Pôrodnica vo Zvolene

vero_jrk
29. aug 2022

Ahojte maminky, tie ktoré ste rodili za ostatný čas vo Zvolene, aké to tam je? Ako to tam chodí s návštevami, nadštandardom a ktorého lekára/lekárku odporúčate k pôrodu? Mám termín v novembri a hoc som z BB tu rodiť určite nechcem.. Zvolen mi odporúčali viacerí no chcela by som vedieť aj čerstvé info o tom aké to tam je od niekoho kto to zažil. Na FB majú pekné referencie, aj novorodenecké si maminky chvália. Ocením aj typy čo si vziať so sebou mimo zoznam ktorý majú na internete. Ďakujem 😊

aaadkaaa
29. aug 2022

Ahoj, ja som rodila pred 2 tyzdnami 🙂 tak navstevy su normalne na chodbe, nikto nas neobmedzoval. Nadstandard maju dokopyasi 6-8 izieb, neviem presne, ale mne sa neuslo, strasne vela nas bolo. Ale nastastie je aj wc a sprchy prerobene a tak sa to dalo, i ked nadstandard je urcite pohodlnejsi, nemusis sa bat, co s babatkom, kym ides do sprchy atd....lekari su tam fajn skoro vsetci, jedine na Molitorisa som pocula, ze je "svojsky", ale nezazila som ho, tak neviem....ja som rodila prvu pri Kobidovej a druhu teraz pri Fintovej a obe su uzasne lekarky, bola som velmi spokojna 🙂

vero_jrk
autor
29. aug 2022

@aaadkaaa ďakujem 😊

susy2191
14. sep 2022

@vero_jrk ahoj, ja som rodila v júli a súhlasím s aaadkaaa, teraz prakticky nemáš zlého, resp. protivneho lekára, skoro všetko sú tam mladí lekári s pekným prístupom. PA sú aj mladé aj staršie (pri mne bola mladá a bola strašne zlatá aj napriek tomu že to so mnou nemala úplne ľahké 🙈, staršia PA je trochu svojská ale nemôžem povedať že by bola zlá)... Ja som veru na zlý prístup nenarazila.
Mala som šťastie na nadštandard, určite sa oplatí si ho zaplatiť ak je voľné. A pri nadštandarde máš aj lepší obed, ale ten sa dá priplatiť aj keď si na "obyč" izbe.
Za celú dobu len jedna mladá pediatrička na novorodeneckom mi bola nesympatická a trochu ma nahnevala keď som bola v sprche a oni mi nabehli na izbu a začali malého sami bez mojej prítomnosti vyzliekať na vizitu a ja som nevediac čo sa robí vybehla zo sprchy ku plačúcemu dieťaťu 😏
Keď som ja bola návštevy boli povolené len vonku pred oddelením na chodbe a napriek nadštandardu za mnou ani muža nepustili keď nás prepúšťali aby mi pomohol s vecami...
Tip. čo si zobrať so sebou tak za mňa neoceniteľné boli cukríky hroznový cukor ku pôrodu aj potom na izbe, sušené slivky a marhule, a vlhčený toaletný papier s dubovou korou ;)

ankare
14. sep 2022

@vero_jrk nadštandard si určite priplat,ak bude izba voľná.
Ja som rodila pred 2 rokmi v lete a vtedy pustili návštevu ku mne na izbu.
Doktori,sestry sú tam všetci super.
Hroznový cukor je super na cakacke a mne pri tlaceni pomáhalo,keď mi manžel gazou vlhcil pery.
Držím palce!

vero_jrk
autor
14. sep 2022

@susy2191 ďakujem 😊

vero_jrk
autor
14. sep 2022

@ankare ďakujem 😊