola stale prepotena.

sasha82
2. jún 2018

A maleho mne hned neprilozili,vzali ho umyt a take tie veci,tatino tam isiel tiez zo sestrickou a potom mi ho doniesli uz v perinke.a po porode tam este budes 2 hodiny lezat a muz tam moze byt celu dobu s tebou.

tatinka
2. jún 2018

@katulienkamoja
@sasha82 baby a su aj ochotne sestricky vam ukazat prebalovanie,kupanie,spravne drzanie babatka?netvaria sa,ze ich tym otravuje clovek?

sasha82
2. jún 2018

Ano vsetko hned od zaciatku ako balit ako kupat ako cistit pipika dokonca ako treba schadzat s postele ked si pozasivana.

tatinka
2. jún 2018

@sasha82 a co primar?s nim nemas skusenost?

sasha82
2. jún 2018

Nie iba ked mal vizitu a to bolo hned rano po porode,bol mily,podal mi ruku a pogratuloval,ale som sa bala ze mi bude pri porode 🙂celkovo mlade doktorky a jeden doktor boli super ked nas kontrolovali,podebatili povedali ze sa mame pytat co chceme vediet ze vsak od toho su tam ale ked prisla doktorka Mifkova ta len medzi dvere,pozdravila spytala sa ci je vsetko ok a uz jej nebolo.

tatinka
2. jún 2018

@sasha82 presne toho sa bojim tiez,nechcem aby bol primar pri porode,dufam ze nebude

tatinka
2. jún 2018

@katulienkamoja ty si koho mala pri porode?

sasha82
2. jún 2018

Neboj sa ked to pride bude ti uplne jedno kto tam je,a zas pocula som na neho aj vela dobrych reakcii.

tatinka
2. jún 2018

@sasha82 ja s nim mam zlu skusenost este z pred rokov ked som lezala na gynde ,otrasny clovek,...

lucka1025
2. jún 2018

@tatinka ja som mala primara pri porode,ale mala som sekciu ale bolo to uz dva a pol roka dozadu.
Pokial som bola na rizikovom tak sme sa aj chytili😩vycistim mi zaludok ale potom ked mi oznamili ze musia akutne robit sekciu som sa zlakla robila paniku a aj plakala cakala som ze zacne kricat primar po mne ale bol mili ubezpecil ma ze vsetko bude dobre☺

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre