• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

10. decembra 2017 
Ahojte tak ja ked som porodila co bolo cisarskym tak som bola asi 4 dni v izbe sama to bolo asi pooperacne.no a potom ma dali na izbu kde boli len 2 lozka a zrovna tam bola jedna z Noveho Mesta takze sem tam sa aj stretneme.poviem Vam,ze tam bolo super a uz len koly tomu,lebo sme nemali babetka pri sebe :grinning: jej maly mal silnu zltacku a bol pod modrym svetlom a moja mala mala nizku porodnu hmotnost tak tiez bola na novorodeneckom.ale aj ked sme uz maly babetka pri sebe bolo to super,lebo sme boli viac oddychnute a nie jak tie co boli na inych izbach tam stale plakali babetka a vyspat sa pri tom hluku to bol zazrak
2. okt 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebel, ja som zazila pred dvomi rokmi, ze sa narodilo v jeden den 11 deti a bolo to tam dost huste :wink: potom prepustali maminy so zdravymi babuliatkami co najskor domov, aby sa to tam trosku uvolnilo
a 4-postelovku plne obsadenu som tusim zazila oba razy, tusim len na jednu-dve noci, bola to srandu, kazdu chvilu plakal iny drobec :grinning: ale vydrzali sme a v pripade potreby vydrzime opat, nie? :wink:
2. okt 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanitka mas pravdu vydrzime ved je to len par dni a kazdu chvilku mas na izbe inu maminu a ine babetko tak sa mozeme vynadivat na tie ruzove batozky :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, čože sa prestalo v tn rodiť ked je tut ak mrtvo?

tak ja už pre istotu pobalená, hádam mám všetko.... :slight_smile:
9. okt 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cipuska asi prave rodia :sweat_smile: :slight_smile:
a ja uz som pre istotu- :sweat_smile: este nieco tam dohodim no vsak uvidime ,uz len cakat :wink: :dizzy_face:
9. okt 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipuska, minkak, ja vam normalne trosicku zavidim... aj ja by som uz balila tasku, len sa mi to vidi este skoro :wink: este by mi z nej deti vynosili polovicu veci :grinning:
9. okt 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: asi naozaj rodia
minkak teba doktor poslala aj na nejaké vyšetrenia do nemocnice?
ja mám ísť teraz v utorok na poradnu tak som zvedavá...
vanitka uvidíš že ti totak rýchlo ujde že ani nebudeš nakoniec stíhať baliť...ja som balila v 35tt a to ani neviem ako ubehlo od 20 do 35...
11. okt 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cipuska ano ja uz chodim tam kazdy tyzden-teraz tam pojdem 3x :wink:
tak uvidime co bude :wink:
ja uz som si tu tasku vcera slavnostne dobalila :grinning: ja mam casuuuuu :grinning:
veru vanitka ani sa nenazdas...ako to rychlo zbehne :wink:
11. okt 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak a to ta tam poslal tvoj doktor alebo si tam išla sama? lebo akosi v tom nemám prax :sweat_smile:
11. okt 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak, ozaj ? mne sa nezda ze by si az tak vela casu mala, prave ze pozeram ze ty este tu v celku??? :confused: ale fandim nech ste co najdlhsie pokope :wink: :slight_smile: ....stavim sa ze vyzerate stale tak skvelo ako ked sme sa videli posledne, este by ta fotili dalsi sikmooky spoluobcania? :fearful:
11. okt 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipuska ak mas vsetko OK-tak budes chodit len k svojmu dr.,ale ja cakam dvojicky,tak preto uz chodim tam ako do rizikovej poradne :wink: poslala ma tam majo dr. :wink:
giza no pridala som aktualnu fotecku tak mozes kuk ci som este na fotenie aj pre sikmookych :grinning: :grinning: :grinning:
no jasne,ze sa mi to krati,to je jasne,v stredu mam poradnu tak uvidime ako sa rozhodnu,co dalej :wink:
a dakujeeem :slight_smile:
11. okt 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak, ako bolo vcera na poradni? este si vcelku? :wink:
15. okt 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minkak - no hezkyyy!! :confused: :confused: :confused: tak to uz je paradne brusko, ale si aj tak na fotenie hodna (a nielen sikmookymi) :wink: , kedze krasne uz sa crtaju za tym bruskom dvojicky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....dufam ze si ta uz rovno nechali v porodnici po vysetreni tvojim dr. a ze si to tam uzivas plnymi duskami.... :confounded: - hlavne nech to vsetko ide ako po masle a ste domka cim prv, budem sa tesit na spravy ako je to s vami .....
16. okt 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak uz vcera porodila...kuk Trencin alebo facebook...krasne dievcatka Vierku a Sonicku
16. okt 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak, srdecne blahozelam!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nech ste vsetky tri zdrave a cim skor doma :wink:
16. okt 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som to docitala na tn...tak gratulko - pekneeee miery! sa to ozaj nezdalo.... :wink: idem kuknut na fb...
16. okt 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee teda minkak velke gratulko k dievcatkam babatkam :grinning: :grinning: :grinning:
ja cakam mrchu a ona mrcha nechodi :grinning: zeby sa podarilo na prvy krat babatko :wink:
19. okt 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja sestra dnes rodí v TN..Držím jej veeeelmi silno palce aj všetko ostatne....tuk tuk!!!Nech to dobre dopadne!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. okt 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu - tak uvidime -daj vediet :wink: :slight_smile:

renuskacool - tak dufam ze uz je to za nou a vsetko v pohode - vela zdravicka! :sunglasses:
19. okt 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
giza ja to vidim asi na mimi :grinning:
20. okt 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
ja už začínam mať z toho pôrodu bobky....ale snáď po Vianociach prejdem do štádia, že už toho všetkého budem mať tak plné kecky, že mi bude 1 ako, len aby som malú dostala zo seba ASAP von. :grinning:
Držím palce mamičkám čoskoročakateľkám, nech máte len samé pozitívne správy pre nás v poradí . :slight_smile:
20. okt 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby je možné už podľa nejakého oficiálneho cenníka zazmluvniť si pôrodníka?
21. okt 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte baby potrebujem vediet na 100% ci ked som mala prvy cisarsky tak aj druhy bude?zevraj v Trencine sa to tak nerobi a druhy by som mala normalny,ale ja sa sice nebojim jak to bude boliet,ale strasne sa bojim,ze mi ta jazva na maternici praskne pocas kontrakcii :unamused:
22. okt 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu, so mnou lezali kocky z PB, co mali prvy cisarsky a druhy chceli mat normalny - v PB robia automaticky aj druhy cisarsky... tu v trencine respektuju normalny porod pokial je to len mozne... takze urcite by do rizika neisli, ak by to nemalo vydrzat...
22. okt 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem macilienka dufam,ze to potom dobre dopadne a ziadne komplikacie nenastanu :wink:
22. okt 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu, pokial bude jazva v poriadku a nemala si nejake pooperacne komplikacie, mozes druhe babo porodit prirodzene :wink: ked som prisla na prijem do nemocky (prenasala som), pytal sa ma Dr. na prijme, ci chcem rodit normalne :sunglasses: nakoniec to sice aj tak nevyslo, ale ak je vsetko OK, daju ti moznost rodit normalne
a min. tyzden som bola na sone, tak som sa pytala, ake je riziko ruptury pri kontrakciach po dvoch cisarskych (ak by sa mi porod rozbehol pred naplanovanym SC) a Dr. ma ubezpecil, ze za svoju karieru si spomina iba na jednu rupturu, aj to boli patologicke podmienky :sweat_smile: tak sa nestresuj a v pohode si vychutnavaj (nadejne) tehulkovanie :grinning:
22. okt 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je vsetko pekne,ale ja chcem druhe babo rodit zase cisarskym a tehotna neviem ci som asi aj ano musim spravit test a uvidi sa ci bude mimi :wink:
22. okt 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vela stastia :wink: Lulu...preco si sa rozhodla radsej opat cisarsky? neboj nebudem o nicom presviedcat, len poznam x mam, ktore si zazili aj aj a vravia, ze je lepsie normalne....aj tak to posudi lekar....

bebel, neviem o tom, ze by sa niekde v statnom zriadeni SR dal oficialne zaplatit lekar -porodnik, ktory by ta aj odrodil :sweat_smile: - oficialne by taky asi rychlo skoncil svoju prax :grinning: :grinning: :grinning: a uz sa taketo tu rozoberalo pozri si spatne v tejto teme uz bolo vsetko o tomto popisane- netreba ti nikoho podplacat, ci platit :wink: vsetci su tu naozaj fajn...
22. okt 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Giza...tak to žiješ asi v inej krajine, v každej nemocnici v BA si môžeš zazmluvniť konkrétneho pôrodníka na to, že bude k dispo na telefóne a potom príde k pôrodu zaplatíš oficiálne do pokladne nemocnice.
Citácia zo stránky http://www.fnspba.sk/Sluzby/platene-sluzby/ps-dalsie-poplatky-a-cenniky.htm

Cenník nadštandardných služieb
10. Výber pôrodníka
podľa priania pacientky, so súhlasom príslušného lekára a prednostu/primára:
- cena: 232,36 € za pôrod (7 000 SKK)
22. okt 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parada, takze viem o cosi viac....Bebel som rada, ze take nieco jestvuje u nas, nakolko mi tod niekto tvrdil z kompetentnych, ze slovo klient u nas nehrozi v tomto ponimani a hla tu to je cierno na bielom - pekne a to ozaj neni ani sukromna klinika ani nic podobne....i ked je toto - nadstandardna sluzba ...

V kazdom pripade na otazku"kde zijem" dodam, ze na Slovensku - nie v inej krajine, kde je vsetko ozaj mozne ale i nemozne(tato stranka s takymto niecim je sice fajn - vyzera, ze je vynovena ak sa nemylim, neviem o viacerych takychto oficialnych)...a asi by som ju mala polozit tebe z doterajsieho mojho(myslim, ze nielen mojho) uhlu pohladu, lebo u nas (nemyslim len na TN) este ozaj taketo oficialne ani nechyrovalo doteraz a ze toto co tu je, jedna z prvych lastoviciek ako je to aj v mnohych nemocniciach v SR s dulami ..... :wink: ...no ak si na nete nenasla oficialny cennik pre vykon porodnikov v TN, tak preco tu kladies takuto otazku - oficialne by to tu uz bolo napisane, ale zial nie je...mne vygenerovalo v googli len BA RUzinov a v PB aj to nie, ze za konkretneho lekara....(ak som to v tom letku neprehliadla)....ale aj tak dakujem za info...zide sa aj mne do buducna :slight_smile:
V kazdom pripade - vela zdravicka prajem....to je predsa to najdolezitejsie.... :dizzy_face:
23. okt 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok