Máte skúsenosti s pôrodnicou v Žiari nad Hronom?

darja17
22. okt 2009

Nedočítala som sa nič o pôrodnici v ziari nad hronom, prosím Vás ak má niekto nejaké skusenosti, prosím napíšte. Stále je len ospevovana Nemocnica v Banskej Štiavnici. ďakujem za radu.

janka_michal
18. júl 2010

@lucialen noo predavali veru 🙂 uz sme prisli do 39tt tak som vo velkom ocakavani aj trosku v strese co ak ma to chyti a ja budem sama doma a dostan sa do zh..ale idem vo stvrtok na poradnu tak uvidime co mi tam povedia aptom by som sa dohdola na vyvolani..nech nemusim takto stresovat..tak som zvedava co mi povedia..by este mate dost pred sebou..ale verte,ze najpomalsie to pojde tie dva tri tyzdne pred terminom..to kazdy den bude ako tyzden... :( ale aspon nebudete mat uz tak velmi teplo...dnes je uzasne prsalo a prislo to ako spasenie..aspon trosku chladnejsie..supeeeeeeeeeer..

lucialen
18. júl 2010

Konecne ochladenie 🙂
Janka, no ved aj ja som zvedava, ked ma to chyti a budem sama doma, no uvidime

sjusiquatro
19. júl 2010

baby a mate monitor dychu??a z kade??ja este nemam a rozmyslam z kade ho zohnat lebo je dost drahy....

cvikla969
19. júl 2010

@sjusiquatro aj mi sme to riesili no potom nam kamaratka povedala ze ak si ako poistovnu vyberem union(bola to taka akcia)dostanem ho na pol roka .tak som ho tam dala,no monitor mam este furt ,kedze nam uz stihol 2xzachranit zivot pytala som sa ich ci si ho mozem este nechat alebo odkupit a oni ze za33eur je moj,no len faktura este furt neprisla 🙂
choj do zdravotnych a popytaj sa,maju aj poukazky(napr.dovera) ze dostanes nan zlavu v lekarni.....je to lepsia ako nic

janinna11
19. júl 2010

@sjusiquatro no ja rozmyslam, ze objednam z e-shopu snuzu hallo

sjusiquatro
19. júl 2010

@cvikla969 dakujem za radu..nieco vyspekulujem.. 🙂

fatimuska
19. júl 2010

@sjusiquatro ja mam a do septembra by som ho chcela predat, rozumne

janka_michal
19. júl 2010

ahojte babule..no my by sme chceli dat malu asi do unionu, ja som totiz v unione a nemam ziadne problemy..moj partner je vo vseobecnej a tiez nema ziadne problemy s tou poistovnou no ako citam,ze pozicaju ten monitor dychu tak to je super..a ak sa da pripadne potom aj odkupit..a kedy to plati aj teraz?asi si tam budem musiet zaovlat...bo sme nad tym premyslali..v bb ho aj poziciavaju tak sme aj tym smerom uvazovali..no toto je asi lepsie a ake su este vyhody???da sa to kuknut na union stranke??idem to omrknut co vsetko ponukaju pre novorodencov..baby silno mi drzte place...v nedelu mam prvy termin a vo stvrtok idem na poradnu tak sa uvidi 🙂

sjusiquatro
19. júl 2010

@fatimuska a aku znacku??a za kolko by si ho predala??este sa musim spytat kamaratka ta mala....

fatimuska
20. júl 2010

@sjusiquatro babysense, za 30eur, alebo vymením za napr.....?🙂

sjusiquatro
22. júl 2010

@fatimuska a je este v zaruke ci nie??ale asi by som ho zobrala potom v tom septembri... 🙂

fatimuska
22. júl 2010

@sjusiquatro nie už nie je v záruke, to je jeden z prvých, ešte stará kvalita, zachytáva dokonca, keď si dáš prst na postieľku, tak ten tep, ja ho nebudem nikam dávať, keď budeš mať záujem tak dáš potom vedieť🙂

lucialen
22. júl 2010

Janka, ako na poradni? Este nic? Ci uz si v nemocnici? 🙂
Mne monitor pozicia kamoska, nastastie, ale tiez som pocula o union, tak by som dala tam babo poistit 🙂

lucialen
22. júl 2010

Janka, beries so sebou do nemocnice aj ortopedicke nohavicky pre malu? LEbo v tom zozname nemocnice to je 😒

janka_michal
22. júl 2010

@lucialen ahoj moja..no ja nemam zoznam z nemocnice...ci myslis ten na stranke??no uz som zbalila..som musela aj kupit bo som mala len jedny tie nohavicky aj to velke to sme k nakupu dostali.tak som č.1 musela objednat..no a na poradni fajn..isli sme az neskor, bo moja dr mala sluzbu dnes tak ze nebude mat apson zakroky ani nic, ze nebudeme cakat,..a bola pri porodoch :D takze sme cakali..ale to nevadii..no a dohodli sme sa na nedelu..tak rano cupkame do nemocnice a idu nam dat vyvolavacku 🙂 tak nam dzte palceky, nech to ide co najrychlejsie a co najmenej bolestivo..a ty sa mas ako???kedy ides na poradnu?aj ty rozmyslas o tom vyvolavanom porode?ja som dlho premyslala o tom potom ma presvedcili,ze vsak priroda to nejak zariadila tak nech to nesilim..ale ja som sa bala toho,ze by som rodila a bola by som sama doma alebo tak pod..a takto sa mozem psychicky pripravit na to a idem tam proste s tym,ze idem rodit 🙂

lucialen
22. júl 2010

Juj, tak sa ti to blizi 😵 Som sa aj zacala bat 😲 Urcite budem v nedelu drzat palce, nech to mate co najskor za sebou. Potom, ked sa uz budes citit lepsie, daj vediet ako to prebehlo. A u ktorej doktorky ides rodit?
Ja akurat studujem porod, fazy, dyzhanie, tlacenie a tak... A zoznam som myslela ten na nete. Lebo ja neplanujem balit na siroko, len ak by to bolo potrebne, tak naco to mam kupovat? 😕

fatimuska
23. júl 2010

@janka_michal tak to už bude malý levík...vždy som túžila mať mimi levíka🙂ja som lev tak viem prečo

fatimuska
23. júl 2010

@lucialen netreba tam ortopedické

janka_michal
23. júl 2010

@fatimuska no aj moj drahy je lev..tak on chcel tiez levika 🙂

janka_michal
23. júl 2010

@lucialen no drz veru, budem potrebovat..aj ja sa veru bojim a budem rodit u dr. Matuskovej..vsak neviem aj by som si zobrala book no na druhu stranu, neviem ci je to dobry napad..aby nahodou nedostal nohy..to dychanie si musim aj ja kuknut kym tam pojdem..

lucialen
23. júl 2010

Janka a ty si aj Matuskovej pacientka? Som nevedela, ze ona uz ma vlastne pacientky. Ale je zlata, rodila aj moju kamosku. Ale ked budes potrebovat cisarsky, tak to ona robit nemoze, ci?
A neboj, zvladas 😉 Kamoska bola dnes na kontrole, ze uz je otvorena a pripravena rodit. Ale porodnica je preplnena, tak stresuje, ze bude rodit na chodbe 😀

janka_michal
24. júl 2010

@lucialen no ona ma prepustala z nemocnice v handlovej aj som k nej chodila potom na kontroly a potom som bola u nej aj na sone v 36tt a od vtedy k nej chodim na poradne do zh..takze preto som napisala,ze je moja dr..a neviem ci moze robit aj cisarak..tak ja dufam,ze tak nepojdem a ze ma nebude mala trapit velmi a vsetko pojde ako ma..vsak hned ako to bude mozne napisem..aj porod aky bol,aj moje dojmy a pocity..a hlavne sem supnem fotos..vsak uvidim ked tak mi tam aj book donesu 🙂 a ta kamoska chce ist rodit do zh????

petulik22067
26. júl 2010

ahoj ja som rodila tiez v zh12.07.bola som spokojna pri porode som mala primara ako som chcela bol to moj treti porod a posledny a vdaka jeho pristupu a celeho timu som si to napriek vsetkemu uzila porod mi vyvolavali bola som po termine to nebolo pre mna nic nove absolvovala som to aj pri druhom dietati mala som aj epidural odporucam.tiez som pred tym rodila v ha.tak vela stastia maminy

janinna11
26. júl 2010

@janka_michal Blahozelam Jani, tak uz to mate za sbeou a mozes si konecne malinku privinut 🙂 Tesim sa s Tebou. Ja som bola v ZH minuly tyzden, pozriet salu atd a uz som rozhodnuta, pojdem rodit do ZH, teda, ak sa maly nerozhodne prist na svet necakane a my to nestihneme...
Ked si trosku oddychnes a budes mat neskor casu, cakame vsetky sparvicky, ako to prebiehalo. Drzkajte sa, papa 🙂

lucialen
29. júl 2010

Janka, uz by ta mohli aj pustit z nemocnice, tak netrpezlivo cakame. Verim, ze vsetko prebehlo hladko, myslela som na teba 😉
Janinna a sama si sa pytala, ci mozes ist pozriet salu? 🙂 Ja som tiez zvedava, ale neviem, ci to nenecham, az ked pojdeme na ostro 😀
Petulik, potesila si ma, ze sa ti pacilo a mala si super porod 🙂

sjusiquatro
29. júl 2010

Ahojte...aj nam sa posunul termin, ze sme dost velky 🙂

hankast
29. júl 2010

Ahojte všetky budúce maminky.Chcem sa pridať do tejto diskusie aj som rodila v Žiari 22.07.2010 bol to moj druhý pôrod,prvé som rodila v Handlovej mala som dosť obavy a nevedela som do čoho idem ale Bojnice neprichadzali do úvahy.Všetky Vas možem ubezpečiť ktoré ste sa rozhodli isť rodiť do Žiaru ,že robíte dobre super personal,ludský prístup a ešte väčšia profesionalita.

jenta
29. júl 2010

@hankast u mňa tiež Bojnice nepríchádzajú do úvahy. Ďakujem, že si sa podelila o zážitok zo Žiaru, moja dilema je asi fuč a asi fakt pôjdem teda do Žiaru rodiť 🙂
@janka_michal gratulujem k dievčatku 🙂 prajem hlavne veľa zdravíčka a nech vám robí len radosť. Už netrpezlivo čakám na tvoje dojmy z pôrodu v Žiari 🙂

sjusiquatro
29. júl 2010

@janka_michal gratulujem... 🙂 🙂 🙂 🙂

janinna11
29. júl 2010

@lucialen Luci, volala som den predtym do porodky do ZH, ze ci mozeme prist a kedy a bez problemov povedala vrchna, ze aj dnes, alebo zajtra, tak sme sa dohodli a bolo, je tam celkom mily personal, aspon my sme mali taky pocit a aj primar je sympos, aj sme sa s nim rozpravali.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre