Máte skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši?

alenka1510
19. aug 2007

Ahojte,
chcela by som poprosiť ak ste mali niektoré skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši alebo sa sem len chystate, aby sme popísali 😉

putyna
27. aug 2007

Bambulka ja idem tiez zajtra do poradne hmmm a tiez uz zacinam mat obavy

alinka76
28. aug 2007

Latifka,
od ktoreho tyzdna sa chodi na prietoky. to ti vlastne sleduju ozvy plodu? ako casto sa to chodi?
Putyna, neboj, uz to mas za par. keby som ja mala uz aspon 30tt , bola by som happy, lebo uz by som bola tiez doma 🙂

latifka
28. aug 2007

alinka76.na ozvy sa chodi od 36.tyzdna a myslim, ze prietoky ti robia,len ked sa vyskytne nejaky problem, moje dietatko malo zvysenu tachykardiu(co je tep srdiecka),preto mi to robili....tam pozeraju,myslim,ci ma dostatocny prisun zivin a kyslika cez pupocnu snuru...pri tom zistili aj odhad hmotnosti, ak som to vsetko spravne pochopila, takze tolko

bambulka026
29. aug 2007

Tie prietoky sa bezne nerobia, len ked sa vyskytne nejaky problem.

lafika ake si mala hodnoty na prietokoch?
Ja v 33tt 0.59 a terz v 38tt 0.57... 😖
Sice mi povedali ze je to ok, no netvarili sa moc nadsene tak ma zaujima ci je to nejako v priemere...

Nas drobec uz vazi 3260g +/- 520g takze dufam, ze uz moc nepriberie, aby som ho i vytlacila... 😅 😅 😅

alinka76
2. sep 2007

Putyna, este nerodis? 🙂

putyna
2. sep 2007

alinka76 este nie este sa drzime dako 🙂

putyna
2. sep 2007

alinka ako sa ti ma dcerka a buduci syncek???

stankalm
2. sep 2007

ahojte maminky...ak mozem pridat svoj nazor...ja som rodila v LM, ani som nerozmyslala ist niekam inam, aj ked som pocula reci dobre aj zle, ale celkovy dojem bol dobry. Mala som tazky porod, rodila som pri dr. Verebovej a dr. Skladany, ten mi velmi pomohol, lebo dcerke sa nedalo ist von kvoli mojej uzkej panve ☹ Myslim si, ze zalezi od priebehu porodu, tie maminky, ktore porodili "rychlo" su spokojne a tie, ktore rodili "tazko", tak maju spomienky horsie. Nastrih vobec necitit, len manzel mi potom hovoril, ze to videl, horsie je uz len to sitie, ale to vsetko prejde...Dr. Krekacova je super, to mozem potvrdit, ten posledny mesiac pred porodom som chodila na kontroly ku nej, je mila, ludska a aj pri porodoch je vraj super. Tak tot vsjo odo mna 🙂

alinka76
3. sep 2007

ahoj Putyna, už máme prvý deň školy za sebou, dcéra to zvládla v pohode. a malý si robí v mojom brušku futbalové ihrisko, lieta ako divý, niekedy mu musím dohovárať, nech sa ukľudní. neviem neviem čo to bude za pár týždňov, budem zdnuka samá modrina 🙂

putyna
3. sep 2007

stankalm no ja dufamm ze budem mat tiez ok porod a pocula som ze to zasivanie je to najhorsie maja mama bola koli tomu zasivaniu rodit az do pp a tam vraj nic necitila hmm no to som uz ja zvedava ako to somnou dopadne 😀

putyna
3. sep 2007

alinka a ako jej bolo v skole ja som sa tam dnes unudila 😀 no a bud rada ze fudbalistu mas a nie hokejistu ten by ta drahsie vysiel. 😀

alinka76
3. sep 2007

Putyna a co si robila v skole? ten maly neviem po kom bude futbalista, ja som nesportovy typ a muz chodi akurat tak pozerat na futbal, ako hravaju 😀

putyna
3. sep 2007

heh ved aj ja som nesportovy typ tak dufam ze bude po mangelovi lebo ten hokej hraval a teraz hokejbal a ja este posledny rok do skoly budem to mat taske lebo maturity teraz 🙂 sme si vybrali teda 😀

alinka76
4. sep 2007

to vazne ty mas tento rok maturity pred sebou? fiiha, tak to som netusila, ze si taka mladucka. ale zase budu k tebe ucitelia zhovievavi. a ako budes chodit do skoly ked sa maly narodi?

bambulka026
4. sep 2007

Ahoj put, tak ako ste dopadli?
Uz ides rodit? Mne povedali ze na porod to este nevyzera... ☹ ☹ ☹
Bola som este 2x na teste v porodnici, lebo sa im nezdali a domov som sla az o 14.30 😅 😅 😅
Ake hodnoty ti vysli na prietokoch?

putyna
4. sep 2007

Bambulka hmm to neviem ale povedala mi ze prietoky mam ok a ze aj babo sa ma ok a povedala mi ze sa mam pobalit ze zatial to nevizera na porod ale ze to moze prist kazdu chvilu.tak to ta teda lutujem hmmm

putyna
4. sep 2007

alinka no chcela by som individualne budem to mat tazke tento rok ale hadam dako zvladneme.

Baby ktora vie pisat ziadosti??
Potrebovala by som ziadost do skoly o individualne studium z dovodu tehotnosti a tak

velmi pekne dakujem

sue
4. sep 2007

Ahojte babulky, vidím, že to máte naozaj za pár 😵 držím vám palčeky... ja som sa tento víkend definitívne (dúfam 😀 ) rozhodla pre RK, dúfam, že nebudem ľutovať... len priestory v dobrom závidím 😵

bzuco
4. sep 2007

sue, prídem ťa pozrieť 😝 😀

sue
4. sep 2007

Bzučo, aj ja teba 😝 😀

bambulka026
5. sep 2007

put, napokon ma este predbehnes... 🙂
Ja to uz vidim, ze budem prenasat a porodim az koncom septembra, prave ked budu trhy, aby som nemohla ist... 😖

sue ja mam kamosku z RK, a ona tam ani za svet nechce rodit.
Mozno aj preto ze si tam skoro cele tehotenstvo odlezala, no povedala ze v LM sa jej to viac pozdava, dokonca zacala chodit i na predporodnu pripravu tu lebo tam sa jej nepacilo...
Tak neviem... 😕

sue
5. sep 2007

Bambulka, no mňa cez víkend zlomil môj gynekológ (on už ale pôrody nerobí bohužiaľ ☹ ) že by mi skôr odporúčal RK, kvôli prístupu lekárov k rodičkám... a to rozhodlo...

bambulka026
5. sep 2007

sue,
potom napis ako to tam prebieha...
Porovname ich navzajom... 😀 😀 😀
Mozno tym pomozeme inym rozhodnut sa...

bibinka
5. sep 2007

baby ,ja zajtra idem do RK na zápis, a keby ma to tam chytilo, tak tam aj odrodím, bo sami všetkotak zdá, že to príde asiskôr. tak potom by som vám dala vedieť. inak, ja som práve na RK počula samé dobré veci a razsom tam aj bola za akýmsi dr, a tá atmosféra sa mi tamzdala veľmi priateľská.ale to je len môj osobný dojem. 🙂

alinka76
6. sep 2007

Putyna, v novom dietati je clanok o steptokokoch a rizikach pri porode. asi sa ta toto tyka, ze?
Alenka, bola si na cviceni vcera? Ja som nestihala, dcera prvy tyzden zarezava v skole, nechcela som ju nechat samu doma. a aj ma nejako pobolievalo brucho.

putyna
6. sep 2007

alinka no hej mas pravdu

bambulka no normalne asi aj hej zacinam mavat kazdy den predporodne bolesti heh a pritom som ja chcela prenasat a ty skorej rodit 😀

sampo
6. sep 2007

caute maminy! a buduce maminy!
ja sa sem velmi hodim sice, lebo sa este ani len nesnazime, no nahodou som natrafila na tuto temu a celkom ma to zaujalo, kedze som tiez z LM a chodim k dr. Krekacovej. Byvam teraz v BS, kde je vraj fajn porodnica, no ja stale mangelovi hovorim, ze ked to raz uz bude, ja si pojdem rodit domov do LM 😉 no najprv sa musim zbavit cyst a paniky z porodu a potom sa uz mozeme aj posnazit 😵 😀

bibinka
7. sep 2007

baby- tak ma to ešte nechytilo, takže do Ružomberka rodiť nejdem. Ak niektorá porodíte tam,tak dajte vedieť.

bambulka026
7. sep 2007

put, aj mne je dnes nejako divne, mozno to uz tiez pride na mna...
A to som este v pondelok objednana ku kadernicke, lebo potom uz cas nebude... 🙂 🙂 🙂

alenka1510
autor
7. sep 2007

Ahoj Alinka,
bola som na cviceni ale necvicili sme 🙂 Len sme kecali o tehulkovskych veciach...Buduce cvicenie je az o dva tyzdne v stredu o 16:45...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre