Martinská pôrodnica

monqy
27. máj 2013

žienky ktoré rodili prednedávnom v Martine, ako ste boli spokojné? čo si tam vziať? návštevy sú ako povolené? ....

dolijalu
13. feb 2014

@babacica
v podstate je aj novorodenecke oddelenie sucastou porodu a pobytu v nemocnici, staznost neriesim, cize to nerozlisujem, urcite mas pravdu🙂
co sa tyka personalu na sale....prijemnost nemala hranic🙂

babacica
13. feb 2014

@dolijalu áno novorodenecké oddelenie je súčasťou pôrodnice, neoddelitelnou súčasťou, ale je to zároveň samostaná klinika, ktorá má svojho šéfa, svoju vrchnú....vieš a toto je problém, keď sa žene nepáči, že sestrička na oddelení, pôrodnici alebo na novorodeneckom sa na ňu neusmeje alebo nie je milá podľa predstavy pacientky, hneď je sťažnosť na stole, ale keď urobí niečo nie podľa predstáv ženy lekár, tak sťažnosti sa neriešia.....je to smutné, týmto Ťa samozrejme nenabádam sťažovať sa, všetko sa dá nejako rozumne zvládnuť bez nepríjemností, len mám známu, blízku známu, ktorá pracuje v zdravotníctve a keď to počúvam,aké neprávie tam vládne, je mi z toho zle, len kydať a kydať na sestričky ale lekárovi sa nesmie nič stať :( pracuje síce v inom zariadení, nie v martinskej nemocnici ale pacienti su asi vsade rovnaki...

dolijalu
13. feb 2014

@babacica
hore som napisala, ze vychvaleni uz boli, spomeniem negativa..tie som napisala....s doktorom som bola spokojna, zlu skusenost nemam...ale urcite by som sa nebala stazovat sa aj na doktora🙂 najväcsia chyba je, ze same pacientky si toto robia tym, ze su ticho, resp. papiere o uplatkoch sa tak isto musia davat podpisovat kvoli takymto zenam, co si chcu lekarov kupovat...a zase je hanba, ze sa kupit nechaju, aj ked skladali prisahu a mali by osetrovat rovnako

afrika
13. feb 2014

@dolijalu hmmm, asi sa mala jednoducho smolu... fakt som tam už bola veľa krát a veľa krát som videla sestričku ako tisne taký vozík a tam mala naukladané bábätká za maminkami na JIS-ke... a sestre ho úplne v pohode ukázali.. a myslím, že je logické, že na JIS nemôžu ísť žiadny príbuzní

dilino
13. feb 2014

ja mam veľmi zlu skusenosť z Martina ked sa môj pripad dostal do medii televizi potom ma už obskakovali lebo sa bali že oddelenie nedostane peniaze z EU to je všetko moja skusenosť veľmi zla.

afrika
13. feb 2014

@dilino môžem sa opýtať čo sa stalo? mám tam ísť tiež rodiť - ak všetko dobre dopadne...

dilino
13. feb 2014

ked som sa pytala včas tak ma odbili hoci lekar vedel cele tehotenstvo že som rizikova mam epilepsiu hoci iba občasnu ked bol čas ma nehospitalizovali a ked nebol že sa mi dcerka ktora ledva žije narodila tak okolo mna skakali ako opice predstav si situaciu ja som mala isť na bežny normalny pôrod na klasicky dcerka sa vyvijala dobre bola by zdrava a vysledok ja som sa zobudila po 7 dnoch na Are mala som krv, vodu, hnis, v pľucach, a z obyčajneho pôrodu bol cisarsky zašivali ma o tri rady lebo mi striekala krv a samozrejme pôrod prebiehla v bezvedomi takže neviem čo sa dialo ostala mi pamiatka 72 stehov z ktorych ked sa zohnem a mi časť praske tak mi tečie poriadne krv a nehovoriac o menštruaci ku ktorej došlo narušenim s tochto problemu a lekar ktory aky ako sa vyspia Izakova otrasna, Patrick Gallo ktory to všetko začal, najdu sa tam aj zopar dobrych tak ako natrafiš.

afrika
13. feb 2014

@dilino Izáková je des 😔 😔 😔 mám s ňou svoje skúsenosti - veľmi negatívne...
mrzí ma čo sa ti stalo... 😔

maickamf
18. feb 2014

Ja poznám MUDr.Galla pracovne, ale nezastávam sa ho.Rodila som v Martine na odporúčanie našich pacientiek (inak moja spádová nemocnica je v Bojniciach) a bola som maximálne spokojná a šla by som tam znova.Personál bol nadmieru milý a veľmi sa mi páčila starostlivosť o mňa aj dieťa, taktiež prístup personálu z novorodeneckého oddelenia a dobré rady laktačných poradkýň.

adrika72
21. feb 2014

Ja som porodila v Martine svoje štyri deti,naposledy nedávno 8 februára tohto roku a bola som vždy spokojná aj čo sa týka starostlivosti a personálu. Dve deti som porodila prirodzene, jedno kliešťami a jedno akútnou sekciou,ale vždy bolo o mňa skvele postarané aj zo strany lekárov a sestier, takže ja mám chvala bohu len dobré skúsenosti.

daniki
24. aug 2014

A neviete ako to tam je s porodom do vody? Vraj tam maju vanu ale vacsinu info su stare...a otecko pri porode moze byt bez problemov?nechcu zato priplatok? 🙂

wenka25
24. aug 2014

@daniki priplatok za osobu pri porode je okolo 30 eur.....a vanu tam maju to hej ale dr.mi vravela ked som tam rodila v tom boxe kde je aj vana ze neradi robia porody do vody,len zriedkavo....

berka1
24. aug 2014

Otec pri porode byt može, platí sa za to 30€ ale stojí to zato. 🙂 (aspoň máš na koho beztrestne ziapať, keď máš bolesti). Ja som bola so starostlivosťou v MFN veľmi spokojná a šla by som tam určite zas.

metodi
4. feb 2016

@dolijalu Nosia deti na JIS-ku mamičkám po sekcii,všetkým, nie len po známosti. 🙂

dolijalu
4. feb 2016

@metodi to je jasne...Slovensko...vdaka Bohu som na tento zazitok mohla zabudnut pri porode dvojiciek v Nemecku..uplne ina liga

daniela8989
25. júl 2017

Zienky prosim vas a ked mam planovanu sekciu v Martine,moze byt aj otec pri pôrode alebo nie???mam docela aj strach ako vsetko dopadne,je to nase 1. babenko

lejllamt
25. júl 2017

@daniki do tej vane prosim ta nechod... nepocula som o tom nic dobre... zvycajne si z nej zeny odnesu infekciu ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre