Máte skúsenosť s pôrodnicou v Partizánskom?

bajboj
9. mar 2012

Ahojte mamicky, buduce mamicky, poradte mi ak mate skusenost s porodnicou v partizanskom...BArbora

sante81
9. mar 2012

pozri tému pôrodnica partizánske

matuso
9. mar 2012

Áno, narodili sa mi tam obidve moje deti a som maximálne spokojná, lekári a všetky sestričky- maximálna starostlivosť- ja som nadmieru spokojná a porodnicu odporúčam. 🙂 🙂 🙂

veverka84
10. mar 2012

nadmieru skusila som aj TO aj PE neporovnatelne teraz sa opat chystam do PE 🙂 od A po Z vsetko super nemam jedinu pripomienku,poprecituj temu porodnica partizanske tu na konikovi...

dodika
12. mar 2012

Ja mám tiež výbornú skúsenosť,rodila som tam obe detičky, tento rok a pred dvoma rokmi.Prvý pôrod bol vyvolávaný s epidurálom za 4 hodky a druhý som chcela tiež epidurál ale prišla som tak, že epidurál som nestihla, lebo sme hned rodili, takže pôrod trval cca 15 minut, vôbec nebolel ako som sa domnievala a bála a to mal malý 3,85 kg a podotýkam bez nástrihu a po pôrode som sedela na zadku hned, nič mi nebolo. Starostlivosť super, všetky sestričky super aj lekári a pôrodník bol v oboch primár Abutuaima, proste pohodička ako doma, v pôrodnici sme oddýchli ako v hoteli a strava bola superrrrrrrrr, chutná ako doma. Aj tretie ak bude🙂)) jedine Partizánske, len či dobehneme🙂))

tina2213
10. apr 2012

ahojte. aj ja chcem rodit v partizanskom a chcela by som vediet, ci si mozem ist pozriet porodnu miestnost dopredu a kolko to stoji ..dakujem 😉

sofialauren
8. jún 2012

Ahojte,taktiez som rodila v PE,velmi dobre prostredie,primar bol fantasticky,urcite si volaj jeho pri porod,sestricky tiez,proste super,@tina2213 myslim,ze si mozes ist pozriet porodnu salu pred tym,dohodni sa s primarom,neplati sa nic ani ked mas muza pri porode,plati sa len za nadstandartnu izbu,epidural ,okolo 20 euro som platila.

jajka68
8. jún 2012

ahoj, ja nemam velmi dobre skusenosti s porodnicou, s gynekologiou v PE a rodit tam isto nepojdem 😠

yvik
13. jún 2016

jajka68 preco?

mischell0110
5. jún 2018

tie co ste isli cisarsky,aku mate skusenost?Moze byt muz aj pri cisarskom pri mne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre