Gynekológ - pôrodník v Bratislave

martinka016
16. okt 2013

Ahojte tehulky, viete mi poradit dobreho gynekologa-porodnika v Bratislave? Ja nemam v BA trvaly ani prechodny pobyt, je s tym problem aby ma lekar vzal ked nie som z BA? Platia sa na zaciatku alebo pocas tehotenstva nejake poplatky alebo je to hradene poistovnou?Dakujem za rady.

xenia2
20. jan 2016
Používateľ xenia2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od xenia2.

@luminuska cinknem im teda, velmi by som chcela prestupit k inemu lekarovi a hlavne k muzovi, lebo tie niektore gynekologicky akoby ani cit nemali :(

drotenka
26. jan 2016
Používateľ drotenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drotenka.

@xenia2 uz si mu volala? 🙂

xenia2
8. feb 2016
Používateľ xenia2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od xenia2.

@drotenka ano volala, vybavujem teraz aby moja lekarka poslala k nemu kartu, tak snad to bude co najskor.

agnes9
23. feb 2016
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

@xenia2 Uz mu ju aj poslala? Ako si natom?

xenia2
25. feb 2016
Používateľ xenia2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od xenia2.

@agnes9 Hej uz mu ju poslala a mal by ju uz aj mat. Teraz v marci som objednana na prehliadku, tak som zvedava ako dopadne, ale dufam ze bude vsetko v poriadku.

drotenka
1. mar 2016
Používateľ drotenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drotenka.

@xenia2 Tak vidis a bala si sa ze to bude dlho trvat a celkom rychlo mu prisla karta. Potom daj vediet ako si bola spokojna s vysetrenim 😉

xenia2
9. mar 2016
Používateľ xenia2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od xenia2.

@drotenka Bola som vcera na vysetreni u neho a mozem ti povedat ze som bola velmi spokojna. Najviac sa mi pacilo ze sestricky boli milé a pan doktor Milly mi odpovedal na vsetky otazky ktore som sa pytala, nemal vobec problem mi vsetko vysvetlit. Tesim sa z toho. A tehotenstvo pokracuje bez komplikacii tak ta sprava ma tiez velmi potesila 🙂

agnes9
14. mar 2016
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

@xenia2 Vidis to aka si spokojna, to je super, tesim sa s tebou 😉 A vybavenie ordinacie sa ti ako pozdavalo?

drotenka
21. mar 2016
Používateľ drotenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drotenka.

@xenia2 Som rada ze si spokojna 🙂 Tak to bola dobra volba vidis to a bala si sa 🙂 Tak vela zdravia prajem 🙂 A co to bude dievcatko ci chlapcek?

xenia2
29. mar 2016
Používateľ xenia2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od xenia2.

@agnes9 vybavenie ordinacie sa mi velmi pacilo, bolo vidno ze je naozaj kvalitne a citila som sa tam celkovo velmi prijemne 🙂
@drotenka dakujem ti, si velmi zlata 😉 a bude to chlapcek, len este sa nevieme zhodnut na mene 🙂

evkafekete
6. apr 2016
Používateľ evkafekete je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evkafekete.

Babule pre sestru ktora sa prestahovala do Bratislavy hladam gynekologa pretoze sa jej nechce raz do roka dochadzat do Malaciek aby isla na kontrolne vysetrenie. Poradite nejakeho dobreho gynekologa? Dakujem 🙂

jamnicka
8. apr 2016
Používateľ jamnicka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jamnicka.

@evkafekete tak ale vies ja sa ani necudujem ze si chce najst v Bratislave gynekologa, co ked bude mat raz nejake vaznejsie problemy a musela by hned letiet domov do Malaciek. Vzdy je lepsie mat doktorov v tom meste v ktorom zijes, takze v tomto ju musis pochopit. V ktorej casti BA zije?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre