Aké máte skúsenosti s pôrodnicou Bojnice?

minina16
28. apr 2008

ahojte rodila som v Bojnickej porodnici aj som sa trochu bala ,,lebo vela ludi ma od tejto nemocnice odhovaralo ale predsa som isla rodit tam a nestazujem si lekari boli vyborny sestricky tiez,nemala som ani najmensiu zlu skusenost ,aj ked som mala trosku zdrav.problemy po porode ale pri tom uzasnom pristupe som to zvladla. 🙂 chcem sa opytat ake mate vy skusenosti s porodnicou v Bojniciach?

tatinka
7. mar 2019

@megan777 ahoj,mrzi ma to ale to cislo pre teba nemam, ono je to vraj tak,ze treba prist k Bakovej na poradnu a dohodnut sa s nou a az potom ona sama da na seba cislo ked sa dohodnete ,ze pojdes rodit k nej...

megan777
21. mar 2019

@tatinka oki dakujem

megan777
21. mar 2019

Ahojte a kocky viete mi poradit ked si chcem dat pichnut epidural tak cislo pripadne kedy to mam vybavovat mesiac pred porodom?diky za vsetky info.

tatinka
20. jan 2021

Ahojte,vidim,ze uz sem dlho nikto neprispel,ale i tak skusim.....najde sa tu maminka,ktora rodila v Bojniciach teraz pocas korony?caka ma na jar porod,chcela som sa popytat,ako to tam teraz vsetko prebieha....

sasha82
20. jan 2021

@tatinka ešte v lete ale pohoda,akurát že som rodila v rúšku inak žiadne ceremónie.Na izbe sme mali rúško len na vizitu a samozrejme žiadne návštevy.

tatinka
21. jan 2021

@sasha82 ahoj,dakujem za info, prosim ta a ako dlho sa ostava po porode v nemocke?tak ako aj bezne ze 4 dni po prirodzenom a 5 po cisarskom?lebo uz som pocula famu ,ze pustaju skor pre tuto zlu koronovu situaciu, doKonca vraj uz teraz nemoze manzel zobrat zene tazku a odprevadit ju do porodnice,vraj uz len po vratnicu ale neviem ,ci je to pravda,kolko je na izbe maminiek, su tam polohovatelne postele?sestricky su ok?a u koho si rodila? Ja chcem poprosit dr . Bakovu ci ma vezme....rodila som tam este za cias,ked primarom bol Durcenka...

tatinka
21. jan 2021

@sasha82 a este mam predsa len otazocku,mohli ste mat spodne pradlo?jasne,ze na vizitu nie ,ale inak cez den ano? Lebo este za Durcenku sa to nemohlo

veva87
21. jan 2021

@tatinka ja som nosila aj za Durcenku a dolu len na vizitu 😁 rodila som maj 2019 ale. Inak vraj teraz po príchode rodičky robia hned test jej a aj jej partnerovi ak su neg tak pohoda ak je rodička pozitívna nedelia ju od dieťaťa (co ale s partnerom neviem)

monulik0209
21. jan 2021

@tatinka ja som rodila koncom januára 2020 a normálne som nohavičky nosila, keď mala byť vizitka, tak rychlo dolu, ale inak som ich mala stale

sasha82
21. jan 2021

@tatinka v lete sa ostávalo normálne,už vtedy sa hovorilo že posielajú koho môžu domov ale ja som išla na 7.den kôli žltacke.Postele sú stále tie staré vylezane haraburdu čo tam ležíš ako vo valove.na vizite jasné že prádlo nie ale inak som nosila nakoľko som sa už poučila že som po prvom pôrode stále zbierala vložky zo zeme 🤦‍♀️

sasha82
21. jan 2021

@tatinka rodila som u Mifkove obe moje deti a za mňa spokojnosť.ak si chces ale niekoho zajednat tak určite Svitka.Sestricky sú super na šestonedelii,na sále som pri oboch pôrodoch vychytala tie isté protivne ochechule.

tatinka
22. jan 2021

@veva87 muz bude doma so synOm,slo mi len o to,ci teda sofer co ma zavezie ( svagor,brat) mi mozu asoom tasku odniest do porodnice, o tom pretestovani rodicky viem ,tusim aj domov ked ide asi testuju
@monulik0209 rodila som v 2018tom , cisarom, mala som sukromnu izbu, Durcenka tam dosiel hocikedy kuk,nestihala by som dat dolu pradlo, ale teraz snad nevadi ked budem nosit,je to lepsie ak9 bez toho.
@sasha82 dr Svitko je tam daky novy lekar?o nom som este nepocula,pamatam si Lanyho,Valky tusim sa volal taky starsi pevnejsi , Bakova tam tiez uz bola ale teda ju osobne nepoznam, Durcenka , Mifkova,tu som mala raz na kontrole a asi sa zle vyspala lebo stekala po mne ako pes

sasha82
23. jan 2021

@tatinka už je tam cez 3 roky,mladý doktor ale celkovo prístup,jednanie kto mal s ním skúsenosť len chválil.No a o Tom že len po vrátnicu to mi príde divné,ja osobne som išla do pôrodnice už v bolestiach a bola som rada že som sa dostala po svojich do pôrodnice nie este tašku niesť,to som nevládala už keď som išla z domu...

tatinka
23. jan 2021

@sasha82 vidis,tak toho dr nepoznam vobec, ohladne tej tasky po vratnicu to som len tak pocula take reci ale netusim ,ci je to pravda😀, tiez mi to pride od veci ,ale v tejto zvlastnej dobe by som sa uz nicomu necudovala....

tatinka
31. jan 2021

dievcata a viete mi prosim vas este poradit kolko poporodn.vloziek asi zobrat do porodnice? chapem, ze kazda pouzije ine mnozstvo podla jej potrieb, len ja si vobec neviem spomenut , ze asi priblizne kolko si ich tam vziat,,,,a este otazocka, ked som rodila v 2018, ziadali od omna priniest obvazy 4 ks, len neviem uz ake cislo, este to treba? viete niektora ake je to cislo obvazov?

megan777
31. jan 2021

@tatinka myslim ze poporodne vlozky aj 3baliky,rodila som v roku 2019 ale obväzy nie naco boli treba predtym
@tatinka

tatinka
31. jan 2021

@megan777 obvazovali mi nohy ked som sla rodit cisarom , nie som si uz teraz ista ale sa mi mari , ze to bola ako prevencia pred vznikom krv.zrazenin ....mam sndrom lep.dosticiek a 4 krvne mutacie, picham fraxik teraz aj pocas predosleho tehu som tak mala....ja si len pamatam ze 4 ks doniest kazali ale zabudla som ake cislo,,,ale to sa teda potom este dodatocne radsej spytam ( snad nezabudnem ), ja len tak reku ci nahodou niektora neviete ake sa to ma nosit 🙂

megan777
1. feb 2021

@tatinka aha ano to je pravda videla som nohy previazane co rodili cisarskym ja som rodila normálne ale pri cisarskom asi ano treba

tatinka
1. feb 2021

dakujem vam dievcata za vase rady a odpovede, prosim vas este otazocka, kolko po porode tam teraz zena s babatkom ostavaju pocas korony, je to ako bezne ked korona nebola alebo teraz poslu domov aj skor ?

veva87
1. feb 2021

@tatinka kamaratka rodila v utorok a domov sa vratila v sobotu, bola normálne 4dni po prirodzenom pôrode.

petkaaj
25. feb 2021

Zdravím. Nájde sa tu nejaká žienka, ktorá by mi opísala ako prebiehal jej pôrod v Bojnickej nemocnici s tým, že tam mala aj manžela či partnera? Do kedy je mu umožnené byť s vami a s bábom? Davajú bábätko hneď po pôrode na hruď matke, keď sa narodí, či ho berú preč na vyšetrenia? Rada by som mala bonding s malým, samozrejme keď bude všetko v poriadku. Ďakujem 🙂

purina12345
7. mar 2021

Ahojte, prosím, od ktorého týždňa ste chodili na poradne? Vyžadujú aj test?

tatinka
8. mar 2021

Ahojte mile maminky, prosim Vas kolko latkov.plienok ste si brali do porodnice?maju tam uvedene,ze 10 kusov,co mi pride ako zbytocnost, ani pri synovi som ich tam tolko nemusela mat.

tatinka
8. mar 2021

@purina12345 ahoj, prvykrat do poradne v nemocke idem buduci tyzden, to uz budem s babom v polke 37tt ....a ano treba mat aj test

purina12345
8. mar 2021

@tatinka ďakujem, ja som začala dnes 38tt, tak budem zatiaľ chodiť k svojej gynekologičke lebo na Matovičove testovacie párty nechodím... nechcela by som to teraz chytiť

megan777
8. mar 2021

@tatinka asi 3latkove som mala

tatinka
8. mar 2021

@purina12345 tak ono na poradnu do porodnice nemusis ist vobec,aspom mne tak gyndos hovoril,ale ked mi pozeral prietoky,nedalo sa mu ich namerat a poslal ma pre istotu na ctg do nemocky s tym,ze ma este objednal k sebe ( na ten 37 tt ) ale hovoril,ze uz by bolo dobre sa objednat v nemocke na dalsiu poradnu lebo teda tam uz na pas sa chodi tie prietoky merat ,tak uz som sa tam teda zajednala, a teda ako som na ten pas bola tak pytali test,preto pisem,ze isto pozaduju i na poradni,ono aj k porodu musis mat test....alebo mozno otestuju ked by si uz prisla rodit do nemocky,neviem....ale test sa pozaduje v kazdom pripade...

tatinka
8. mar 2021

@megan777 dakujem, mna prekvapilo ze pisu o 10tich kusoch, pripravila som si 5 , viac nebudem brat...

purina12345
8. mar 2021

@tatinka áno to robia pred pôrodom, uvidím pokiaľ to bude potrebné až potom pôjdem

tatinka
9. mar 2021

@purina12345 ak sa mozem spytat,aj mas niekoho zajednaneho k porodu ?ci nechavas na nahodu kto bude mat prave vtedy sluzbu....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre