Aké máte skúsenosti s pôrodnicou Bojnice?

minina16
28. apr 2008

ahojte rodila som v Bojnickej porodnici aj som sa trochu bala ,,lebo vela ludi ma od tejto nemocnice odhovaralo ale predsa som isla rodit tam a nestazujem si lekari boli vyborny sestricky tiez,nemala som ani najmensiu zlu skusenost ,aj ked som mala trosku zdrav.problemy po porode ale pri tom uzasnom pristupe som to zvladla. 🙂 chcem sa opytat ake mate vy skusenosti s porodnicou v Bojniciach?

purina12345
9. mar 2021

@tatinka nechávam na náhodu, jedine viem že tam je nová primárka a je príjemná a dúfam že nenatrafím na niekoho bez nálady... Prvého som rodila v PE, druhú v BN a teraz si skúsim Bojnice 🙈 Možno sa aj stretneme 😉 A ty nad niekym uvažuješ? Alebo je niekto koho by si určite nechcela pri pôrode? Môžeš napísať do správy ak chceš

veva87
9. mar 2021

@purina12345 primarka je top top, mala som ju dvakrát, inak su tam všetci teraz skvelí, až na bývalého primára ale ten ani neviem ako robí teraz...

purina12345
9. mar 2021

@veva87 ďakujem, snáď na neho nenatrafím...

tatinka
9. mar 2021

@purina12345 chcela by som oslovit primarku ak ma vezme kedze ma toho zrejme vela....

tatinka
9. mar 2021

@veva87 on tam este robi?lebo ja mam info,ze uz nie....ale teda teraz neviem....

veva87
10. mar 2021

@tatinka ostal tam ako lekar, ak sa nič nezmenilo ma tu Mamologicku ambulanciu,ale ci aj k pôrodom chodí to neviem.

veronikao84
1. jún 2021

@tatinka aj ja by som poprosila info 🙂))

purina12345
1. jún 2021

@veronikao84 Ďurčenka už tam nie je, jediný lekár je taký mladý Svitok, rodil ma a je 🔝 odporúčam všetkým desiatimi, šestonedelie tiež všetko ok, jediné hrozné sú postele...

veronikao84
1. jún 2021

@purina12345 tak fajn .a nevieš ci tie VIP izby tam je možné byť aj s mužom na izbe ?

purina12345
2. jún 2021

@veronikao84 netuším...

purina12345
2. jún 2021

@veronikao84 ale keď tak rozmýšľam pochybujem pretože návštevy boli zakázané, keď mi doniesol manžel veci tak len odovzdal sestričke. Uvidíš, pretože sa covid automat menil tak možno už nejaká návšteva je povolená

veronikao84
3. jún 2021

@purina12345 návštevy sú uz povolené s testom

tatinka
29. jún 2021

@veronikao84 Durcenka uz tam nerobi,neviem ako su povolene navst.kedze som rodila koncom marca a vtedy este povoelne neboli,na izbe som bola na klasickej aj s dalsou mamickou, dalo sa ist aj do sukromnej ale vtedy est bez manzela/partnera, teraz neviem ci uz je povolene aj s muzom ist do sukromky

veronikao84
4. júl 2021

@tatinka kočky ja som rodila pred 2 týždňami, platila som za pôrod 200 eur ale vlastne mi praskla voda pri kontole co.som bola objednaná a hneď som rodila takže primárka bola normálne v službe, myslite ze aj v takomto prípade sa ma platiť za.porod ?

micurinka
4. júl 2021

@veronikao84 to sa mi nezdá, nemala si dohodnutého pôrodníka alebo epiduralku?

veva87
4. júl 2021

@veronikao84 mala si dr.Bakovu zazmluvenu? Ak ano platíš aj ked mala službu práve. Tam sa platí aj za tu starostlivosť ored pôrodom.

tatinka
4. júl 2021

@veronikao84 fuha tak to naozaj netusim ako to je s platenim v takom pripade ako pises

veva87
4. júl 2021

@tatinka ja viem, lebo 2krat som rodila ked mala službu 😀

mylullaby
19. júl 2021

Koho by ste prosim odporucili k porodu?? Primarku Bakovu ale Mudr Batorovu?? Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre