xenia2
Používateľ xenia2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od xenia2.
xenia2
6. apr 2016

@panidia to mas pravdu teraz su vsetci unaveny, ale ani sa necudujem ludia sa len nahanaju a neoddychuje.. len pracuju od nevidim do nevidim a potom sa niet co cudovat ze je kazdy len unaveny

xenia2
6. apr 2016

tak to normalne urcite nie je.. nie si na nieco alergicka?

xenia2
6. apr 2016

mna vzdy boli krcna chrbtica ale to iba vtedy ked dlho sedim za pc, to su ale potom priserne bolesti :(

xenia2
6. apr 2016

@yollanda super ako si sa priznala :D

xenia2
6. apr 2016

@jana_eyre nic nie je jednoduche v tejto dobre, ale treba si so vsetkym poradit a ist za kazdym dalej

xenia2
6. apr 2016

zienky my mame doma bielu kozenu sedacku a som spokojna s nou uz dlhe roky..neznicila sa a pravidelne sa o nu staram takze nie je ani spinava ani uprasena 🙂 samozrejme uvidime ked bude dietatko, bude castejsie spinava ale mne to vadit nebude.. odporucam kupit kozenu sedacku 🙂

xenia2
6. apr 2016

@timea7 grilovana zeleninka je velmi dobra, aj ja ju mam rada 🙂a hlavne ze je to aj zdrave a chutne

V diskusii: Zdravá večera
xenia2
6. apr 2016

@mamanikka moja vecera vyzera zdravo, salat a potom som si dala este mrkvicku 🙂

xenia2
6. apr 2016

@katka251177 kedy tam idete a uz to mate aj zajednane? kolko teraz vyjde tak dovolenka na malorke?

V diskusii: Mallorca 2013
xenia2
6. apr 2016

@andilek31 snad sa ale tesit budes moct 🙂

xenia2
6. apr 2016

@sissy27 ocot?? a to potom nesmrdia tie veci?

xenia2
6. apr 2016

zienky poradte mi prosim nejaky pekny parfum, ktory bude kvalitny, vydrzi mi dlhsie a nebude moc drahy.. dakujem uz vopred za kazdu radu 😉

xenia2
29. mar 2016

@elamaslakova aka je vo vnutri? plnkova?

xenia2
29. mar 2016

ja zboznujem banany a jem ich dost casto, podla mna su aj zdrave 🙂

xenia2
29. mar 2016

To je super ze mas dieta tak sportovo zdantneho, nie vsetkych bavi beh

V diskusii: Beh a chudnutie
xenia2
29. mar 2016

@monika11m jeejo no riadny stramak z neho bol, aj si vypolieval teda urcite poriadne 🙂

xenia2
29. mar 2016

@lucosa bude to urcite narocne, je to narocne aj pre zeny ktore nie su tehotne a nie este pre teba tehotnu, ja by som do toho nesla.. ked si predstavim ze by som sa mala tehotna 24 hodin niekde trepat autobusom, fuu tak to nie

xenia2
29. mar 2016

@agnes9 vybavenie ordinacie sa mi velmi pacilo, bolo vidno ze je naozaj kvalitne a citila som sa tam celkovo velmi prijemne 🙂
@drotenka dakujem ti, si velmi zlata 😉 a bude to chlapcek, len este sa nevieme zhodnut na mene 🙂

xenia2
9. mar 2016

to sa da ako vybavit?

xenia2
9. mar 2016

@karkatina ten je dobry ten excipial ja ho mam 🙂

xenia2
9. mar 2016

A skusila si mu uz povedat ze sa ti to nepaci? Nech ti to nehovori?

xenia2
9. mar 2016

Suhlasím Taliansko je velmi pekne 😉

V diskusii: Autom do Talianska
xenia2
9. mar 2016

Pobyt to je asi najlepsi darcek 🙂

xenia2
9. mar 2016

@drotenka Bola som vcera na vysetreni u neho a mozem ti povedat ze som bola velmi spokojna. Najviac sa mi pacilo ze sestricky boli milé a pan doktor Milly mi odpovedal na vsetky otazky ktore som sa pytala, nemal vobec problem mi vsetko vysvetlit. Tesim sa z toho. A tehotenstvo pokracuje bez komplikacii tak ta sprava ma tiez velmi potesila 🙂

xenia2
9. mar 2016

Dnes bryndzove pirohy so slaninkou a nato este aj bryndzova omacka 🙂