• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Doc. MUDr. Bielik. Aj vy máte pozitívne skúsenosti?

13. februára 2017 
@janulka_1 uvidim ako ja dopadnem...ja mam termin 20.9. tak mam este cas na vybavovanie...ja mam Bansku Bystricu od domu cca 2 hodiny cesty..co je 119 km.Ja som mala tiez bolesti iba cez menstruaciu a teraz ich mam uz kazdy den ze som stale skoro na tabletkavh
25. aug 2015 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika1791 a kde máš lokalizovanú endo?
25. aug 2015 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka_1 Ja mam skoro 6 cm vodovu cystu na pravom vajecniku plus endo cystu cca 3 cm.A loziska mam neake cca kolo 2 cm...a trochu mam toho na lavom vajecniku.Na tej pravej strane mam uz take bolesti ze ma az krize bolia.A ty?
25. aug 2015 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika1791 ja ju mám v douglasovom priestore a asi aj v črevách ale to mi nevedela pozrieť moja gyn a plus ma bolí vždy na ľavej strane ale že vaječníky mám v poriadku, tak uvidíme čo mi nájde keď ma otvorí. Ja mám strašné bolesti v krížoch a zápcha je môj verný priateľ :angry: ale že to je kvôli tomu miestu kde to mám
25. aug 2015 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aspon ze mas vajecniky v poriadku...ja sa bojim ze o ten pravy pridem.Ako to byva s liecbou po operacii?
25. aug 2015 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika1791 najlepšia liečba je hneď otehotnieť, aspoň do tých 6m, to je náš plán s lekármi tak verím v to, že sa to podarí. Potom je myslím hormonálna liečba ešte ako jedna z možností. Ty plánuješ bábo?
25. aug 2015 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja chcem velmi babo...o jedno som prisla presne pred rokom a po roku snazenia stale nic a ns to mi zistili tu endo na zaciatku Jula
25. aug 2015 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka_1 ja chcem velmi babo...o jedno som prisla presne pred rokom a od vtedy po 10 mesiacoch snazenia stale nic..a do toho mi este zistili na zaciatku Jula endo
25. aug 2015 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika1791 takže ty ju máš kratučko ešte, u mňa to už bude v októbry 3 roky čo sa s tým trápym
25. aug 2015 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka_1 ale aj tak je zaujimave ze mas ciste vajecniky a neda sa otehotniet...a uz mas neake deticky?
25. aug 2015 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika1791 endo prave sposobuje to ze nevies otehotniet, ono ti to vsetko zlepi spolu a tym sa stava nepriechodne. Mne by mali spravit hned aj priechodnost vajcovodou tak uvidime co najde. Doktorka na sono nevidela nic ale laparka ukaze viacej. Nie, zial este nemam :frowning2: ale velmi tuzim po dietatku. Aj beries nejake lieky?
25. aug 2015 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka_1 neboj deti sa urcite dockame :wink: Tabletky akurat duphaston na upravu cyklu bo som mala nepravidelnu a kyselinu listovu.A ty?
25. aug 2015 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika1791 ja teraz neberiem nic. Zial som po neuspesnej laparke a byvaly dr do mna pchal hormony a zbytocne, takze telo mam uplne zblbnute tak sme sa dohodli s doktorkou, ze vydrzime do operacie bez tabletiek, dala mi len odbolesti indometacin
25. aug 2015 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka_1 mama ma tiez endo...bola v dvoch nemocniciach...v Trstenej ju uplne donicili a az v BB ju dali dokopy...zial uz nema maternicu koli myomom.Ja som nebola na laparke tak sa bojim co ma caka...bola som iba na (kyretaži)cisteni ked som potratila
25. aug 2015 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím vás pekne kde ordinuje tibor bielik niekde v meste v bb má súkromnú kliniku mám ísť na konzultáciu ohladom myomu poprosím aj ulicu dakujem neviem to zistiť
27. aug 2015 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vika68 prosím vás poradte mi kde má ordináciu aj mám isť k nemu ohladom myomu nie som z bb a neviem kde robí popíšte mi to prosím dakujem
27. aug 2015 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tabula ahoj
adresa je: Cesta na stadion, je to oproti Europa shoping center, taka zeleno biela budova, ked prejdes cez cestu z Europy hned to najdes, my sme cestovali az z Vranova a v nákupnom centre sme zaparkovali a hned sme to takto nasli :slight_smile:
posielam aj link,hadam ti to zobrazi:
https://www.google.sk/maps/@48.7297299,19.1343882,3a,75y,287.7h,78.02t/data=!3m6!1e1!3m4!1s1F0nj6uab5JfqyWgKuO4Kg!2e0!7i13312!8i6656
27. aug 2015 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to fantastický človek a odborník....vdaka jeho liečbe,trpezlivosti,ľudskosti....sa nám po 7 rokoch narodila dcéra.....som mu vdačnáááá....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. aug 2015 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
baby boli ste tie co vam robil laparku doc. bielik u neho na kontrole? ak ano plati sa?
31. aug 2015 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby koľko ste ležali po laparke v nemocnici u doc.Bielika?
31. aug 2015 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka_1
den pred operaciou nastupujes, druhy den operacia, treti si polezis a stvrti ides rano domov :wink:
31. aug 2015 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, ďakujem za odpovede :slight_smile: . No už sa mi blíži termín konzultácie, veru sa aj bojím. Neviem, čo mi vlastne je, len vyše roka krvácam mimo menzes , ale tak silno, že je to ešte silnejšie ako pri menzese a moja gynekologička stále len , že je to o.k. .....
Som zvedavá, aké doporučenie mi vlastne dá, lebo tam som mala všetky výsledky aj z cytológie atď. a chcela som, aby sa pán doktor na ne pozrel. Laparoskopiu mi už raz robili roky roky roky dozadu, ale aj tak sa veľmi bojím, že čo mi povie.
Ozaj baby a neviete, on sa špecializuje iba na takéto vážne veci ? Neviete, či vie pomôcť aj s vaginizmom a takýmito vecami ?
31. aug 2015 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 len ja nastupujem v stredu, štvrtok ma operuje a tým pádom ako hovoríš by ma mal pustiť v sobotu ale asi to bude až v pondelok, či?
31. aug 2015 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 mna by tiez zaujimalo ci po laparke sa ma ist k nemu na kontrolu.A nic ti po laparke nehovoril?Ak bol napr.na vizite
1. sep 2015 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka_1 ja si myslim ze ta v sobotu pustia...ak nebudu ziadne komplikacie
1. sep 2015 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika1791 to by bolo super :slight_smile:
1. sep 2015 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka_1
v sobotu ta pustia, nic neboj, drzim palce :wink:
1. sep 2015 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika1791
vies co v nedelu ked ma pustili mal akurat sluzbu, ale to tak narychlo vsetko, ked sa neopytas nevies, preto zvazujem tu kontrolu po laparke cca o 2 mesiace, nech ma pozrie.
1. sep 2015 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 presne,neopytas sa tak nevies :slight_smile:
1. sep 2015 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ďakujem. A keď si už bola po laparke, prišiel za tebpu ti povedať čo našiel alebo ako to dopadlo?
1. sep 2015 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok