Aké sú náklady na tehotenstvo v Gynaexe, Bratislava?

laerke
22. aug 2010

Dobry den zelam 🙂

Videla som uz par diskusii ohladom Gynaex-u, no teraz by som to uvitala trosku podrobnejsie. Ja chodim k dr. Feriancovi, skvely odbornik, vzdy
spravi vsetky vysetrenia a je velmi mily a ochotny 🙂 Mam len otazku - som na zaciatku tehotenstva a prveho septembra mam prvu kontrolu. Mate s tymto nejake skusenosti, pripadne ako to vychadza financne? Vratane veci ako vytlacenie fotky zo sona 🙂

Davajte info ake mate 😉 😵

smejko
15. okt 2010

@laerke ahojcek, asi si uz zistila detaily, podelis sa prosim ? Ja k nemu tiez chodim, ale tiez prehodnocujem, ci to budem pocas tehu vladat financovat ... dakujem

laerke
autor
15. okt 2010

@smejko Ahoj. Ja to zatial financujem bezproblemovo, poradne so sonom mas sa 35 euro, 50 ak ta aj vysetri, chodis tam len raz za mesiac takze pohodicka. Skutocne ho odporucam, robi vsetky testy, je mily a ochotny, urcite sa to oplati, pokial bude suhlasit si ho zavolam aj k porodu 🙂

smejko
15. okt 2010

no, tak to je klasika ... bala som sa, ze to bude drahsie .. este stale sedia na Americkom v tej hnusnej budove ? citala som ze sa mali stahovat ... dik

dasa123
1. mar 2011

@laerke @smejko ahojte baby, potrebujem zmenit gynekologa a rozmyslam nad gynaexom, kedze nemaju na internete zverejneny cennik, chcela by som sa opytat ci sa tam plati rocny poplatok + sa hradi aj kazda kontrola, alebo len rocny poplatok, alebo len kazda kontrola, dakujem velmi pekne.

ebelin
1. mar 2011

@dasa123 - ahoj, rocny poplatok sa tam neplati, platis za vysetrenia 🙂

laerke
autor
1. mar 2011

@dasa123 Ahoj.. No mas tam viac lekarov a vraj ma kazdy iny cennik, ja chodim k Feriancovi a za kazdorocku platim 50 euro.. Takze hradis iba kontroly 🙂

dasa123
1. mar 2011

@laerke @ebelin dakujem Vam velmi pekne, ja by som tiez chcela ist k Feriancovi, nevies ci berie nove pacientky ? Mne robil 2 ultrazvuky ked som bola tehotna a bola som velmi spokojna, taky mal normalny pristup, vsetko mi vysvetlil 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre