• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Žiline?

2. februára 2017 
rivatha 150 aby ich nasnimala kamera lebo nizsich nenasnoma zevraj
19. jún 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky :slight_smile: dlhšie som vás čítala a až dnes som sa prihlásila. chcela by som pridať komentár k žilinskej pôrodnici. Dnes nás prepustili, ale za 7 dní čo sme tam boli nemôžem povedať ani pol krivého slovíčka. Pri pôrode som mala aj manžela a celé sa to začalo tým, že prišiel doktor predstavil sa a obom nám podal ruku. (Žiadneho sme nemali vybaveného.) Sestričky ( pôr. asistentky) zlaté, starostlivé, bez zbytočných poznámok, práve naopak, mali kopec povzbudivých slov. vždy mi povedali čo by som mala robiť, prípadne čo idú robiť ony mne. na čokoľvek som sa spýtala, tak som dostala odpoveď. Odrodila som za niekoľko hodín. Narodil sa nám krásny zdravý chlap Filip 4600g/52 cm. a hoci som chcela nadštand. mali plno. Potom som už ostala na 4.p. Personál tak isto super- občas zachmúrená tvár, ale nič horšie som nezažila. každú chvíľku sa chodili pýtať či nepotrebujeme niečo od bolesti, alebo čokoľvek iné... čistú košeľu, radu, pomoc... a to som bola celkom obyčajná pacientka. žiadne známosti, protekcia, nič. Celkovo som so Žilinou veľmi spokojná a určite by som tam išla rodiť znova, takže odporúčam :slight_smile: :slight_smile:
20. jún 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@katkamama ufff, no to teda je riadny chlapisko! bahozelam! :slight_smile:
20. jún 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkamama Gratulujem k babatku a prajem vela zdravia obom :dizzy_face: My sme boli kusok dlhsi a trochu lahsi :slight_smile: Uzivaj si drobceka!
20. jún 2010 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzik77 Gratulujeme k 4 mesiacikom, nech je Lucia zdravucka a poslusna :dizzy_face:
20. jún 2010 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@rivatha jeeeeeeeej, ty si si spomenula :slight_smile: a ze dakujeme. Nooo, ci bude poslusna, to neviem, to je taky cert neporiadny, ale mame ju radi :grinning:
A vy mate kedy presne? 26 ci 27? si nepamatam :fearful:
21. jún 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkamama - vdaka za prispevok, dobre sa to citalo, povzbudila si ma v rozhodnuti rodit v ZA. U mna totiz prevazilo pre ZA viacero veci, takze toto je dalsie plus. (A to mam blizsie Cadcu, aj byvam v okrese CA)
21. jún 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzik77 Jaaj, no ved vsetky deti vedia byt aj certi :slight_smile: Volaj ju anjelik, ktovie, moznoze budes vidiet viac, aka je dobra, hihi :sweat_smile:
My 26 :dizzy_face:
21. jún 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@rivatha hej, mas pravdu :slight_smile:
21. jún 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,
aj ja oneskorene prajem lucinke všetko dobre a neboj Zuzi,bude to lepšie :wink:
my sa máme ok,malý už začal včera papať mrkvičku a chutí mu,tak sa tešíme :slight_smile: ale čo nás neteší je potvrdený atopický ekzem.Má ho na líčkach a brade,Mm je alergik a tak geny zauradovali,ale ako vravím,len aby horsie nebolo :slight_smile:
21. jún 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj bety, dik, ved vy mate tiez o chvilu vymesacie, tak tiez vsetko dobre!!!
21. jún 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vedeli by ste mi poradit nejakeho dobreho detskeho lekara - pediatra? :slight_smile:
22. jún 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ninkaa89 ja chodim s malou k dr.Daubnerovej - v areali nemocnice, detska poliklinika oproti velkej hlavnej budove... ja som spokojna. mlada prijemna doktorka, ktora vie babo aj pohladkat, pomaznat, nie len studeno odviest svoju robotu a hotovo..
Zatial max. spokojnost, mozem odporucat... :slight_smile:

ale lekara ti staci riesit max. mesiac pred porodom :slight_smile:
22. jún 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj suzik, dakujem za tip :wink: a treba ist za tou ktorou lekarkou este pred porodom, si ju nejako zajednat, alebo to staci po porode?
22. jún 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninkaa89 Ano, treba sa ti dohodnut este pred porodom, aby si mohla v porodnici nahlasit meno vybratej detskej lekarky. Tusim jej potom poslu z nemocky nejake veci, vysledky a tak :slight_smile: My mame na Solinkach Dr. Milanovu, bola aj moja detska lekarka a ta je fantasticka :slight_smile: Ma uz vela skusenosti za tie roky, vie co a ako :sunglasses: No a vidiet, ze ju to bavi, s kazdym jednym dietatkom zaobchadza ako s vlastnym, prituli, "porozprava sa", zlata zena :dizzy_face: A ma aj vybornu sestricku, to tiez robi vela :slight_smile: Este poznam na Hlinach Dr. Benickovu, ta je typovo ako nasa, tiez taka milucka a velmi ludska. Inak mi taka fajna uz nenapada, ze by som poznala, ale isto ti tu este kocky poradia :wink:
22. jún 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ninkaa89 nooo, hej, riv ti dala tiez nejake moznosti a dobre urobila, ved si neuviedla, z ktorej casti ZA si? lebo je dobre mat doktorku akosi tak "po ruke"... Tak ak si z niektorej tejto casti, tak sme ti dali moznosti, a ty si zvaz... ale ak si odniekial uplne mimo (hajik apod.), tak to uved, mozno ti poradi niekto iny este :slight_smile:

a riv - ja ked som mala "plany poplach" mesiac pred porodom, tak som este nemala odkonzultovanu lekarku a v porodnici povedali, ze to nic, ze ak by som nahodou porodila, tak oni jej zavolaju a spytaju sa, ci mi malu vezmu. ale to som uz aspon vedela meno lekarky, ku ktorej by som rada patrila, takze pre

ninku: je dobre vediet aspon meno lekarky, aj keby si nahodou z nejakych pricin do porodu nestihla za nou ist, tak aspon vediet meno!!!
22. jún 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som z varina tak nepomozem ale ked som byvala na solinkech tak som mala Benickovu ako dieta a bola super odporucam
22. jún 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby nieje niektora z bulvara chcela by som zistiť tiež detskeho lekara vobec neviem aky je spadovy a hlavne či je dobry :slight_smile:
23. jún 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@krtica11 ved bulvar, to mas na skok do nemocky... skus tu p.Daubnerovu :slight_smile:
Neviem, ci je spadova, ale ja som z vlciniec a vzala ma :slight_smile:
23. jún 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to na skok a budem musieť sa tam isť opytať lebo na stranke nemocnice sa človek nič nedozvie a neviem kde by som to ani našla info od detskych lekaroch?
23. jún 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzik,dakujeme za želanie
my chodíme ku Kubovej,tiež je v tej detskej poliklinike,je v pohode a s prístupom som spokojná.Čo sa týka Daubnerovej,a vlastne všetkých je to asi indi vindy.Kámoška od nej s malým odišla,nebola spokojná so starostlivostou a prístupom.
23. jún 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@betyna8 a preco nebola spokojna?
23. jún 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzik77 ,mali nejaké zdravotné potiaze a doktorka to riesila tak ledabolo,to ti niekedy porozprávam,ked sa stretneme. :wink:
24. jún 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krtica11 ahoj, my byvame tiez na bulvari, teda skoro :wink: oproti domcu...k dr. chodime, do detskej polikliniky...mame dr. michaelu dluznievsku, podla mna je velmi mila, ustretova...sestricku robi kamoskina svokra...da sa snou v poho konzultovat aj cez telefon, ak treba len prevazit, tak sa chodi bez cakania...som s nou spokojna, samoska, ze som rada ked tam chodime co najmenej :wink: ak by si chcela dake info, poprip tč...napisem, ja som ju nemala dohodnutu, iba som nemocnici nahlasila meno
je tej lavej strane je tiez spominana Dr daubnerova, ta je tiez zlata, parkrat zastupovala
na pravo je Dr Zuzik, ten je starsi, ale nie stary...velmi si ho niektore baby chvalili!! a este ja som chodila ku Dr. Šajbidorovej, ta je tiez na pravej strane uplne vzadu...myslim, ze bola tiez fajn
...je dobre mat Dr poruke, hl pri malych detoch, nikdy nevies kedy tam pobezis....obcas sa mi zda aj toto daleko...
papa
24. jún 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: dakujem ollski pojdem sa informovať ale sranda je že Zuzik mal na starosti ešte mna
24. jún 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: tak vidis uz jedneho z nich poznas ;)
24. jún 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ku nemu by som určite nešla stačilo že mal mna od neho sa niekde dostať na odborne vyšetrenie bolo vždy ťažke
24. jún 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my chodíme k Daubnerovej a som spokojná. Sme z Bánovej a v pohode nás vzala. Ona nieje moc za pchanie detí liekmi tak sa to možno niekomu nezdá. Napíšem príklad. Tinka raz maala nejakú virózu a za noc mi 13x vracala. Išla som k nej, pozrela ju a povedala, že by mohla dať injekciu na zastavenie vracania, ale je to len oblb signál pre mozog a príčinu vracania to nerieši. Že viróza musí proste odznieť, tak mám skúšať tekutiny po lyžičkách a ak to nepomôže pôjdeme na infúzky. Našťastie nám to potom už prešlo. Niektorá maminka by radšej dala dieťaťu injekciu aby bol pokoj. Každý máme svoj názor...
U Dluznievskej som raz bola na pohotovosti a tiež bola milá.
24. jún 2010 o 13:30  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
aj ja sa chystam rodit v ziline. ale od okolia stale pocuvam ze nech si zaplatim nadstandart. mne sa to zda zbytocne vela koruniek na nejake 4 dni :unamused: ako je to na klasickych izbach? nikoho tu nepoznam( som z PD) a ani protekciu nebudem mat ziadnu, budem radova rodicka,ale muzika pri porode mat budem...
27. jún 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka no nadstandart platis vela si to tu chvalia ale ja som tam nebola ja som si povedala ze radsej za tie prachy pojdem kdesi na dovolenku no na normalnej izbe je to skoro rovnake ako na nadstandarte len tam mas telku je to krajsie vymalovane a zachod je na chodbe ale je samozrejme novy co na normalnych izbach na 4 poschodi su zachody a sprchy stare a trebalo by to vymenit ale vydrzat sa do ak si neni narocna tak vydrzis a ak si tak radsej nadstandart
27. jún 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok