• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Doc. MUDr. Bielik. Aj vy máte pozitívne skúsenosti?

7. mája 2017 
@janulka_1
ani nie, az na vizite v nedelu ked som isla domov mal sluzbu a ja som sa ho opytala, ze co vlastne mi robil a to mi len tak v skratke povedal :wink:
1. sep 2015 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 a v prepustacej sprave si mala napisane?
2. sep 2015 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka_1
ano tam mas vsetko popisane, aj operacny cely protokol atd.
2. sep 2015 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 tak ak by on nedošiel tak si to prečítam, resp mi povie moja dr
2. sep 2015 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. sep 2015 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka_1 zajtra ta to uz caka vsak?
2. sep 2015 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika1791 až o týždeň v stredu nastupujem, 9.9 ale kiež by to bolo už zajtra :unamused:
2. sep 2015 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka_1 ale aj tak to budes mat skor za sebou nez ja 2 tyzdne po tebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. sep 2015 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika1791 nič sa neboj ani sa nenazdáš a už to budeš mať aj ty, len sa bojím aby som nedostala mrchu :frowning2:
3. sep 2015 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka_1 nieco mi hovor...uzivam duphaston na upravu cyklu a mala som menstruaciu dostat teraz na 28den cyklu co je 6.9. a dostala som ju o 5 dni skor co je na 24.den cyklu ...tak sa modlim aby som ju nedostala dalsiu rovno v den operacie :-/ ja uz neviem co sa somnou robi
3. sep 2015 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika1791 radšej ani nehovor, ja by som ju mala dostať v pondelok čo by bolo 28.deň cyklu ale nikdy mi nechodila presne tak verím v to, že ma nesklame :confounded:
3. sep 2015 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka_1 a ty chces tiez po operacii brat neaku hormonalnu liečbu?
4. sep 2015 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika1791 nie nechcem, a aj tak sme dohodnutý, že po operácii ma bude stimulovať aby sme mali v čo najkratšom čase bábätko. Vybrala som brala hormonálne injekcie ale nie celú kúru keďže bola zbytočná lebo mi nič pri prvej laparke nespravili, a tak ma to celé "vykolajilo", že už nikdy viac hormóny
4. sep 2015 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka_1 ja vobec teraz neviem ci mi pomoze ta hormonalna a ci nie...ci ist rovno na vec :slight_smile:
5. sep 2015 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika1791 keď ťa dobre vyčistí tak by som na tvojom mieste išli hneď na to a neprela hormóny. Ja som brala a je to poriadne svinstvo, som sa cítila ako stará žena, návaly, bolesti hlavy, pribratie ktoré teraz môžem zhadzovať :angry: . Ak máš partnera, s ktorým chceš mať bábo tak nerozmýšľaj a choď do toho
5. sep 2015 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika1791
presne ako pise @janulka_1
treba ist hned nato, aj ja tak idem urobit :wink:
5. sep 2015 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 super, drzim palce :slight_smile:
5. sep 2015 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 drzim palce :slight_smile: dufam ze sa mi to do pol roka podari
6. sep 2015 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka_1 ved prave ze sa bojim tych hormonov a tych ostatnych veci okolo...ze priberiem a ze mi bude zle :-/
6. sep 2015 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, ake je to u pana doktora? Myslim, ci aj sestricka je s nim v ordinacii pri vysetreni. Lebo u mojhmojho gynek.sestricka je pri nom a je to velmi neprijemne. Aj ked potrebujem prebrat nejaky problem alebo pri vysetreni, stoji pri nom
6. sep 2015 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este jedna otazka :grinning: . Napriklad moj gynekolog nema ani kabinku, vyzliekam sa priamo pred nim a sestrou v ordinacii. Ako je to u pana doktora? Idete k nemu uz vyzlecene? Alebo najprv je konzultacia a potom vas posle sa pripravit a vyzliect? Neviem, co si mam obliect :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2015 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rozvod
sestricka u neho v ordinacii nie je :wink: ma tam kabinku kde sa vyzlecies, najskor ale bude konzultacia a az potom ta vysetri. no a teraz ma napadlo, ze uz nie su tam kde boli, ze sa prestahovali tak neviem ako je to tam :confused:
6. sep 2015 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rozvod V tej novej ordinacii ( Cesta na stadion ) to ma velmi pekne :slight_smile: Sestricka tam ma svoju peknu kancelariu a vo vedlajsej izbe je pan doktor kde ma samozrejme aj kabinku a ste tam sami dvaja
6. sep 2015 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj dievčatká, ďakujem :grinning: . Lebo som tak vynervovaná z toho vyšetrenia, ako keby idem na gyndu prvý krát :grinning: . Asi si tam zabalím sukňu a tú si potom v kabínke prezlečiem :grinning:
6. sep 2015 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rozvod nemas sa coho bat...takeho super doktora a super sestricku som este asi nezazila :slight_smile:
6. sep 2015 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kočky, tak dnes mi moja gynekologicka poslala doporucenie na zajtra do BB a napisala mi tam diagnozu sterilitas primaria. Neviete co to znamena ? Akoze som neplodna ? A ako to zistila? Ved okrem steru z krcka mi nic nerobila a ani mi nikdy nic nepovedala. Normalne mam teraz nervy
7. sep 2015 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rozvod aj ja to mam ako jednu z diagnoz. To sa pise ked viac ako rok sa pokusas o dieta a nejde to
8. sep 2015 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka_1 baby ja som zvedava ako dlho po laparke otehotnieme :slight_smile: vcera som bola u mojej gynekologicky lebo mi davala papiere na predoperacne a som sa jej pytala na tu hormonalnu liecbu a vravela mi ze ta liecba ide skor do uzadia uz ale ze zalezi aka velka a kde je ta endo.Ze pravdepodobne mi daju antiku na upokojenie vajecnikov po laparke.
8. sep 2015 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, som na ceste do BB :grinning: . Inak na problemy s otehotnenim je vraj super ,, maca ,, do par mesiacov vraj pride otehotnenie. Pomaha ako zenam, tak aj muzom so spermiami
8. sep 2015 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rozvod maca??Drzim palce..daj vediet ako si dopadla :slight_smile:
8. sep 2015 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok