Čerstvé skúsenosti s pôrodnicou Žiar nad Hronom?

ivuka
22. feb 2020

Ahojte, chcem sa spýtať nejakých čerstvých mamičiek aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Žiari nad Hronom? Ďakujem veľmi pekne

tncka
22. feb 2020

@ivuka kym tam boli Durkechovci bolo tam super,vysoka uroven. Teraz uz neviem kto tam je ani ako to chodi,uz mam davnejsie odrodene.

ivuka
autor
22. feb 2020

@tncka to aj ja mám skúsenosť za Durkechovcov a teraz sa to pomenilo tak preto sa pýtam.
ďakujem

kukujka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cecilia29
23. feb 2020

Ja som v ZH ležala pre hroziaci predčasny porod a nemozem sa na nic stazovat

hanulienka99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tetkaevka
20. mar 2020

@ivuka ja som tam rodila 08/19 a za mňa super od prijmu az po odchod. Mozno som len vychytala dobre smeny ale fakt nemam čo vytknúť, od vybavenia po personal. Prveho som rodila v B.Stiavnici 2014 a tu bolo urcite lepsie.vybavenim,systemom..v BS sme chodili kazde ráno na vizitu ako trubky sediet hodinu pred
Amb.aby sa na minutu pozreli na nas a tu pekne chodili po izbach.
prijimala ma taka mlada p.dr.meno uz neviem a potom sa primar Drahovzal pridal a v podstate mi maleho zachranili,lebo som.mala na poradni hraničné prietoky a chcela som ist domov ale sa im to moc nelubilo a začalo sa to zhorsovat az nakoniec vyvolavacka,ale maly bol za 3hodky na svete a 2x omotana snura..bez nastrihu,respektovali ze som upozornila ,ze som cvicila s Anibalom a nechcem za každú cenu nastrih.pri pôrode bola dr.Kovacova-super vydala sa medzičasom ale neviem nove priezvisko😁a sestricka jednu uz neviem meno taka pevnejsia a starsia p.sestricka Dobrotkova tiez super obe.z novorodeneckeho mena neviem,jedna sa tvarila neprijemne uz po porode, ale asi ma len taky vyraz lebo ma velmi podporila pri kojeni a druhá bola super od zaciatku. Co sa tyka izby, chcela som nadst.a bola som dost dlho zapísaná a nevydalo ale ani nelutujem;na izbe sme stale boli len 2 a aspoň sne si vela poradili, pokecali😊 s prvym som bola na nadst. a tam o mna cele dni nikto ani nezakopol a ani sa mi teda nerozbehlo mlieko a teraz stale za mnou chodili a ešte kojim..

slniecko87
24. mar 2020

@ivuka Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či ste už po pôrode a ak ste rodila v ZH ako to celé hodnotíte? Ja mám termín 9.4.2020... Chcela by som ísť rodiť do ZH ale vzhľadom na nepriaznivú situáciu potrebujem vedieť čo môžem očakávať. Ďakujem

ivuka
autor
24. mar 2020

@slniecko87 dobrý deň, ja mám termín na 2. 4. 2020 tak neviem vôbec ako to tam je nakoľko na poradne chodím k mojej dr zatiaľ

cecilia29
24. mar 2020

Ja som tam rodila 10.3 ...situacia bola este relativne pokojna. Potom uz nastal prisnejsi rezim.

slniecko87
26. mar 2020

@ivuka ja 9.4 ;)

ivuka
autor
26. mar 2020

@slniecko87 tak možno sa aj vidíme ak sa malej nebude chcieť von na termín 😁

slniecko87
28. mar 2020

@ivuka alebo sa náš vypýta skôr čo by aj mohol, lebo už nevládzem...

ivuka
autor
6. apr 2020

tak ja to mám už za sebou a teším sa z malej Emky. Keby mám ísť ešte raz rodiť tak určite sem, mala som úžasnú pôrodnú asistentku Editku a pôrod bol rýchly. Nemám k tomu žiadne výhrady. Môžem len odporučiť

kimberley1
11. aug 2020

@ivuka prosim a ktory lekar ta odrodil?

ivuka
autor
12. aug 2020

@kimberley1 dr.Kalny

kimberley1
12. aug 2020

Ma prosim niekto skusenosti aj s novym primarom Drahovzalom? Uvazujem, ze by som si niekoho k porodu zaplatila a dostala som typ nanho, lenze po precitani nejakych recenzii ked este robil v LM, som si nie moc ista

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre