MUDr. Halmešová v Nových Zámkoch

miushik765
9. máj 2016

Prosim vas mala by som zopar otázok ohľadom Dr.Halmešovej. Neviete kedy máva službu v nemocnici? A čo sa tyka toho že by som ju chcela pri pôrode aj keď niesom jej pacientka je to realne? Viem že sa to''papierovo'' nedá ale či by sa to nedalo nejak vybaviť? A ešte čo sa tyka 4D sona kolko sa u nej plati a kedy je najlepší termín? Za odpovede vopred Ďakujem 🙂

janinah
9. máj 2016

Dotyčnú lekárku si oslovila?

tancinka39
14. máj 2016

Dr. Halmešová máva službu vo FNsP NZ vždy v utorok. Ostatné pracovné dni ordinuje vo svojej súkromnej ambulancii. Preto si myslím, že okrem utorka k pôrodom nechodí. Ja som jej pacientka, je to skvelá Dr., bola by som rada, ak by som ju mala pri pôrode, ale asi to nebude možné, kvôli jej časovej zaneprázdnenosti. Vo štvrtok k nej idem do poradne, chcem sa jej na to popýtať. Potom sa ozvem 😉

miushik765
autor
14. máj 2016

@tancinka39 Ja som sa k nej objednala na 4D kedže má fajn cenu len škoda že až v 28tt robí. Nemáš nahodou skusenosť?

tancinka39
20. máj 2016

Na 4D som u nej ešte nebola, teraz som v 25. týždni. Ale keď mi robí UZV, tak je veľmi milá, snaží sa urobiť čo najlepšie fotky. Dieťatko pokuká a všetko vysvetľuje. Určite budeš mať skvelý pocit s drobca. Len aby bol dobre otočený 🙂 a neskrýval sa 🙂

nikushka2521
27. jan 2017

@tancinka39
@miushik765 BAby a do kedy berie na 4d do akeho tt? a kolko sa u néj plati a co vsetko je v cene ?

miushik765
autor
28. jan 2017

@nikushka2521 do ktorehobttvto neviem. Cena je 30€ a v cene je video a aj fotky

nikushka2521
28. jan 2017

@miushik765 kolko fotiek. Video ake dlhe

miushik765
autor
28. jan 2017

@nikushka2521 To neviem 15 alebo 30min. Video neviem presne lebo ja som bola lenže som mala placentu v predu tak mi nevedela urobiť a nevypitala si peniaze a dala mi 2 fotky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre