MUDr. Čunderlík

4. júl 2020

Mamičky,

som tehotná a rozmýšľala som, že si od svojej gynekologičky prenesiem martinku tomuto pánovi doktorovi.
Podľa obrázkov je to vsak už starší pán a bojím sa, že potom zas budem musieť hľadať nového doktora.
Prosím Vás, tie čo k nemu chodíte, koľko má rokov?

Dakujem za odpovede.

marci77
4. júl 2020

neviem kolko ma presne pan doktor rokov, ale kamoska k nemu chodi, je to velky odbornik pre 3D 4D ultrazvuky, aj odrodil tu kamosku, bola spokojna, na Kramaroch

autor
4. júl 2020

@marci77 ďakujem, to všetko som už počula, preto uvažujem, že si dám k nemu kartu, mna však zaujíma jeho vek, nerada by dom opäť menila gyn.

jarnajar
4. júl 2020

Okolo 60, no určite bude pracovať ešte dlhé roky, je veľmi svižný.

aleshka_supermama
4. júl 2020

Čunderlik je veľký profesionál ma okolo 60r ale nemusíš sa báť Dr pracujú aj ked sú už v dôchodku. Priateľov strýko je neurochirurg ma 80r a ešte stále ordinuje aj operuje hlavy 🤷‍♀️.

autor
4. júl 2020

@aleshka_supermama ďakujem za odpoved

autor
4. júl 2020

@jarnajar ďakujem za odpoved

kristinajo
4. júl 2020

Je to moj lekar 😊 . Za mna super.Prijemny, dosledny. Uplne mu doverujem (aj som unho rodila) Tiez som rozmyslala, ze co budem robit, ked pojde do dochodku... Ale ked som bola naposledy na preventivke, tak sa tam uz bola aj jedna doktorka (asi ma uz toho vela), tak myslim, ze to tam po nom potom niekto plynulo preberie....

autor
4. júl 2020

@kristinajo ďakujem za odpoved. Ja viem že je fajn, odporučili mi ho kolegyne.
Mna však zaujíma vek, mam iste špecifikum, kvôli ktorému nechcem len tak meniť gyn., preto má ten vek zaujíma. Viem že je zo starší pán, tak ale pre mna je rozdiel či má 58 alebo 68

kristinajo
4. júl 2020

V roku 1986 koncil VŠ.... tak mozno nema este ani 60 .. 😎. (68 urcite nema)

autor
4. júl 2020

@kristinajo no možno.

basska_b
13. júl 2020

Ja som ho našla na katastri. Ma presne 62 rokov teraz. Narodil sa na Vianoce 1957. Tiež k nemu chodím a som veľmi spokojná, no on je skôr pre tehotné. Ešte jedno dieťa chceme mať, ale potom si možno dám kartu inam a urobím miesto pre tehotné...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre