Máte skúsenosti s pôrodnicou v Žiari nad Hronom?

darja17
22. okt 2009

Nedočítala som sa nič o pôrodnici v ziari nad hronom, prosím Vás ak má niekto nejaké skusenosti, prosím napíšte. Stále je len ospevovana Nemocnica v Banskej Štiavnici. ďakujem za radu.

marrya
1. jan 2016

Baby pls je v ziari laktacna?

radka816
1. jan 2016

@marrya prosim ta, a co je dolezite pri chlapcoch? Co ti vysvetloval gyn? Co sa tyka tej laktacnej isto maju ☺ mozem sa ti na to opytat este dnes , kamaratky tam nedavno rodili

baby2011
7. jan 2016

@marrya laktacna tam nie je, resp "akoze laktacna" ano, ale v takom tom novodobom vyzname nie... Ja som sla rovno odtial k lsktacnej...

zuzu1122
20. feb 2016

@marrya ahoj, ano uz mam nadherne slniecko 15-mesacne doma. rodila som v ziari a jedineho jedneho kriveho slova nemozem povedat. rodil ma durmis, ani neviem uz ako som sa k nemu dostala. tusim som hladala niekoho kto mi napali 2D sono na USBa nikto to nerobil. tiez nemozem na neho povedat nic zle ale vraj nema dobre meno u ostatnych doktorov.

marrya
20. feb 2016

@zuzu1122 tak 100ludi 100chuti
Pre mna po 2odrodenych detoch jeho rukami a jeho starostlivosti TOP doktor!!!!nech si hovori kto chce co chce

zuzu1122
28. feb 2016

@marrya ved ani aj ja som bola spokojna... ja osobne nenadavam na neho, len som napisala, co som pocula od inych lekarov... nestretla som sa u neho ani s aroganciou, ked som sa na nieco opytala slusne mi odpovedal, vysvetlil... ja som bola spokojna.. zarazila len jedna jedina vec... ja niesom jeho pacientkou, ako som pisala, oslovila som viacerych lekarov a len on mi bol ochotny urobit 2D sono s nahratim na USB... ked uz som bola po porode, povedal mi aby som prisla k nemu na vytiahnutie svoriek - koli zdravotnym problemom som musela rodit cisarskym... teda ked som u neho bola tak mi tak nepriamo naznacil, vlastne mi povedal, ze on za mna nedostane od poistovne nic, ze to ze ma odrodil a ten ukon, ze mi vytiahol svorky robi vlastne zadarmo... to ma trosku zarazilo...

marrya
28. feb 2016

@zuzu1122 v pohode ja nic proti tebe...kazdy mame nejaky nazor a nemoze byt kazda spokojna ...
no neviem ako to je no on si aj svojou starostlivostou robi meno a myslim ze pacientiek ma az az.... 🙂 teraz mas na vyber doktora takze ta ktora nie je spokojna nemusi k nemu chodit ....tym nenarazam na teba

dooomca
28. feb 2016

@marrya ...Ale však ona si ho práveze chváli, precitaj si ešte raz a poriadne od zuzu príspevok🙂!

marrya
29. feb 2016

@dooomca ja som to pochopila velmi dobre-citam ze si ho chvali aj som to tak pochopila 🙂

zuzu1122
1. mar 2016

@dooomca dakujem, dobre si to pochopila... chcela som len povedať že som bola prekvapená keď mi hovorili že on nieje moc dobrý... ale tak čo už, sto ľudí, sto chutí 🙂

zuzu1122
1. mar 2016

@marrya ved ja viem, ze to nebolo nic proti mne, vsak sme tu vsetky dospele, nebudeme sa tu hadat ako male deti a kazda ma pravo na svoj nazor 🙂 ... mas pravdu, dnes si moze clovek vybrat ku ktoremu chce ist... otazne je, ci ho ten dotycny doktor zoberie... parkrat som sa uz s odmietnutim stretla - nie zrovna u gynekologa... odpoved znela, ze on nebude preberat kolegovych pacientov... argument ze ja mam na to pravo, vybrat si ktoreho chcem absolutne nepochodil...

dooomca
1. mar 2016

@zuzu1122 .... Veď jasne, aj ja som na Taufera počula zle a keď ma rodil, tak som bola maximálne spokojná. Ale záleží aj od toho aký má žena pôrod. Ak má ťažký a zlý, tak jasne, že bude nadávať na všetko aj na doktorov🙂. A záleží aj od nálady doktora🙂

zuzu1122
1. mar 2016

@dooomca cista pravda... zalezi od komplikovanosti a nalady doktora... ale nemyslim si zas, ze doktor ma pravo povedat zene, ktora rodi prirodzene cez 4kg vaziace dieta povedat, ze preco tak hulaka, ze ci sa prisla predvadzat... nemyslim si, ze je to vhodne... ☹

dooomca
1. mar 2016

@zuzu1122 ...No veď jasne, tak dosť, čo je žena v strese a keď tam nakrici nejaký doktor, tak ďakujem pekne. No filipko mal 4 kg, tak na šťastie, že som nekricala, ale ja ani neviem ako som ho porodila::D

zuzu1122
1. mar 2016

@dooomca a rodila si klasicky v polosede? mala si aj nejaku pripravu? aj manzel bol pri tebe? prepac, dufam, ze sa nevypytujem moc... 🙂

kristinr
10. mar 2016

Žiarskú pôrodnicu som si vybrala napriek tomu, že je od nás vzdialená asi hodinu a pol cesty autom. Tento výber však neľutujem. Bola som prvorodička a pôrod najmä vďaka výbornému personálu prebehol na jednotku a mám z neho len pekné spomienky. Zvlášť oceňujem možnosť prítomnosti partnera od začiatku až do konca a možnosť skackania na fitlopte. Okrem sestričiek mi k rýchlemu a takmer bezbolestnému pôrodu dopomohol doktor Durmis a výborný pán anesteziológ. Popôrodná starostlivosť bola tiež na veľmi dobrej úrovni či už zo strany sestričiek z novorodeneckého alebo gynekológie. Určite by som si porodnicu vybrala aj druhý krát a môžem ju len odporúčať.

margretka
6. apr 2016

Zdravim zienky. Mna by zaujimalo ci je normalne ze ma ako rodicku ktora si bola dohodnut pred porodom nejake veci vobec nevysetril dotycny lekar. Viem ze sa robia v inych nemocniciach prietoky sono pripadne sa zena vysetri od spodu. Tu som bola vybavena za 5 min s tym ze mam prist ked budem mat bolesti. Cakam uz strvrte babo ale toto som este nezazila. A v Ziari idem rodit prvy krat.

dooomca
6. apr 2016

@margretka ....Ja si myslím, že kým nemáš problémy, tak ta nemusí vyšetriť, ale prietoky ti nerobil tvoj doktor alebo čo? Lebo gynekológ dáva výmenný lístok na prietoky ak on sám nerobí sono na prietoky

drnduliak
8. apr 2016

@margretka to je ozaj divne...ja som tam chodila posledny mesiac kazdy tyzden na kontrolu, aj prietoky mi tam robili

tehulka2016
26. apr 2016

Baby rozhodujem sa pre porod v okoli BB, Zv. Do uvahy prichadza aj Ziar, viete mi povedat vlastne skusenosti v tejto nemocnici, resp. S lekarmi? Je to mensia nemocnica, tak ci splna vsetko ako okresne nemocnice. Dakujem

margretka
26. apr 2016

Moj prvý dojem nebol dobrý. A to sposobil jeden lekár ktorý tam prišiel z pôrodnice v ZV udajne tam bol pimár. Ale pôrod bol naozaj odvedeny profesionalne. Mily pristup sestricky a primar Ďurkech bol citlivy chapavy a hlavne som pri nom citila istotu. Ak by som mala ist este raz urcite by som isla rodit do Ziaru.

lenkachnapkova
19. máj 2016

Ahojte, chcela by som vás poprosiť o skúsenosti s pôrodnicou v Žiari, ako ste tam boli spokojné, aký je personál? Rozhodujem sa, že tam pôjdem rodiť v júli čakáme prvé bábo a osobne nepoznám nikoho kto tam bol, preto vás prosím o radu. Máte v pláne niektorá tam ísť v najbližších mesiacoch rodiť? Ďakujem

dooomca
19. máj 2016

@lenkachnapkova ....Ja idem rodiť teraz v júli po druhýkrát a ja som bola spokojná. Personál je milý, ale ako všade niektoré sú milšie a niektoré horšie sestričky. Ale inak ja nemôžem povedať zlého slova🙂

lenkachnapkova
24. máj 2016

@dooomca Ďakujem za info, ešte by som chcela vedieť či sa na prehliadku pôrodnice treba objednať či nemusím? Chodíš tam aj na predpôrodný kurz?

dooomca
25. máj 2016

@lenkachnapkova ...to ti neviem povedať. Skús zavolať a opýtať sa...Ja som ani na predporodny kurz nechodila🙂.. podľa mňa je to aj zbytočne, aj tak tie kontrakcie sa nedajú predychat a dychas ako príde😀

marrya
25. máj 2016

Ja suhlasim s doomcou podla mna kadejaktmi pripravami sa len zbytocne stresujes....
Ako bude mat byt tak bude 🙂

blanche3
31. júl 2016

Ahojte,je tu niekto,kto uz rodil( v tomto obdobi) alebo sa chysta rodit ( prip.ma kontroly) v porodnici v ziari nad hronom? Ja som tam rodila 2x'uplna spokojnost,naposledy pred 3,5 rokom.od vtedy sa vraj dost zmenilo. Minulu stredu som tam bola 1x na kontrole.zobrala ma primarova manzelka,ta tam je dlhsie a je v pohode.ostatni neviem.nechcela by som narazit na nejakeho nevludneho dochodcu( co som pocula...) no ale ked to pride co uz spravim...preto sa pytam na vase skusenosti.dakujeeeem

dooomca
2. aug 2016

@blanche3 ....ja som tam rodila 24.6 a úplna spokojnosť..nemôžem povedať nič zlého a doktori ako odborníci sú super, len jasné, že záleží aj akú náladu majú 🙂..ale sestričky sú fakt super, ja nemôžem povedať nič zlého

afamon
10. aug 2016

Ja som rodila v novembri 2014 a som bola max spokojná 😊 teraz v novembri cekame druhé a chcela by som tak isto rodit v žiari 😊

smejo03
11. aug 2016

Dobry den, chcela by som sa opytat ako je to v Ziari s izbami a nadstandardnymi izbami? Maju len jednu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre