• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Žiline?

21. januára 2017 
ahoj som rada že ste zo ZA nemcnicou boli spokojne chcela by som tu rodiť tak ma to povzbudilo :slight_smile:
8. jún 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teerry-dakujeme
8. jún 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
krtica - pozeram tvoj profil a vraj mate mat babo 22.9.
Ja vtedy slavim narodky :grinning:
8. jún 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@romcag ta zilinska porodnica, to je v podstate o jednom a tom istom, ako vsetky ostatne.. Je to o ludoch, no nielen o tych, co tvoria personal, ale aj o tych, co idu rodit...
Ak je pacientka v pohode, zivot berie sportovo a ma oporu ci uz v muzovi alebo nejakom clenovi rodiny (pripadne ak ma oporu duly - su spominane tiez v tejto teme), tak neverim tomu, ze sa bude na ZA porodnicu stazovat...
Ja si myslim, ze v sucasnosti ak sa niekto vyslovene stazuje na ZA porodnicu, tak to musi byt zena, ktora si mysli, ze ked si "prdne" - pardon za vyraz, tak vsetci budu v pozore stat okolo jej postele a plnit vsetky jej priania... :wink:
8. jún 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@janka1224 aaaaaaaaaaaa hej, pravdu mas. sprchy na 4.poschodi su hrozne :slight_smile:
8. jún 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@samuelkas blahozelam :grinning:
8. jún 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samuelkas Gratulujem aj ja k tretiemu chlapovi :dizzy_face:
9. jún 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samuelkas
Blahoželám k synčekovi, prajem veľa zdravia :grinning:
9. jún 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzik77 suhasim s tebou zaleži od baby aka je ja som minulý rok ležala na ženskom a nemohla som nadavať pristup bol fajn až naozaj tie WC a sprchy nič moc.Narazila som na doktorky boli velmi zlate. :slight_smile:
9. jún 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krtica: presne tak , je to hlavne o tvojom postavení sa k personálu, ja som tam bola 6 dní ale za celých tých 6 dní som nestretla ani jednu sestričku, alebo doktorku či doktora, ktorý sa ku mne spraval alebo správala zle.. myslím si že ak si milý ty, tak sú milí aj ostatní, aj ked nie vždy to musí byť pravda, ale s dobrou náladou ti to aj rýchlejšie ujde budeš doma raz dva.. :wink:
9. jún 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den :slight_smile:... tak ja pripajam cerstvu skusenost zo ZA.. kde som sprevadzala mamicku. Boli sme na novej sale, mali sme klud a pohodlie, personal bol velmi mily a to sme stihali vsetky tri zmeny.. :sweat_smile: .. takze z mojho pohladu velmi dobra spolupraca!!!
A rovnaku skusenost mam aj ja sama.. bola som v ZA s oboma drobcami.. a bolo o nas vzdy perfektne postarane.. !!!.:slight_smile:
10. jún 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samuelkas :slight_smile:..tebe aj malemu drobcekovi srdecne gratulujem :slight_smile:..nech sa vam spolovne dobre dari.. :slight_smile: ...
10. jún 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem vam dievcata
10. jún 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby na niektorej stranke som sa dočitala že baby pri odchode z nemocnice dostali daky baliček pre drobca preto sa chcem spytať či je to aj v Žiline alebo to zaleži od poisťovne :slight_smile:
11. jún 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krtica11 Aj v Ziline.
11. jún 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@krtica11 potvrdzujem, ze aj v ZA :slight_smile:
11. jún 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nejak to tu vymrelo :slight_smile:
18. jún 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzik77 Neboooj, tema porodnica nemoze vymriet :dizzy_face:
18. jún 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite to nevymrelo len sa nam tie Žilinčanky akosi rozhodli rodiť asi mimo čo počuvam väčšinou Martin a Čadca.Ked už sme pri tom chcem sa spytať či ste použivali stahovacie nohavičky po porode alebo nie neviem či si ich mam kupiť v sanitase tie jednorazove alebo nie.
19. jún 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
krtica - ak mas na mysli tie poporodne nohavicky (tak "zaclonky"), tak ja som si kupila 2 ks a aj som ich pouzila. Najprv som si naivne myslela, ze si dam normalne gatky a always-ku, ale som tak velmi silno krvacala (a to celych 5 dni, co som tam bola), ze by sa mi v tej alwayske "udusila" :grinning:
ja som tie nohavicky vyuzila, aj poporodne vlozky som vyuzila vo velkom pocte (asi 40 ks). Nohavicky nie su sice vhodne na romanticky vecer, ale svoj ucel splnia :grinning:
A pravdu povediac, ja som bola len v nohavickach a tricku, ktore mi ich ledva zakryvalo, mala som nadstandart, takze som bola sama na izbe a bolo tam strasne horuco, hoci som vetrala, takze ak som sa nechcela vazne zaparit, tak som len tak nalahko pobehovala. ked som sla na wc, tak som prehodila zupan a bolo..
19. jún 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krtica11 Do nemocnice su dva druhy, jedny take jednorazove "papierove" a druhe tie sietkove. Ja som pouzivala sietovane. Doma si mozes dat aj stahovacie, kazdy ma na to iny nazor, niekto tvrdi, ze to brusku a vnutornym organom pomaha, ini, ze nie. Ja som nosila doma take vyssie a pevnejsie, nestahovali, ale super zohrievali krize :wink:
19. jún 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som mala zaclonky :slight_smile:
19. jún 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzik77 Ved to su tie iste, ty zaclonka moja :sweat_smile:
19. jún 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@rivatha ved ja viem, ja som ich tak pomenovala tie sietkove, lebo sa mi to paci :slight_smile:
idem varit maso, ty kokso. Aspon cez week nieco uvarim :grinning:
19. jún 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzik77 Ja tiez viem :grinning: Mas proste rada zaclonky :grinning:
My dneska zdravo, salatik si spravime rukola, paradajocka, syr, toastik :sunglasses:
19. jún 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja klasika. kuracie maso s lecom a ryza...
jednoduche, rychle a tiez v podstate zdrave.
tak ja bezim dokoncit. chceme ist poobede do metra a maxu. Ozaj, nevies, ci do metra mozem s autosedackou? Viem, ze s kocikom nie, si spominala, ale autosedacka? Nevies?
19. jún 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzik deti do metra nemozu vobec co ja viem
19. jún 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzik77 Isto nie :unamused:
19. jún 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosska3003 Mozu, tusim od 120m cm alebo tak akosi :wink:
19. jún 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok dik baby určite si ich kupim a uvidim :slight_smile:
19. jún 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok