Do které porodnice na Slovensku mohou chodit návštěvy na pokoj?

inffinity
6. máj 2013

Kdo o nějaké víte napište prosím název nemocnice a město aby to bylo přehledné. Názory typu návštevy nechodí na pokoj z důvodu hygieny atd mě nezajímají, chci si udelat prehled o porodnicích, kde se to dá.. děkuji za pochopení a ostatním za pomoc 🙂 (ovšem nemám namysli nadstandartně placené pokoje ale normální obyčejné)

simca06022011
6. máj 2013

V Banskej Stivnici chodia na izby, dokonca v apartmanoch mozu aj spat s mamickou a babatkom.

elise
6. máj 2013

na kažom nadštandarde v trnavskej pôrodnici, v obyčajných izbách nie

zuzulica
6. máj 2013

Aj v Trenčíne na nadštandarte

nikolka2
6. máj 2013

Obycajne izby nehrozí , ze by si tam mohla mat manzela (priatela) ...ja som rodila v Košiciach v novej a mala som nadstandart a tam mi povedali , ze moze manzel ostat spat keby chcel ...v iných izbách sú aj ine rodicky ...im by to nemuselo byt po voli , ze je tam cudzí chlap chapes 😉

libka1
6. máj 2013

v Galante s tym nerobili problemy, manzel tam normalne za mnou prisiel a aj za babou co bola so mnou na izbe tak isto prisiel manzel, standardne bol ale na chodbe na to vyhradeny priestor... nebol tam samozrejme pol dna, iba par minut 🙂

barboritta
6. máj 2013

v Martine smú chodiť návštevy aj na izby,tam ani iný priestor pre návštevy nie je...ide len o to,aby si mamičky boli ústretové a aby tam niekto nemal návštevu celý deň a druhú by to vyrušovalo...inak sestričky nikoho nepošlú preč,pokiaľ nie je 22.00h 🙂

kaia
6. máj 2013

Bratislavske Sanatorium Koch 😉

brumka
6. máj 2013

martin to mozu aj mi sme boli na navsteve ale v BA sa nikde nesmie ani na andstandarde aspon urcite nie ana kramaroch a tam aj davaju pozor na navstevne hodiny. podla mna je nevhodne aby navsteva chodila na izbu, predsta cez cele oddelenie chodia zeny v koselach a potom na izbe je spolubyvajuca s babatkom

3kolka
6. máj 2013

Ja som bola v NR(nadštandart) a tam mohol manžel chodiť za mnou,ale v iných izbách-obyčajných nie

vejula
6. máj 2013

Tu v okolí MArtin aj Čadca

jaroe
6. máj 2013

tak ja mam hygienu relativne v pazi, ale vadilo by mi, keby chodili za spolubyvajucou navstevy, je to take bezohladne.

martinkatinka
6. máj 2013

Čadca áno, možu, dokonca v podstate celý deň, výnimka je noc a keď je vizita.

ivetkabab
6. máj 2013

v Bratislave-sukromne sanatoriu KOCH

mimkao
6. máj 2013

Košice- Nová nemocnica, v Komárne iba na nadštandardnej izbe.

beruska.zuzanka
6. máj 2013

Bratislava Antolská - nadštandardné izby, ktorých sú dva kusy a na každej po dve mamičky s bábätkami

kikulienka19
6. máj 2013

Tiež som rodila v Čadci, je to zrekonštruovaná pôrodnica, nedávno robili v nejakom časopise porovnanie pôrodníc na Slovensku a Čadca vyšla ako jedna z najlepších. Rovnako tak lekári-pôrodníci sú na vysokej úrovni. Návštevy môžu chodiť poobede po vizite až do večera, doobeda sa to toleruje, ale len výnimočne a ak to neobťažuje ostatné mamičky na izbe. Je tam aj rooming - dieťa na izbe. Pozri stránky: http://www.porodnicacadca.sk/.

zigzag
6. máj 2013

Kosice-Saca v nad standarde 🙂

bonnie1
6. máj 2013

nadstandard asi vsade.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre