Chcem mať manžela pri sebe predtým, než pôjdem na sálu. Kde rodiť?

vlastovicka
24. jún 2009

Čaute rodilky, rozčuľuje ma, keď stale počúvam, že partnera k vám pustia až keď už naozaj rodíte. A tie hodiny bolesti, keď by vám tak strašne pomohla jeho prítomnosť, musíte stráviť bez neho, pretože ho k vám nepustia. Je pôrodnica (najlepšie v rámci Záhoria 🙂 ), kde je to inak?

alicenka
15. júl 2009

Ja som rodila v Martine a tiez bol cely cas pri mne. Pustili ho tusim niekedy po obede a mala sa narodila 19:30 a ostal este aj tie dve hodky po porode. Ma vydrz, no 😀 😵 Pre mna osobne bol obrovskou oporou. Teraz budeme rodit asi na Kramaroch, tak som zvedava ako to zvladnem, ked je to take neiste, ci ho pustia alebo nie ako vas tak citam... 😖

natashkaa
16. júl 2009

Kramare cely cas so mnou ale bola som sama na vzdycharni

zuzi118
16. júl 2009

Ja som si zaplatila "nadstandardny" porodny box na Antolskej (tie uvodzovky som tam dala preto, lebo jediny luxus je sukromie 😉 ) a manzel tam bol so mnou hned po tom co mi spravili pripravu (klistir) a bolo to super. Rodila som fakt dlho takze sme to sukromie naozaj vyuzili. Mne hlavne pomohlo to, ze mi pomahal do sprchy, navliect/vyzliect ponozky, nocnu koselu, podat uterak, pomoct cupnut, na styri a nazad, pomasirovat, vacsinu casu som sedela na zachode (taka nahrada porodnej stolicky 😅 a manzelovi som striedavo kazala dat a zobrat vankus spoza chrbta.

Tiez som sa bala, ci nebude obsadeny a hoci sa v ten den velmi vela rodilo bolo volne. Oni na Antolskej dost od toho odradzaju aj tu na fore si precitas, ze su to vyhodene peniaze a tak... ale mne to sukromie za tych 2500Sk fakt stalo.

danielik76
16. júl 2009

V Trnave sa to dá, sú 4 "vzdychárne", ak nie je viac mamičiek, tak bez problémov. Platili sme 500 Sk, teraz to je myslím 16 Eur. Tak ako píše zuzi118, najviac mi pomáhal do sprchy, podával mi uterák atď.

bianocka
16. júl 2009

V Kosiciach-Saci - tiez sme zaplatili nadstandardnu porodnu salu a manzel bol som celucicky cas. Bolo to super a bola som strasne stastna, ze je tam so mnou.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre