MUDr. Nidal Abutuaima

emmina1978
23. feb 2013

Dievčatá, aké máte skúsenosti s týmto porodníkom? Rozmýšľam že sa k nemu nahlásim do poradne, ale počula som na neho aj dobré aj zlé ohlasy. Aké máte s ním skúsenosti? Pozit? Negat? V čom?

xenia1
21. jan 2015

Ja som tam prestúpila od jednej doktorky a je super chodím do PD a som maximálne spokojná 😵 nemôžem nič zlé povedať

tobiasleo
24. feb 2015

Na pána primára nemôžem povedať nič zlé. Milý prístup, trpezlivo mi odpovedal na všetky otázky ohľadne pôrodu. Odrodil mi môjho druhorodeného syna, všetko prebehlo bez komplikácií a dokonca ma nemusel ani zašívať, čoho som sa najviac obávala, lebo na zašívanie pri prvom pôrode sam mala veľmi zlé spomienky. A v decembri 2013 mi odrodil aj dvojičky. Dievčatá mali krásne váhy, boli veliké a znova,všetko išlo bez problémov, rodila som spontánne a pritom som už mala 40-tku na krku a nemusel ma ani tento krát zašívať. Keby som si mala znova vybrať kde rodiť, jednoznačne idem do PE 🙂 😉

zenaroka
21. mar 2015

@beylliss aha, takze podla teba sme viacere citlivky a primar len nechcel vyhoviet nasim vrtochom. Ako prepac, ale piati doktori + moj gynekolog + dvaja ortopedi boli jednoznacne za sekciu, len pan primar sa chcel asi vytiahnut, ze to zvladne! Neznasam taketo vyjadrenia. Tak ako ty si bola spokojna, tak akceptuj aj to, ak niekto spokojny nebol.

petuskaa1
21. mar 2015

@beylliss no poznam aj lepsieho doktora o ktorom mozem poved ze je to ozaj pan doktor

sestricka52
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinka9075
21. mar 2015

@sestricka52 keď robil v TO ešte bol mladý teraz je už ustálený a odborník teda je 🙂 🙂 má 2 deti a je jeho vec čo robí v súkromí,,ja ho tiež poznám už dlho ale veľmi sa nezmenil odkedy robil v TO 🙂 🙂

sestricka52
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erikae
13. apr 2015

moja neter u neho teraz rodila a je velmi spokojna s nim aj ako s Dr. pocas celého tehotenstva aj pocas porodu. Dr. nemal sluzbu a predsa tam zostal, nokolko je jeho pacientka a doviedol porod k uspesnemu narodeniu babatka:D za co su mu vsetci vdacni.Keby bolo viac takých ludskych lekarov tu na Slovensku 🙂

sabinka277
19. máj 2015

Ja k nemu chodim aj na poradne aj bol predytm uz moj doktor...nemozem kriveho slova nanho povedat..ludsky pristup nikdy nemal problem aj ked som ja s problemami na zaciatku okolo 5tt prisla za nim do PE v sobotu...uplna spokojnost! V septembri dufam ze ma odrodi v PE a budem happy 🙂

barbork13
21. jún 2015

uufff teda samé chvály na neho.. tak pridám ja.... mojej tete tak odflákol pôrod, že koniec... teraz bola na plastickej operácií ,,tam dole" lebo bola ,,geniálne" zašitá.. tak musela mat až plastiku na Sliači.. a tam je to známa firma.... sa čudovali, že kde bola tak dlho, ze vela zien od neho takto musí isť..

mirka49
20. júl 2015

@sestricka52 kazdy sme v sukromi iny ako v praci.to co robi doma je jeho vec

xenia1
28. aug 2015

Ja som rodila svoje prvé bábo a pri pôrode bol Nidal a musím povedať že som rada že tam bol,lebo doktorky ma nevedeli odrodiť tak ho volali aby im prišiel pomôcť.Som maximálne spokojná aj šitie bolo v pohode 🙂

kacka1804
31. aug 2015

dnes som k Nadalovi naklusala na odporucanie kamarátky som tehu a mám problémy a moja gynda neschopáčka to nevedela riešiť som rada že čítam samé pozitívne recenzie na neho asi som sa dobre rozhodla teraz aby mi pomohol :🙂)

mija777
13. sep 2015

Pred mesiacom mi bol pri pôrode a som veľmi spokojná. Aj vďaka nemu a celému zdravotnému personálu mám príjemné spomienky na pôrod 🙂

lulamatias
5. okt 2015

Pán Doktor Nidal je super je moj gynekológ odkedy robi v PD...tak isto ma pred rokom v novembri odrodil a môžem povedat že mi neskutočne pomohol on tlačil aj za mna.AJ starostlivost v nemocnici počas nášho pobytu bola super či sestričky či doktory super a ta starostlivosť počas tehu.Určite ak budeme mať druhe aj to pojdem do PE.🙂

zlaticko333
21. nov 2015

Mamičky, prečítajte si článok o Mudr. Nidalovi Abutuaimovi 🙂

http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/moslimsky-...

kacka1804
21. nov 2015

fantastický pán doktor 😀

kacka1804
22. nov 2015

@sestricka52 ma dve deti ked už tak asi nemáte dobré info

sestricka52
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veva87
17. feb 2016

@xenia1 nie náhodou od dr. Ronchettti? ja chcem prestupiť, ale som tehotná a neviem či ma vezme...

kacka1804
18. feb 2016

@veva87 nie od Priečinskej z Novák tam rozhodne nechodte a mali by vás vziať aj inde ja som bola tiež tehotná a presla som k nemu a vzal ma ale nakoniec som aj tak potratila tak ale keby nenastali komplikácie tak od tej doktorky ktorá ich zapričinila by som asi neodišla chcela som už dávno stále som to odkladala a nakoniec som na to doplatila...

xenia1
18. feb 2016

nie, nie a myslím že zoberie

daaaaaska
10. sep 2017

Za mňa úžasný doktor. Odrodil ma s absolútnym kludom aj napriek mojej nepricetnosti 😂😂😂asi do mňa vošiel diabol 😂😂😂 veľmi mi pomáhal usmerňoval ma čo mám robit. Za mňa obrovská spokojnost.vyborny doktor odborník a myslím že je fajn aj ako človek. Skončila som s jedným štichom. Musím tiež vyzdvihnúť starostlivosť v partizánskej nemocnici všetkých doktorov a sestricky. Radosť tam ležať.

mirdan
12. sep 2017

@mirka49 a čo robí teda doma keď o ňom tak píšete?

bibijenny
25. apr 2018

Výborný gynekológ aj pôrodník. Ja som veľmi spokojná. Zachránil nám synčeka . Môžem len odporúčiť . Neviem ako by sme dopadli keby tam pán primár nie je .

suoerzena
24. okt 2019

Ahojte, je tu nejaka zienka, ktora aktualne chodi k Dr.Abutaimovi do tehotenskej poradne, pripadne k nemu ide rodit/nedavno rodila?? Ako ste spokojne s pristupom v ambulancii pocas tehotenstva?

hanulad01
9. okt 2020

Najhoršia skúsenosť v mojom zivote.Nikdy by som už neurobila takú chybu ako ísť k nemu.Bohužiaľ musela som ist na pohotovost do PE keď mal on službu,nedalo sa inak.

suoerzena
22. okt 2020

@hanulad01 ja som si to uz pred rokom rozmyslela a asi po 8mesiacoch ako jeho pacientka som odisla od neho..nic lepsie som spravit nemohla, skoda len ze som sa k nemu vobec dostala 🙈

tricia99
14. dec 2020

Ahojte chcem sa opytat tie co chodite do PD k Panovi dokotorovi na poradne ci ste chodili ku nemu do ordinacie aj na ozvy posledne tyzdne alebo tie nerobi v ordinacii ale iba v PE v nemocnici

veva87
14. dec 2020

@tricia99 myslite asi ctg, robi to u seba v ambulancii, stredy kym tam nie je doktork, sestrička natočí ctg a potom čakáte do 13hod na doktora. Natáčajú ale kratko asi len zo 5min.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre