Gynekológ - pôrodník v Bratislave

martinka016
16. okt 2013

Ahojte tehulky, viete mi poradit dobreho gynekologa-porodnika v Bratislave? Ja nemam v BA trvaly ani prechodny pobyt, je s tym problem aby ma lekar vzal ked nie som z BA? Platia sa na zaciatku alebo pocas tehotenstva nejake poplatky alebo je to hradene poistovnou?Dakujem za rady.

ali223
14. júl 2015
Používateľ ali223 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ali223.

@luminuska nerodila som u neho, pretoze uz nejaky cas nechodi ku porodom, co ma dost mrzelo, ale ked sa ho opytas tak Ti urcite rad odporuci nejakeho dobreho porodnika🙂

5esicko
14. júl 2015

@luminuska Milly kvoli pracovnej vytazenosti nerobi porody, tiez ma to napadlo, kedze k nemu chodim.. 😒

luminuska
14. júl 2015

@ali223
@5esicko no on mi praveže odporučil MuDr. Oravca na Antolskej, aj ho mám zapísaného v knižke, aj keď som sa k tomu ešte nevyjadrila.. Tak neviem či si hladať niekoho iného (chcela som pôvodne rodiť v Ružinove) alebo nechať toho keď ho odporúča.

5esicko
14. júl 2015

@luminuska ja som sa ho este nepytala, skusim sa opytat ked tam pojdem 23.7., ci mi povie to iste meno 😉 ale Antolska sa mi tiez velmi nepozdava, hoci ja mam z Race daleko vsade, ale Antolska je ozaj pre mna na konci sveta 🙂

luminuska
14. júl 2015

@5esicko no on sa ma sám pýtal, tak uvidíš, či začne.

ali223
17. júl 2015
Používateľ ali223 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ali223.

@luminuska @5esicko skuste sa spytat no🙂 mozno keby ste konkretne sa opytali na ruzinovsku tak by vam aj tam niekoho vedel najst 😉

jamnicka
30. okt 2015
Používateľ jamnicka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jamnicka.

Baby boli ste u Millyho na 4D sone? Kolko sa plati zan? Ja k nemu chodim, ale este som ceny sona riesit nemusela a kamoska chcela vediet ci to nie je drahe 🙂 Dakujem veeeelmi pekne

luminuska
30. okt 2015

@jamnicka no na 3D som bola, ale spravil mi aj video, takže v podstate to bolo 4D. A platila som 50€, máme asi 6 obrázkov a 2 videá. Robí sa to u neho v ambulancii, ale chodí to robiť MUDr. Kotek. Bol velmi milý, všetko nám povedal, vysvetlil, aj čo sme sa pýtali. A je to drahé ako všade inde v BA by som povedala, je to taká štandardná cena 🙂

luminuska
30. okt 2015

@jamnicka a ešte som zabudla, robia to iba štvrtky po 15.hod., ale stačí sa objednať 1-2 týždne dopredu

milica313
5. nov 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@jamnicka a hlavne je treba si vziat usb 🙂 aby tie snimky bolo kam dat.. tiez suhlasim, ze cena je taka zlata stredna cesta 🙂

drotenka
14. nov 2015
Používateľ drotenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drotenka.

@luminuska aj obrazky aj videa? to znie fajn 🙂 ja uz asi dva tyzdne premyslam ze ku komu by som isla na 4D sono len som sa bala, ze sa caka mesiace, tak som to nechala tak, ale tak zajtra zavolam doktorovi Millymu a objednam sa.. vidiet nase male certica na videu, to bude zazitok 🙂

luminuska
14. nov 2015

@drotenka je to super, ja som najprv nechcela ist lebo som citala ze to nie je pre mimi moc idealne, ale stalo to za to. Hlavne zober aj chlapa, nech ma zazitok aj on 🙂

drotenka
15. nov 2015
Používateľ drotenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drotenka.

@luminuska otazne je ako ho tam dotiahnem, kedze on moc na tieto veci nie je.. 🙂 ale dufam, ze ho ukecam. Ja sa na to uz nesmierne tesim 🙂

nikulienka120130
15. nov 2015

Prosím o pomoc .. Mešká mi 2 týždne MS.. robila som si 3 teh. testy a všetky mi vyšli negatívne .. Beriem duphaston (zvyšenie progesteronu) 15 dni po MS .. Po 25 dňoch od ovulácie mám teplotu 37,6, mám veľmi citlivé prsia, napuchnuté a nafuknuté bruško.. vyzerá to ako pred MS ale žiadna ešte nepríšla.. čo mam robit a co to moze znamenat?.. prosim o co najrychlejsiu odpoved .. vopred dakujem 🙂

luminuska
15. nov 2015

@nikulienka120130 a nemala by si vysadit ten duphaston? ja som ho teda nebrala, ale velakrat som citala, ze ms pride po vysadeni tak do 3 dni. A co ti je ti povie jedine doktor, tu si to mozeme jedine domyslat 🙂

drotenka
24. nov 2015
Používateľ drotenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drotenka.

uz sme boli na sone 🙂 a vyzera to ze budeme mat chlapca. 4D sono bolo naozaj zazitkom 🙂 aspon pre mna je to velmi dobry pocit, vidiet svoje dietatko. A pan doktor bol opat velmi mily.. Uz sa tesim na dalsie sono a aj chlap mi slubil ze so mnou pojde

nikcole18
29. nov 2015

Ahojte 🙂 vie mi niekto poradiť? Aké je to v pôrodnici na Kramároch? Čo tam vyžadujú? Rodiť budem tam lebo chceme p. Doktora Čunderlíka a on rodí len tam ... prípadne skúsenosť sním. ? Vopred ďakujem.

luminuska
29. nov 2015

@nikcole18 daj sa do skupiny porodnica kramare, tam sa to urcite stale opakuje a rychlo najdes odpoved 🙂

jamnicka
7. dec 2015
Používateľ jamnicka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jamnicka.

@luminuska vsetko som jej povedala ako si mi napisala a hned sa na sono aj objednala a po nom mi hned volala ze je nadsena z videa co ma. Este som ho bohuzial nevidela ale myslim ze bude stat za to 🙂 skoda, ze ja som sa k nemu nedostala ked som cakala babo, este by sme si mali asi jedno naplanovat 🙂))

luminuska
7. dec 2015

@jamnicka to ma teší, rada som pomohla 🙂

milica313
8. dec 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@jamnicka to sono je jednoducho velky zazitok 🙂 uz teraz sa tesim na to ako budem vidiet nase druhe babatinko 🙂

drotenka
9. dec 2015
Používateľ drotenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drotenka.

@milica313 o tom zazitku by som Ti veru vedela porozpravat. Ja sa teraz tesim na kazde sono a o to viac ked idem na 4D. Vzdy sice mam aj trosku obavy ci bude s malym vsetko ok, ale pan doktor Milly ma vzdy upokoji a je dobre. Takyto pristup by mali mat vsetci lekari

jamnicka
10. dec 2015
Používateľ jamnicka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jamnicka.

@milica313 @drotenka baby ani mi nehovorte, ja lutujem, ze ked som bola tehotna, ze som sa na take sono nedostala. Ale nevadi, ved podstatne je ze mame zdrave dietatko. Ale urcite ked budem cakat druhe tak na toto sono pojdem 🙂 ste ma uplne navnadili :P

agnes9
16. dec 2015
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

@jamnicka ale ved Ti to neujde 🙂 baby chcem sa optytat ci nahodou neviete ci pan doktor este tento tyzden robi 🙂 dakujem

luminuska
16. dec 2015

@agnes9 robi, ma dovcu myslim iba 28-31., videla som mu to aj na webe tak mrkni tam

drotenka
7. jan 2016
Používateľ drotenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drotenka.

@agnes9 presne ako ti luminuska napisala, len tie dni mali dovolenku, inak normalne robia 🙂

xenia2
13. jan 2016
Používateľ xenia2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od xenia2.

@luminuska @drotenka kolko sa u neho plati za 4D ultrazvuk?

luminuska
13. jan 2016

@xenia2 50€

xenia2
20. jan 2016
Používateľ xenia2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od xenia2.

@laminuska a myslis ze by ma vzal aj teraz ked som tehotna? 🙂

luminuska
20. jan 2016

@xenia2 podla mna ano, skus zavolat sestricke

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre