Ako fungujú poradne v Ružinove?

tasiko
26. sep 2011

Ahojte všetky mamičky aj budúce 🙂 Rozhodla som sa rodiť v ružinove,no neviem akým štýlom fungujú záverečné poradne od 36 týždňa v ružinovskej nemocnici.Chcela by som vedieť kde to vôbec je, či mám možnosť vybrať si gynekológa,respektíve či je tam nejaký viacej v pohode alebo nebodaj nejaký mäsiar.Vôbec neviem čo mám čakať,dosť sa obávam.Alebo kedy tam prísť aby som sa dostala na radu v "normálnom čase"...Taktiež som počula že tam moc nie sú ochotní ani v podávaní informácií o stave bábätka a podobne.Má niektorá z Vás skúsenosti alebo rady,aby som vedela na čo sa mám pripraviť...Vopred ďakujem!

dari
26. sep 2011

ahoj, poradna je na prizemi v budove medzi poliklinikou a nemocnicou, cislo dveri 54 (57)? , ako vojdes dnu sa spytas a ta nasmeruju...ked som chcela byt prva, tak som tam sedela uz o 6,30, inac sa priprav na cca 4hodinove cakanie 😖 , teda ja som si tam posedela. Su tam dalsie poradne, lekara ktoreho by si si chcela zazmluvnit mozes priamo oslovit tam. Ja som na ziadneho "masiara" nenatrafila 😀

ivett1
27. sep 2011

ahoj, ani ja som nenatrafila na ziadneho "masiara" 🙂 ...ale ja som sa tam dostala na odporucanie mojho gynekologa...(teda , mala som v rukach papierik-rizove tehu)...naozaj je tam viac lekarov, ktori robia "poradnu" a mozes si ralativne vybrat, ale tie cakacie doby boli fakt dlhe...aj ked si objednana na urcity termin - cas, tak sa stavalo, ze doktora odvolali k "pripadu" a poradna pokracovala (v tom lepsom pripade) o par hodin,alebo nas preobjednali na iny termin...ale to bolo pred viac ako troma rokmi, mozno je to teraz lepsie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre